Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απ'το τελείωμα των εξωτερικών υποχρεώσεων,στους δρόμους των Βορείων προαστίων,
δυσκολεύοντας να πάρω την απόφαση κατέληξα να βολτάρω στους δρόμους του Μεταξιού.
Εχοντας βέβαια και πολλά νεύρα οικογενειακά και σχεσιακά..δεν είχα και πολύ όρεξη.

Oπότε έχοντας γυρίσει 6-7 σπιτάκια,καταλήγω στο συγκεκριμένο και εμφανίζεται μια
Ρουμάνα θεωρώ γύρω στο 1,70 με τα τακούνια και με λαχανοφωσφοριζέ σετάκι,το μαλλάκι της
ήταν καρέ με αφέλιες και το σωματάκι της στο όριο του skinny..

Ανέυ 2ρης σκέψης η είσοδός μου στο δωμάτιο ήταν ακαριαία,έχοντας κάνει το προδιάλογο στα αγγλικά
με την εκδιδόμενη,η οποιά μου ανέφερε οτι τα δίνει όλα μέσα...πίπες απλά ήθελα κάτι καινούργιο και
δεν έχασα.
Μετά απο κανα 10' έσκασε μύτη στο δωμάτιο έχοντας γαμηθεί απο συναγωνιστή στο ακριβως δίπλα..
οι φωνές και τα χτυπήματα του κραββατιού στον τοίχο ήταν ηχηρά..Θεώρησα οτι πετύχαμε διάνα.
Με το που ανοίγει την πόρτα την πιάνω και τη σηκώνω στον αέρα,αυτή με αγκαλιάζει με τα πόδια της και την
κολλάω στον τοίχο.Αυτή αμέσως μού έδειξε πως είμαι σε καλό δρόμο.Δίχως αναστολή εγκλωβίζω το κεφάλι της και
τα γλωσσόφιλα ήταν μονόδρομος...άμεση κίνηση να ανοίξω το σουτιέν διαπιστώνοντας πως τα βυζιά τα είχε ξεχασεί σπίτι της,
δε πειράζει τουλάχιστον είχε ωραιές ρόγες..
Καθώς την έχω ακόμα αγκαλιά μου περνάω το χέρι κάτω απτο στριγκαγκι της και αρχίζω να δακτυλιάζω...λέω θα φάω άκυρο,αλλα αυτή
δεν επέβαλλε καμία αντίσταση..ή γούσταρε τη φάση ή είναι ψιλο-χοντρο βρομιάρα.
Την μετακινώ απτον τοίχο και την ξαπλώνω στο κρεββάτι συνεχίζοντας το δακτυλό να παλινδρομείται στο μουνί...αφαιρώ το στρίγκο και τοποθετώ
το κρανάκι..you don't want bjob withoυt condom..No I'm horny,απαντάω...
Της το βάζω στο στόμα και με τσιμπουκώνει κοιτάζοντας με έντονα..ομολογώ πως μου άρεσε πολύ αν και η πίπα της ήταν 15χρονής..
Πρώτη στάση της λέω να ξαπλώσει ιερά και μπήκα μέσα της...Οhhh shit ψυθίρισε..Σιγά μωρύ..Γάμαγα αισθησιακά και πιπίλαγα τις ρώγες της,
τα φιλιά δε σταματούσαν,φύλαγε καλά πάντως.
Δεύτερη στάση τη γυρνάω πισωκολλητα...κώλος τρομερός..εκεί τα εδωσα όλα...αυτή φώναζα πολύ..λεώ οκ...πάντως τα είχε μάθει καλά τα λόγια της...
Οσο τη γαμάω σε αυτη τη στάση αυτή γύρναγε και με κοίταγε λεγοντάς να μην σταματήσω..τότε της έδινα και σφαλιάρες για να μην καλομαθαίνει.
Τελευταία στάση τη σηκώνω και τη βαζω να σκύψει να μπροστά στον τοίχο,έχοντας το ένα πόδι της να ακουμπάει το παγκάκι.
μετα απο κανα 10πτο σφυροκοπήματος τελειώνω..
Μου έκανε εντύπωση που μου ειπε να προσέξω πως θα βγώ..

Τέλος πέρασα πολύ ωραία και θα την ξανατιμήσω άμεσα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Jason86
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού