Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
3 μηνες μετα και πλεον επρεπε να τη συναντησω αφου εχει επιστρεψει κανονικα στο ποστο της χωρις ενδιαμεσες διακοπες.
Η γλυκεια Ρωσσιδα Νατασα,μικροκαμωμενη με τελειο σωματακι και βυζομπαλα κολαση,το κοκκινο το μαλλακι της,το αθωο βλεμμα της ΈρωταςΈρωτας...το μικρο μου ρωσσιδακι οπως την αποκαλω.Τι να πω την ειχα πεθυμησει πολυ και θα ακολουθησει αγαπουλιστικη κριτικη ως συνηθως Μεγάλο χαμόγελο

Εκανα το ντουζακι μου,περιμενα στο πολυ ανετο και καθαρο δωματιο πινοντας το μπουκαλακι νερο που μου προσφερε η πολυ ευγενικη καινουρια τσατσα της Νατασας.Επαιζα τον πουτσο μου περιμενοντας μεχρι που εμφανιστηκε...δεν ειπαμε πολλα αλλα της ορμηξα στα ορθια την αγκαλιασα σφιχτα και την σηκωσα ψηλα...ηθελα να τη χαρω,να τη νιωσω πανω μου,να τη χορτασω...
Την εστησα ορθια μπροστα στον καθρεφτη,γονατισα απο πισω της και αρχισα να τη γλειφω τον κωλο με μανια και βογγητα και χουφτωνα τα βυζια.Βογγουσε κι αυτη απο την καυλα,εγλειψα και το μουνακι στην ιδια σταση και μετα πεσαμε στο κρεβατι.Συνεχισα να τηγ γλειφω για ωρα με δαχτυλακι στο μουνακι το οποιο ειχε μουσκεψει κανονικα.
Ανεβηκα πανω της και της εφερα την πουτσα στη μουρη την οποια αρπαξε σαν λυσσασμενη και την εχωνε ολοκληρη στο στομα της για πλακα.Μετα ξαπλωσα κανονικα οπου μου'κανε το περιφημο τσιμπουκι της στημενη στα 4 και πλαγιαστα σε μενα ωστε να μπορω να παιζω με τις τρυπες της.
Με καβαλησε και σε 69 οπου το μικρο κωλαρακι της εγινε ενα με τη μουρη μου και εγλειφα μαζι μουνι και κωλο.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου κουνηθηκε σε γρηγορο τεμπο και τον επαιρνε ολον μεσα κι εγω εγλειφα τα δαχτυλακια της.Μετα κουραστηκε και την εβαλα απο κατω και τη γαμησα αργα αισθησιακα κολλημενος πανω της φιλωντας το λαιμο της,τα χειλακια της,τα αυτακια της...Μετα καναμε μια περιεργη στα σταση,αυτη στηθηκε στα 4 στην ακρη του κρεβατιου κι εγω ορθιος της τον καρφωσα απο πισω αλλα με το ενα ποδια πατουσα στο κρεβατι Χμμμ;
Τελοσπαντων της αρεσε και κουνιοταν αυτη μπρος πισω ασταματητα αλλα ορθιος δε μπορω να χυσω οποτε την ξαναστησα απο κατω ηαπλωσα πανω της και τη γαμησα για πολυ ωρα μεχρι που εφτασα σε ενα απο δυνατοτερα χυσιματα μου με κραυγες και σπασμους και να χτυπιεμαι πανω της πολλες φορες μεχρι να ηρεμησω
Λιγο μπλα μπλα,λιγες ζουζουνιες ακομα και αποχωρησε εμφανως ικανοποιημενη

Συμπερασμα...εχω ξαναγραψει οτι οι συνευρεσεις μου με τη Νατασα ξεπερνουν τα ορια της σχεσης πελατη-επαγγελματια και γι'αυτο δυσκολευομαι να γραψω και κριτικη γιατι δεν μπορει να περιγραφει το παθος και η ενταση που ζουμε καθε φορα.Τη θελω παρα πολυ τη Νατασα και παρακαλω να με βοηθησετε σ'αυτο...να της λετε ποσο καλο παιδι ειμαι και ποσο την αγαπαω και θελω να ζησουμε μαζι Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.294
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού