Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το 20euro είναι κάτι περισσότερο από ένα ημερομίσθιο -για όποιον το έχει ακόμα.
Και για κάποιους είναι υπέρ-πολύτιμο. Το γράφω έτσι, γιατί στους χαλαιπούς καιρούς που περνάμε όλοι τα φέρνουμε πολύ "δύσκολα βόλτα"Λύπη
Με τα μισά χρήματα στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου, έχεις τις ίδιες και καλύτερες υπηρεσίες από κοπέλες. Εντάξει, ο μ/ο καθαριότητας είναι καλύτερος εδώ, αλλά θα τον αγοράσουμε???
Επισκέφθηκα αυτό τον οίκο κι επέλεξα την Ρενάτα.
Άργησε νάρθει στο δωμάτιο, λόγω "φόρτου εργασίας". Είναι εμφανίσιμη χωρίς να εντυπωσιάζει. Δεν έκανε προκαταρκτικά κι ούτε λόγος για γλειψίματα. 'Επαιξα με τα βυζάκια της, αλλά έδειχνε βιαστική και αδιάφορη. Πέρασε καπότα σε μισοκαβλομένο πούτσο κι άρχισε μετριότατη πίπα. Την έφερα σε θέση να χα'ι'δεύω ποδια-κωλαράκι, κάβλωσα αρκετά και την ανέβασα πάνω μου. Έκανε σωστές παλλινδομίσεις πάνω-κάτω, κυκλικές και μπρος-πίσω. Το τέλος δεν άργησε. Την κάρφωνα κι εγώ ανεβοκατευάζωντας την, πάνω στο μπούτσο μου και την ακινητοποίησα κρατώντας την ως να τα βγάλω όλα.

Υ.Γ: To 10 στο πάρκινγκ, λόγω moto.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2015
Οταν την προτοειδα δεν μουκανε εντυποση καν....γουστα ειναι αυτα....η πολυ ομορφες και αχρωμες δεν με καυλονουν...ενο αδυνατα κορμια...με σκυλε φατσα με τρελενουν...
17 Ιουνίου, 2015
Συμφωνώ απόλυτα. Τίποτα το ιδιαίτερο. Επειδή είναι ωραία αποφάσισα να την δοκιμάσω και εγώ πρόσφατα. Πράγματι σχεδόν καθόλου προκαταρκτικά. Δείχνει οτι βιάζεται χωρίς να το λέει. Νομίζω αξίζει για μία φορά μόνο απο περιέργεια.
17 Ιουνίου, 2015
Κρίμα, γιατί λόγο εμφάνισης θα μπορούσα να συγχωρέσω κάποια από τα λάθη της.. Η συμπεριφορά της όμως είναι ΓΤΠ κ ΔΕΝ συγχωρείται!!! Το 20 βγαίνει δύσκολα! Νομίζω θα την ξεκόψω κ 'γω σιγά - σιγά κ θα ακολουθήσω το κίινημα "Δε Γαμάμε Φυλής" μέχρι να βάλουν μυαλό μερικές..! Γλώσσα
17 Ιουνίου, 2015
Μια φορά πέρασα πριν από μερικούς μήνες,δεν έχω κάτι να θυμάμαι πέρα από την ομορφιά της,κατά τα άλλα παγωμάρα...
18 Ιουνίου, 2015
Δε πειράζει, σε λίγο αυτή κ οι όμοιες της _εξαιτίας των όσων συμβαίνουν στην Ελλάδα_ θα βλέπουν το 20ρικο με το κιάλι!!! Αλλάξτε υφάκι ορισμένες ή αλλάξτε επάγγελμα!! Στο τέλος, μόνο η Καζαξτανή και κάνα δυο ακόμα, θα ζουν από την Πορνεία χε χε!!
02 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
Ζ
Ζορό_2
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6