Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμενη καταθεση στο συγκεκριμενο μωρο.Περασμενες 3,δεν ειχε κινηση.Βγαινει το μωρο με τα βυζακια εξω,3στητο,κορμι λαμπαδα και υπεροχο κωλαρακι.Περασα με το απλο 30€.Μετα απο λιγο ερχεται το μωρο και ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζει να μου τον παιζει ενω εγω της χαιδευα τα βυζακια της.Η στυση ηρθε γρηγορα και περασμα καποτας σαν καλτσα.Αρχιζει ενα τσιμπουκι πολυ αγαρμπο καθως πιεζε πολυ το κεφαλι του πουτσου μου και εβαζε και δοντι,για deep ουτε λογος.Μετα απο παρατηρηση μου,βελτιωθηκε,τον εγλειφε πιο ηρεμα και αισθησιακα και τον επαιζε και με την γλωσσα της.Με δικη της πρωτοβουλια ανεβαινει απο πανω και κουνιοταν αρκετα ωραια ενω εγω χουφτωνα το κωλαρακι της και εγλειφα τα βυζακια της που ειναι χαρμα οφθαλμον.Οταν εδειξε οτι κουραστηκε,την ξαπλωσα τελειως πανω μου,ανασηκωσα τα γονατα μου και την γαμουσα σε πολυ γρηγορο ρυθμο ενω αυτην μου εγλειφε τον λαιμο.Στη συνεχεια την ξαπλωνω και αρχιζω να την γαμαω σε αργο τεμπο.Δεν αλλαξα σταση καθως την βρηκα πολυ στην συγκεκριμενη σταση και μετα απο ενα 5λεπτο εχυσα ενω της εδινα φιλακια στο λαιμο της.Δυο μαλακιες και το μωρο αποχωρησε απο το δωματιο.
Το μωρο εχει το κορμι για να κανει καριερα αρκει να βελτιωσει τα προκαταρκτικά και το στοματικο της και στο σεξ ειναι αρκετα καλη με ωραια στησιματα και δεκτικη.
Στη καριολα την τσατσα βαζω 1 γιατι δεν αναψε το κλιματιστικο και το δωματιο εβραζε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2015
Φίλε συμφωνώ! Η κοπελιά είναι κροτίδα απ τις λίγες απο εμφάνιση,δέν έχει αποκτήσει τρομερή τεχνική ακόμη (ίσως λόγω του νεαρού της ηλικίας της), αλλά παρ όλα αυτά δέν αρνείται να σου κάνει το γούστο, είναι πρόσχαρη και πάντα με το χαμόγελο...Εγώ θα την ξαναεπισκεφθώ στο κοντινό μέλλον!Την τσατσά έπρεπε να την πείς να το ανάψει....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1