Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Χριστίνα είναι νέα άφιξη απο Ρουμανία,αθίγγανη με μελαμψό δέρμα,κοντή σχετικά,με μαύρα μαλλιά προς το καρέ,λεπτή,με όμορφο πρόσωπο.Πίσω στην ωμοπλάτη φέρει σαν τατού ένα ακρωνύμιο.Έχοντας διαβάσει την κριτική του Jason86 αλλά και έχοντας πάρει πληροφορίες απο εξωθεσμικό συναγωνιστή είχα επιβεβαιώσει τις πολύ καλές υπηρεσίες της κοπέλας.
Την ώρα που πέρασα απο τον οίκο αυτόν το σαλόνι ήταν γεμάτο απο έγχρωμους ως επί το πλείστον και κάποιοι περίμεναν και έξω απο την πόρτα.Κάθισα στο σαλόνι και η υπηρεσία με πληροφόρησε ότι έχει καινούρια κοπέλα.Άκουσα και τα δυνατά βογγητά της απο το δωμάτιο που με καβλώσαν στιγμιαία και λέω απο μέσα μου πριν την δώ "εδώ είμαστε, ήρθαμε σωστά".
Μετά απο λίγο εμφανίστηκε η νόστιμη κοπέλα και κατέβαλλα το αντίτιμο ενώ όλοι οι άλλοι αποχώρησαν.Πάντως η κοπέλα είχε κίνηση συνεχώς γιατί σε κάθε παρτίδα που ερχόταν και την έβλεπε πάντα υπήρχε κάποιος που περνούσε στο δωμάτιο.Επίσης άξιο αναφοράς ήταν ότι κάποιοι έγχρωμοι κάθοταν στο πεζουλάκι και έξωθεν της θύρας ως ωτακουστές για να φτιάχνονται δωρεάν και να πέρνουν δουλειά για το σπίτι ως μία ανέξοδη επιλογή.
Η κοπέλα πέρασε στο δωμάτιο αρκετά ευχαρής,δεν γνωρίζει Ελληνικά ενώ καταλαβαίνει κάποια Αγγλικά.Ένα απο τα αρνητικά στοιχεία είναι ότι επειδή το σαλόνι είχε συνεχόμενη κίνηση την ώρα που πέρασα η κοπέλα ήταν αγχωμένη με τον χρόνο και αυτό το κατάλαβα απο την αρχή γιατί μου έκανε νόημα να ξαπλώσω στο κρεββάτι.Επίσης εικάζω ότι η κοπέλα είχε εργαστεί και την προηγούμενη βάρδια.
Στην συνέχεια πήρε μωρομάντηλο και μου καθάρησε το πέος και μετά απο προτροπή μου και τους όρχεις.Πήρε θέση δίπλα μου για να έχω καλή πρόσβαση και άρχισε να με τσιμπουκώνει.Το τσιμπούκι της ήταν πάρα πολύ καλό,χωρίς χέρι,βαθύ,αργό,αισθησιακό και υγρό.Η ηδονικότητα ήταν μεγάλη.Στην θέση αυτή της έβαλα δάχτυλο στο μουνάκι της βάθιά και άρχισα να παίζω μαζί του.Στο γλύψιμο των αρχιδιών ήταν επίσης άριστη μιας και το έκανε αργά,αισθησιακά και πολύ υγρά.
Στην στάση 69 που την γύρισα,είδα ότι και το κωλαράκι της ήταν δουλεμένο αλλά στο πρόγραμμα δεν το έδινε.Την έγλυψα σε μουνάκι και κωλοτρυπίδα ενώ όταν έβρισκα κλειτορίδα το μουνάκι της έκανε σπασμους απο κάβλα.Επίσης σε όλη την διάρκεια της πράξης απο την αρχή ως το τέλος τα βογγητά της κοπέλας ήταν δυνατά.
Της είπα απο μόνος μου να περάσουμε στο σεξ γιατί το σαλόνι ήταν ήδη ασφυχτικά γεμάτο και γίνονταν φασαρία.Η κοπέλα πέρασε προφυλακτικό πήγε να με καβαληκέψει σε reverse cowgirl αλλά εγώ της είπα να γυρίσει απο την άλλη για να βλέπω και το όμορφο προσωπάκι της.Ανέβηκε πάνω μου και άρχισε την ιππασία ενώ εγώ έγλυφα τα μικρά στήθη της με την σκούρα άλώ.Ενώ την γαμούσα της έπαιζα και την κωλοτρυπίδα της με τον αντίχειρα.Τα βογγητά της με είχαν φτιάξει αρκετά και πιστεύω και όλους τους παρευρισκόμενους ωτακουστές.Κατόπιν την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την ξεσκίζω δυνατά.Εδώ πρέπει να σημειώσω ότι σε μένα δυστυχώς γλωσσόφιλα δεν έδωσε αλλά δεχόταν φιλάκια στα χείλια χωρίς γλώσσα.Δεν ξέρω αν οφείλοταν στο ότι δεν ήμουν ο τύπος της ή ότι η κοπέλα έχει ήδη αρχίσει να κουράζεται απο τις συνεχόμενες διπλοβάρδιες.Πάντως σε όλα τα άλλα ήταν άψογη.
Κατόπιν της είπα να στηθεί doggie style και πήρε την κατάλληλη πόζα έτσι ώστε να έχω πλήρη πρόσβαση και θέα στην τρυπούλα της.Άρχισα να την σφυροκοπάω ενώ τα βογγητά της συνεχίζονταν σε μεγάλη ένταση.
Στην ιεραποστολική στάση η πρόσβαση ήταν αρκετά καλή και το πήδημα συνεχιζόταν με αμείωτη ένταση.
Συνειδητοποιώντας ότι τα χρονικά περιθώρια είχαν αρχίσει να στενεύουν αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και της είπα να με ρουφήξει.Αυτή τον έγλυφε με την γλώσσα της μάλλον για να μην τα πάρει στόμα κανονικά.Έτσι της είπα να μου παπαριάσει τα αρχίδια με την γλώσσα της.Η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα και αυτή αμέσως φανερά αγχωμένη σηκώθηκε και πήγε να φύγει.Προφανώς αυτές οι οδηγίες θα της είχαν δωθεί απο την υπηρεσία.Για αυτόν τον λόγο θα της βάλω μικρό βαθμό.Εγώ την ξάπλωσα στο κρεββάτι και έκανα παιχνίι με το μουνάκι της και τα βυζάκια της.Δεύτερο κάλεσμα της υπηρεσίας.Η κοπέλα πήγε να σηκωθεί εγώ την ακινητοποίησα και της τα πέταξα πάνω στο κορμί της.Κατόπιν σηκώθηκε με τα χύσια να κυλούνε ανάμεσα στα μπούτια της και να πέφτουν κάτω στο πάτωμα ντύθηκε βιαστικά και την έκανε αγχωμένη για το σαλόνι.
Συνοψίζοντας η κοπέλα είναι πολύ καλή στο δωμάτιο και προτείνεται για δοκιμή.Καλό είναι να αποφύγετε ώρες αιχμής και να την δοκιμάσετε όσο είναι νωρίς πριν χαλάσει και αυτή σαν τις περισσότερες.Ελπίζω να σας βοήθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2015
2 φοτες πηγε να φυγη την μια την ξαπλοσες και την εγλυφες καο την αλλη της τα πεταξε; πανο της...αρα ειναι υποτακτικη αλλη θα αρχηζε να βριζη στην καλητερη τυπε...πρεπςι να παω να το ξεσκισο η κριτικη σοθ τελεια ευγε
16 Ιουνίου, 2015
βασικά αν είναι χαζο-Αλβανίδα κάνει το άλλο, ανεβαίνει από πάνω σου να σε 'βοηθήσει' και καλά, αν δεν τελειώσεις
σε 10 δεύτερα σου λέει 'δεν μπορείς να τελειώσεις' και επειδή είναι από πάνω σου πάει, ντύνεται και φεύγει! ήρωας ο τυπάς
του review.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2