Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα στη Φυλής σήμερα το μεσημέρι για να δώ τι υπάρχει στην πρωινή βάρδια. Μετά λύπης μου συμπέρανα ότι τα κορίτσια είναι λιγότερο όμορφα από αυτά της απογευματινές βάρδιας. Βέβαια υπήρχαν 2-3 πολύ καλές, μεταξύ των οποίων και η Έλλη στο Φυλής 54Β, με την οποία είχα πάει πριν δύο μέρες το απόγευμα (θα γράψω κριτική)...φαίνεται θα είναι πρωί - απόγευμα λόγω μεγάλης διαφήμισης πού της έγινε από το σάιτ. Τώρα πόσο καθαρή θα είναι, δεν ξέρω...
Τελικά, είπα να περάσω με την Ξένια, με την οποία είχα περάσει πολύ καλά στο παρελθόν πού ήταν στην Φυλής 71Α νομίζω. Γενικά, η ξένια είναι πολύ όμορφη κοπέλα, ψηλή με ωραίο πρόσωπο και σώμα (αν και τα οπίσθιά της δεν είναι όπως παλιά αν θυμάμαι καλά), πολύ καθαρή και κάνει ασφαλές σεξ. Πού σημαίνει ότι δεν έχει σε αυτή ελεύθερο στοματικό, 69 , χυσίματα στο σώμα ή στο πρόσωπο και για κωλαράκι ούτε λόγος... Δεν κατηγορώ καθόλου τις κοπέλες πού δέχονται τα παραπάνω, αφού και εγώ τα έχω κάνει και πολλές φορές μάλιστα. Άλλωστε σε ποιον δεν αρέσουν? δεν παύουν όμως να είναι λίγο έως πολύ επικίνδυνα. Είπα λοιπόν σήμερα να ελαχιστοποιήσω τους κινδύνους και να περάσω με την Ξένια στο δωμάτιο, γνωρίζοντας πολύ καλά ότι είναι λίγο ψυχρή και παίρνει 0 στη συμμετοχή! Παρόλα αυτά μου κάνει κλικ αυτή η κοπέλα...
Μπαίνει αμέσως στο δωμάτιο και κάθεται στο κρεβάτι σαν να είναι η πρώτη της φορά. Αρχίζω να της χαϊδεύω την πλάτη και τα μπούτια για να σπάσουμε τον πάγο. Ηταν έτοιμη να μου περάσει προφύλαξη σε πεσμένο πουλί και της λέω να μη βιάζεται, σε λίγο θα είμαι έτοιμος, όπως και έκανε. Φιλιά στα στηθάκια της χωρίς σάλιο γιατί δεν της αρέσει, μετά ανάμεσα από τα πόδια της, όχι 69 φυσικά, εννοείται όχι...Θυμός Λίγες ματιές και από τους δύο με καχυποψία! Με χάιδεψε και αυτή λίγο στο σώμα και στο πουλί και αυτό ήταν: ήμουν έτοιμος. Τώρα βάλε μωρό μου το προφυλακτικό. Η αλήθεια είναι ότι δεν μου έχουν περάσει καλύτερα προφυλακτικό...αυτό το κάνει καλά. Η πίπα της κάτω του μετρίου και μόνο κεφαλάκι...ήταν όμως αργή και αισθησιακή και μου άρεσε...στάματησε όμως γρήγορα και ήθελε να μπω μέσα της. Τι να κάνω και εγώ, της είπα να ανέβει από πάνω. Κουνιόταν αργά και μου άρεσε...θα μπορούσα να κρατήσω πολύ έτσι. Το κατάλαβε και μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση. Ιεραποστολικό στη συνέχεια, όπου και έγινε ή κατάθεση μέσα στο προφυλακτικό.
Στους μύστες του σάιτ δεν την προτείνω φυσικά γιατί θα με βρίσουν. Για κάποιον συναγωνιστή όμως που θέλει να θυμηθεί πώς ήταν με μια άβγαλτη κοπέλα του, προτείνεται ασφαλώς, όπως και για εκείνους πού θέλουν ασφαλές σεξ με απλό πρόγραμμα. Θα πρέπει όμως να πάρουν πρωτοβουλίες αυτοί, γιατί η κοπέλα δεν το έχει...
Καλή συνέχεια σε όλους εσάς!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ξένια
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2015
Δεν εχει δουλεψει Φυλης 71Καπέλο
14 Ιουνίου, 2015
Δε φτάνει που ζητάνε και 20ρικό, ειδικά στη συγκεκριμένη αλυσίδα, το παίζουν και ντίβες!!! Κεφάλι σε τοίχο! Απαξίωση μπας και βάλουν λίγο μυαλό και στρώσουν...
14 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είμαι σίγουρος άρχοντα, νομίζω στη Φυλής εκεί γύρω στο 71...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3