Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι πολύς καιρός απο τοτε που εκανα θετική κριτική για μαγαζί του Ηρακλείου.Και φυσικα εννοώ για την κοπέλα,αφου ολοι ξερετε σε τι κατασταση ειναι τα μπουρδελα της πολης αυτης.Ομως μετα απο πολύ καιρο εσκασε κοπελα με καλές υπηρεσιες και πανω απ' όλα διαθεση του να κανει την δουλειά που διαλεξε.
Επομενως θα ηταν αδικο να μην αφιερωσω λιγα λεπτα και 10 αράδες γι' αυτό το κορίτσι,που μπορεί να μην την ερωτεύεσαι με την πρωτη ματιά αλλά σιγουρα την σκέφτεσαι μετα την πρωτη φορά.Μελαχρινή λοιπόν με αφελειες,με ομορφα ματακια,μοντελοειδες στα κυβικα,πιπινακι 23 μαϊων απο την Μολδαβια με μικρό βυζακι και ωραίες ρογίτσες.
Σαν αλλος ναυτικός,καραβοκύρης ή γκόμενος που ειχε απ' τα παλιά ή Οδυσσέας που γυρισε απ' τα ξενα,πεφτει πανω σου και σε αρχιζει στα φιλια και στα χάδια κ μουγκριζοντας σε σφιγγει στην αγκαλιά της αποζητωντας την θερμη του κορμιού και τις ανάλογες θωπείες,πριν βαλει κουστουμι στον γαμπρό και αρχισει μια ζεστή υγρή κ ρουμάνικη πίπα.Η αρνηση γλωσσόφιλου κ λειχιας των λοβών της καθόλου δεν πτοησε την καυλα της συνενόσεως αφου επιζητουσε φιλιά σε όλο το υπόλοιπο σώμα.
Περνωντας στο κυριο πιατο ,ανεβαίνει απο πανω και κουνωντας την πύελο και τους γλουτούς δημιουργεί τρικυμία στην ψωλή την παλινδρομούσα και δεν ζηταει αλλαγή μονον κατοπιν παροτρυνσης του πελατη κι ας καταπονειται ετσι σωματικώς.Με μαεστρια στηνεται και στα τεσσερα παίρνωντας θεση μαχης αξεπεραστη και δεχεται τους βαθείς και βαρείς εμβολισμούς καθώς και σκάμπιλους,αγόγγυστα και,ισως θέλοντας να βλογήσω λιγο τα γενια μου,με ευχαρίστηση και με εντονους θεατρικούς βόγγους και παροτρύνσεις του στυλ:"σκίσε με γαμια μου","τι καυλωμενη πουτσα που εχεις" και αλλα τετοια κοπλιμέντα.Καπου εκει η παρασταση ελαβε τελος και αφου δωσαμε ραντεβου για μιαν αλλη φορα,αποχωριστηκαμε ο ενας τον αλλο.
Μακαρι να περνουσα τοσο καλά και με την γκομενα μου,και τολμώ να πω οτι τοτε δεν θα χρειαζοταν να σερνουμε τα κορμια μας σε καταγωγια τετοιου τυπου,ουτε να φευγει το χρημα απο την χωρα ως συναλλαγμα.Ουτε οι μεταναστριες θα επρεπε να δουλευουν σαν πουτανες για να τα στειλουν εξω.Ουτε νταβαδες και "σεκιουριταδες" να σε κοιτανε καλα καλα ως άλλο "ναυτακι το ζουμπουρλούδικο" της τρουμπας μιας αλλης εποχης.Μια κοινωνια "ελευθερογαμίας" και οχι πορνειας,εκμεταλλευσης και ψευτικου καθωςπρεπισμου.Μια υγιή κοινωνια...Εις το επανιδειν συναδελφοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, Doctor T, kavliarhs78

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2015
Χαιρομαι για την ταυτιση αποψεων και για ενδεχομενη θετικη παροτρυνση απο την κριτικη μου (που δεν σου βγηκε σε κακοΜατάκι)
Ευτυχως το γουστο μου δεν εχει ξεφτισει λογω της σαβουρας που κυκλοφορει στην πολη μας...
Παντα τετοια παιχτη....Ναι!
12 Ιουνίου, 2015
Η κριτική σου ητανε καταλυτικής σημασίας,υπο κανονικες συνθηκες δεν περναω ουτε απ' έξω.Φοβαμαι μην γινει κανας σεισμος κ μου πεσει το μπουρδελο στο κεφαλι.Τα χτεσινα 30 ευρω ήταν απ' τις ελαχιστες φορες που δεν τα κλαψα σε τετοιο μαγαζί στο Ηρακλειο.
Good sport,Doc.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2