Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την σημερινή μου επίσκεψη στα Χανιά διάλεξα την Βίκυ. Η τσατσά την σύστησε σαν Βουλγάρα και την περιέγραψε σαν μία πολύ όμορφη κοπέλα και πολύ φιλική με τον πελάτη.
Οι τιμές ήταν στα 30€ για το απλό και στα 40 € για το 69.
Θεωρώ οτι το 69 έπρεπε να είναι στο απλό πρόγραμμα και όπως σε όλες αρνήθηκα να πληρώσω έξτρα το δεκάρικο.
Το δωμάτιο ήταν στα τυπικά της Μίνωος οπότε το 8 στη βαθμολογία είναι μία χαρά.
Απο εμφάνιση η Βίκυ είναι σχετικά κοντουλα ενώ όπως είπε και ο προηγούμενος συναγωνιστής φαίνεται πιο μικρή απο τα 25 έτη. ¨Εχει ένα μικρό και πολύ σφιχτό βυζάκι ενώ και το κωλαράκι της είναι χαρμα οθφαλμών. Κρίμα που δεν το δουλεύει.

Στο κρεββάτι έχει κάποια χαδάκια στην αρχή όμως σε καμία περίπτωση δεν θα τα έλεγα προκαταρκτικά γιατί ήταν πολύ πεταχτά. Η πίπα της όμως ήταν αρκετά καλη ενώ έβαλε και δοντάκι που ανέβαζει την ευχαρίστηση.

Στο σεξ δεν είχε προβλημα να πάρει τις στάσεις που της ζήτησα ενώ δεν φαινόταν να κάνει αγγαρεία.
¨Οταν ήρθε το τέλος ξάπλωσε δίπλα μου και μιλήσαμε λίγο. Δεν βιάστηκε να φύγει και αυτό είναι υπέρ της.

Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος και θα την ξαναέβλεπα και δέυτερη φορά αλλά ΟΧΙ σαν πρώτη επιλογή μου επιλογή γιατί πίστεύω ότιναι μεν είναι καλή αλλά αυτή την περίοδο υπάρχουν και καλύτερες κοπέλες στη Μίνωος.

Υ.Γ. κάποιος μπορεί ν αναρωτηθεί γιατί της βάζω 8 στη συμμετοχή κ διάθεση ενω στην προηγούμενη κριτική της βάζει 7 όταν η περιγραφή που κάνει ο συναγωνιστής δείχνει ότι είχε μεγαλύτερη συμμετοχή μαζί του.
Μάλλον θα έχει να κάνει με το πόσο αυστηρός είναι ο κάθε χρήστης Χαμόγελο
Για τα δικά μου γούστα άξιζε το 8 κ αν είχα πιο πολλή περιποίηση θα της εβαζα παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού