Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Αλινα.Προκειται για μια νεαρη ιεροδουλη με σχετκα ομορφο προσωπο , ψηλο αναστημα , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , ενα τατου στο ποδι που απεικονιζει ενα οπλο , μεσαιο νερουλο πεσμενο στηθος , μικρη κοιλιτσα και σωμα με πιασηματα.Εχει εργαστει στο παρελθον στο Μεταξουργειο και συγκεριμενα στο Κολωνου 15Γερο-μύστης.Επισης εχει εργαστει το περασμενο φθινοπωρο στο Φωκαιας 27βΓερο-μύστης.Μετα γραφτηκε οτι εφυγε Θεσσαλονικη και πριν απο λιγες ημερες επανεμφανιστηκε στη Φυλης.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα στο προγραμμα της κοπελας.Η κοπελα με καυλαντισε στο σαλονι και αποφασισα να περασω στο δωματιο παρα τις αρνητικες κριτικες που εχουν γραφτει για την κοπελα.

Εδωσα ενα εικοσαρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η Αλινα.Τωρα δεν ειχε την ιδια διαθεση με το σαλονιMoney Mouth.Μιλαει λιγα Ελληνικα και λιγα Αγγλικα.Η κοπελα καθισε διπλα μου χωρις να αφαιρεσει τον στηθοδεσμο της και χωρις να βγαλει το στρινγκακι τηςΚεφάλι σε τοίχο!.Η κοπελα μου καθαρισε το πεος και ηθελε να ξεκινησει την ακαποτη τσιμπουκοδορμια αλλα εγω της ειπα να μου κανει προκαταρκτικα.Αυτη δεχτηκε και αρχισε να μου γλυφει και να μου δαγκωνει τις ρωγες.Τα προκαταρκτικα της ειχαν μικρη διαρκειαΛύπη.Σταση 69 μου ειπε οτι δεν κανει γιατι προσεχει την υγεια της!Χμμμ; Το μουνακι της ηταν ελαφρως αξυριστο.Εχει και καποια παχακια στην κοιλια που με χαλασαν λιγοMoney Mouth.Η πιπα της ηταν καλη.Τον παιρνει αρκετα βαθια χωρις να χρησιμοποιει το χερι της.Εγω της κατεβασα τον στηθοδεσμο και αντικρυσα τα νερουλα και πεσμενα της βυζιαΛύπη.Αρχιδια αρνηθηκε να γλυψειΛύπη.Με καυλωσε με την πιπα της αλλα ειχε μικρη διαρκεια.

Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους αλλα αυτη δεν συμμετειχε.Μονο ελεγε κατι μαλακιες.Μιλαει πολυ και την ειχα ηδη βαρεθει!Ναι! Πολυ μπλα μπλα αλλα απο ουσια μηδεν!Κεφάλι σε τοίχο! Εβαζε και το χερι της για να μην μπαινω βαθια μεσα της και ειχε κλειστα τα ποδια τηςΛύπη.Δευτερη σταση το πισωκολητοΚατσικογάμης.Την εστησα στα τεσσερα και της τον εχωσα.Αυτη ειχε χαμηλα το σωμα της και ειχε κατεβασει το κεφαλι κατω.Δεν με βολευε η σταση του σωματος της.Αυτη εδειχνε να ποναει.Εκανε μορφασμους πονου και εβγαζε βογγητα.Την γαμουσα και εβλεπα την κοπελα που ηταν τελειως κομοδινο.Αυτη αρχισε τις μαλακιες περι χρονου και οτι πρεπει να τελειωσω!Κεφάλι σε τοίχο! Οι γνωστες μαλακιες περι 10λεπτου!Κεφάλι σε τοίχο! Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ανεβηκα απο πανω της και αρχισα να τραβαω μαλακια πανω στα βυζια της.Αυτη επαιζε με τα μπαλακια μου για να χυσω.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στα βυζια της.Της εδωσα χαρτι για να σκουπιστει.Η κοπελα ντυθηκε , ειπε μερικες ακομα μαλακιεςΜαλακία και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Αλινα ειναι μια ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης.Κανει λιγα προκαταρκτικα.Και αυτα ομως τα εκανε υστερα απο απαιτηση μου και οχι με δικη της πρωτοβουλιαΓερο-μύστης.Η πιπα της ειναι καλη αλλα μικρης διαρκειας.Το κυριοτερο αρνητικο ειναι οτι δειχνει σημαδια βιασυνης!Κεφάλι σε τοίχο! Στο 10λεπτο αρχισε την μουρμουρα χωρις να την εχει φωναξει η τσατσα!Κεφάλι σε τοίχο! Εχει τουπε στυλακι!Ναι! Νομιζει οτι ειναι καμια ντιβα!Ναι! Κανει καυλαντα στο σαλονι για να περασεις αλλα στο δωματιο δεν κανει κατι για να σε ικανοποιησειΓερο-μύστης .Μην ξεγελαστειτε απο το σαλοναρισμα τηςΓερο-μύστης.Ειναι αυτο που λεμε ''Οπου ακους πολλα κερασια , κρατα και μικρο καλαθι!''Γερο-μύστης Δεν σας την συστηνω!Καπέλο Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού