Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197152
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
2.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από ένα καφέ είπαμε με τον άρχοντα Βασίλη να περάσουμε την βραδιά μας στο έν λόγω στριποίδρυμα, αναζητώντας λίγη στριποδιέγερση για τη συνέχεια. Πληρώσαμε το αντίτιμο των 15€ έκαστος και εισήλθαμε στα ενδότερα. Ενας σερβιτόρος μας οδήγησε σε ένα μεγάλο καναπέ, τον οποίο μοιραστήκαμε με άλλη παρέα...Θυμός ένα αρνητικό αυτό...ας είχαν μικρότερους καναπέδες, ώστε η κάθε αντροπαρέα να είναι μόνη της, άσε πού δεν περίσσευε χώρος για να καθίσουν τα κορίτσια. Μας ενδιέφερε περισσότερο να απολαύσουμε τα σεξ σόου του μαγαζιού και όχι να κερνάμε κοπέλες για 5 λεπτά παρέα... Η αλήθεια είναι ότι τα σόου είναι από τα καλύτερα που έχω δεί, αν και λίγα (είδαμε 3 με σεξ στην πίστα από τις 2 μέχρι τις 5 το πρωί, δλδ πρέπει να ξενυχτήσεις για να τα δείς όλα!). Αυτά τα λίγα σόου είναι και το μόνο θετικό στο μαγαζί τα οποία τα προσθέσαν τους τελευταίους μήνες. Για όλα τα άλλα, ίσως και πιό σημαντικά, τα αφεντικά πρέπει να τα προσέξουν και να τα διορθώσουν! Αν το μαγαζί το θέλουν τύπου Αλκατραζ, θα πρέπει να προτρέπουν τα κορίτσια να είναι περισσότερο ευγενικά και να μην πιέζουν τους πελάτες για ποτό (20€), χορό (10€), πίπα με το ζόρι (50€) ή και σεξ ακόμη στα κρυφά δωμάτια (100€)... Τα λέω αυτά γιατί χθες το βράδυ ορισμένες κοπέλες (μια πολωνή και μια ρουμάνα) ήταν ιδιαίτερα επιθετικές προς εμένα και τον φίλο μου τουλάχιστον. Η πολωνή το έπαιζε μαγκιά και προσπάθησε να με φέρει σε δύσκολη θέση για να πάμε πριβέ με το ζόρι. Της είπα να με αφήσει ήσυχο, αλλά αυτή δεν έφευγε και μου έλεγε πώς είμαι προβληματικός, μέχρι πού αναγκάστηκα να φωνάξω το σερβιτόρο να την πάρει. Η ρουμάνα μας τραβούσε και τους δύο για χορό με το ζόρι και επειδή δεν θέλαμε, μας χτυπούσε στα @@...Θυμός Αν είναι ποτέ δυνατόν! Πρέπει να ξέρουν ότι θα πάμε για χορό, πίπα ή γαμίση με όποια θέλουμε εμείς και όποτε θέλουμε εμείς! Ας το προσέξει αυτό ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού, γιατί μέχρι μήνυση σηκώνει!!!
Γενικά, τα κορίτσια ήταν μέτρια στην εμφάνιση, με εξαίρεση 2-3 αντικειμενικά ωραίες κοπέλες και ο χορός στην πίστα από τις περισσότερες ήταν αργός και αισθησιακός (βαθμολογία 8). Για τον πριβέ χορό, τις πίπες ή τα γαμίσια δεν ξέρω, γιατί δεν πήραμε...ίσως να είμαστε τσιγκούνηδες, όπως μας είπανε κάποιες εκεί μέσα, για να μας κάνουν να αισθανθούμε άσχημα και τελικά να περάσει το δικό τους. Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου η πίεση και ιδιαίτερα από αγενείς κοπέλες. Δύο-τρείς κοπέλες έρχονταν συνέχεια από πάνω μας και ζητούσαν χορό χωρίς να καθίσουν, έτσι στη ψύχρα...
Τα ποτά θάνατος, ο χώρος έτσι και έτσι, η πίστα είναι στο κέντρο ορατή από όλους, ο φωτισμός όμως αδύνατος, ίσως επίτηδες για να μη φαίνονται οι ατέλειες των κοριτσιών.. Η μουσική καλή, αν και μπορούσε να είναι και καλύτερη...τουλάχιστον ο dj δεν έλεγε πολλές μαλακίες...
Πρόταση αγοράς: το στριποίδρυμα αυτό δεν συνιστάται για γνήσιους στριπολάγνους γιατί τα κορίτσια δεν παίζουν σωστά με τους πελάτες, τους εκνευρίζουν αντί να τους καυλώνουν. Ούτε Αλκατραζ μπορεί να γίνει με τέτοια συμπεριφορά. Ας αποφασίσουν τα αφεντικά τι θέλουν να γίνουν τελικά...
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.041
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2015
Για αυτό σταμάτησα και εγώ να πηγαίνω σε τέτοια κωλομάγαζα...Έχουν καταντήσει κουραστικά κωλόμπαρα και με αυτή τους την τακτική έχουν διώξει πολύ κόσμο!
14 Ιουνίου, 2015
Δάσκαλε υποκλίνομαι στην στριποπεριγραφική σου δεινότητα ! Καπέλο
14 Ιουνίου, 2015
Ὡραία κριτική. Τὸ κατάστημα ἀνέκαθεν καταβόθρα χρημάτων.
B
bakalhs
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3