Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ξεκινάω την κριτική μου λέγοντας ότι αυτή ήταν η χειρότερη φόλα που έχω φάει στην πορνοζωή μου μέχρι τώρα. Μου πήρε αρκετή ώρα για να ηρεμήσω από τα νεύρα και την αρνητική ενέργεια που μου δημιούργησε η λεγάμενη.
Η Φωτεινή ΦΟΛΑ είναι μια ξανθιά, με καλούτσικο κορμί, κοντή Ρουμάνα με ένα τσιγγάνικο τατοο πάνω από τον κώλο.
Η ζέστη και η τεράστια τσάρκα που είχα κάνει μέχρι τώρα με είχαν κουράσει και μετά το πολύ καλό σαλονάρισμα της μαντάμ είπα ότι θα περάσω. Που να ήξερα τι επρόκειτο να συμβεί ? Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
1) Παράτησε την πόρτα του δωματίου ανοιχτή και πήγε να κάνει κάτι άλλο πριν έρθει σε μένα.
2) Δεν έβγαζε το σουτιέν της και μου έλεγε ότι όταν την παρέπεμψα να το βγάλει.
3) Μου έβαλε καπότα σε 30 % σηκωμένο καυλί και μου έπαιρνε μια πίπα που πόναγα.
4) Την έβαλα στα 4 ΜΠΑΣ και χύσω αφού έχουν προηγηθεί τα προηγούμενα...και είχε πάρει μια κουλουριαστή στάση στα πλάγια σαν βόας είχε τυλιχτεί και την γαμούσα στραβά μέχρι που σταμάτησα. Της λέω κάτσε κανονικά (Ίσια δηλαδή) μου λέει .
5) Πήγε να μου τον παίξει στο τέλος ΜΠΑΣ και χύσω και ποιο άγαρμπα δε θα γινόταν να το κάνει.
6) Όταν της είπα να σηκωθεί να φύγει μου είπε να έρθω κάποια άλλη μέρα που θα είναι και αυτή καλύτερα γιατί μόλις τώρα της είχε περάσει η περίοδος και κάτι ΑΗΔΙΕΣ τέτοιες.
Δηλαδή πέταξα σήμερα 10 ευρώ να ξαναπάω να πετάξω άλλα 10 δηλαδή 20. 20/4= 5 ώρες δουλειά= για μια ΑΗΔΙΑ μαζί της Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ.
Όλοι ΜΑΥΡΟ σε τέτοιες ΦΟΛΕΣ-ΑΗΔΙΕΣ που δεν σέβονται και δεν εκτιμούν ΤΙΠΟΤΑ.
Καταλαβαίνω ότι με 10 ευρώ δεν γαμάς την Αλεξανδράκη ούτε έχεις τρελές υπηρεσίες αλλά όχι και έτσι.
Από αυτήν την δουλειά βγάζουν γύρω στο χιλιάρικο την εβδομάδα. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να συμπεριφέρονται έτσι στον πελάτη.
Το αν διάλεξε να κάνει αυτή τη δουλειά είναι ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ. Ας πάει να δουλέψει λαντζέρα αν δεν μπορεί.
ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2015
+1 απο εμένα μανΜατάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1