Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη, ώρα 18:11
Αρκετός κόσμος περίμενε στον διάδρομο/σαλόνι, με τη διοπτροφόρο μεσήλικη υπηρεσία να κάθεται στον καναπέ στο βάθος. Βλέποντάς με να πλησιάζω σηκώθηκε παραχωρώντας μου τη θέση της —αν και υπήρχε χώρος να καθίσω πλάι της. «Περάστε, τώρα σε λιγάκι βγαίνει η κοπελίτσα», μ' ενημέρωσε. Στάθηκα όρθιος. «'Ελα αγαπούλα μου, σιγά σιγά!», φώναξε. «Καθίστε», γύρισε προς το μέρος μου δείχνοντας τον διθέσιο καναπέ. «Εντάξει», της χαμογέλασα παραμένοντας όρθιος. 'Υστερα από λίγο μία πόρτα άνοιξε και μια αψηλούτσικη, γυμνόστηθη, καλλίκορμη νεαρή, με ίσιο κοκκινωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό πρόσωπο, μεσαίο κρεμαστό στήθος, ξεπρόβαλε και προχώρησε ανάμεσα απ' τους καθήμενους. «Κοιτάξτε πόσο πολύ ωραίο κορίτσι είναι η κουκλίτσα!... Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, εξήντα εννιά, φιλάκια στα βυζάκια, όλες οι στάσεις, ελεύθερα πιασίματα!», ακούστηκε η τσατσά. Ο κόσμος άρχισε ν' αποχωρεί. 'Εβγαλα το δεκάρικο. «Περάστε», μου έδειξε μια ανοιχτή πόρτα.
'Επειτα από 3-4 λεπτά άκουσα τα τακούνια της πόρνης να πλησιάζουν. «Γεια σου!», μου ευχήθηκε με τη λεπτή φωνή της, μπαίνοντας. «Γεια σου, τι κάνεις;». «Καλά, εσύ;». «Πολύ καλά». Πλησίασε προς το κρεβάτι, όπου βρισκόμουν ξαπλωμένος κι αφήνοντας τη λιπανική γέλη, γονάτισε κρατώντας μονάχα το προφυλακτικό. «Πώς σε λένε;», θέλησα να μάθω. «Γκαμπριέλλα», ήταν η απόκρισή της. «Από Ρουμανία είσαι, σίγουρα!», μάντεψα. «Ναι, χα χα», απάντησε απαλά και σκύβοντας από πάνω μου πήρε να περιφέρει τα βυζιά της στο στήθος μου. Κάποια στιγμή τη μάγκωσα —ακινητοποιώντας την— για να γλείψω-φιλήσω-ρουφήξω εκείνα τα μαστάρια! Διαπιστώνοντας πως η πούτσα μου είχε αρχίσει να σηκώνεται, μετακινήθηκε ανάμεσα στα σκέλια μου ξεκινώντας μια μέτρια καλυμμένη πίπα, χαϊδεύοντάς με παράλληλα στ' αρχίδια. Τότε της ζήτησα να πάρει τέτοια θέση ώστε να μπορώ να πιάνω κι εγώ τίποτις. 'Εφερε τα καπούλια πλάι στην κεφαλή μου και συνέχισε να πιπώνει. Το ταυτόχρονο χούφτωμα του κώλου, του αιδοίου και των βυζιών της με "σήκωσε" για τα καλά. Πριν ξεκινήσω το γαμήσι —στα τέσσερα— τη ρώτησα: «Δούλευες και σε άλλο μπουρδέλο εκτός από δω;». «Ναι». «Πού;». «Στο 37». «Κάτω ή πάνω;». «Κάτω». «Α, μάλιστα». Στη συνέχεια τον έχωσα και παλινδρόμησα στον λιπασμένο κόλπο της κάμποσες φορές. Είχε "σπάσει" όμορφα τη μέση και τουρλώσει προκλητικά τον κώλο. Ο απέναντι καθρέφτης μού πρόσφερε πανοραμική θέα της πράξης. Ολοκλήρωσα χωρίς να χρειαστεί ν' αλλάξω στάση, ταλαιπωρώντας την... Μου χαμογέλασε, βρακώθηκε, ανέβηκε στα παπούτσια της και με τα σέα στο χέρι, αποχώρησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού