Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπαρμπαρα νεαρη ξανθια Ουγγαρεζα γυρω στα 23,πανυψηλη κορμαρα με απιστευτη κωλαρα,μικρο βυζακι και πολυ ομορφη και γλυκεια φατσουλα.Στο σωματοτυπο εμενα μου θυμισε εντονα την Καντυ και ειδικα στο ποδι και στον κωλο.Τελοσπαντων την ειχα ξαναδει αλλα τα αρνητικα σχολια με απετρεπαν να τη δοκιμασω,σημερα ομως μου΄ριξε ενα θανατηφορο αθωο βλεμμα στο σαλονι σα να γελαει και φυσικα δεν μπορεσα να αντισταθω.Νομιζω κανενας νορμαλ ανθρωπος δε θα μπορουσε να αντισταθει σ'αυτο το θεϊκο πλασμα.Γυμνο τσιμπουκι με 69 στα 50ε.

Αφου εκανα το ντουζακι μου ξαπλωσα και την περιμενα στο πολυ ομορφο και προσεγμενο δωματιο.Ηρθε και το μωρο,μιλαει λιγα ελληνικα αλλα τα βασικα τα καταλαβαινει...απο την πρωτη στιγμη της εκανα πολλα κοπλιμεντα και γλυκες Έρωτας για να νιωσει ανετα και φυσικα για να δω τις προθεσεις της.Ανταποκριθηκε αμεσως μου'κανε κι αυτη ναζακια γδυθηκε και ηρθε στο κρεβατι...την κοιτουσα στα ματια,χαϊδεψα τα μαγουλακια της αρχισα να τη φιλαω στο λαιμο,χαϊδευα απαλα τις ρωγες της...την ελεγα τι ωραια αυτακια που εχει...γενικα εξαντλησα ολο το ρεπερτοριο μου σε καραγκιοζιλικια αλλα ειχε πλακα.Την εβαλα να κατσει πανω,λιγο δυσανασχετησε αλλα τελικα εκατσε και τα μουνοχειλα της ειχαν απλωθει στα αρχιδια μου,της εριξα και μερικες πουτσοσφαλιαρες στο μουνακι της...ρουφηξα τις ρωγες της οσο ηθελα κι εκει το μωρο πηρε να καυλωνει,οπως την ειχα πανω μου την ξαπλωσα πισω και ανοιξα τα ποδια της και επεσα με τα μουτρα στο ομορφο παχυ μουνι της το οποιο ρουφηξα με ολη μου την τεχνη και φυσικα οπως εχω ξαναπει καμια γυναικα δε μπορει να αντισταθει σε ενα καλο γλειφομουνι
Το εγλειφα και δε το χορταινα,το ρουφουσα ολοκληρο μαζι με τα μουνοχειλα μες το στομα μου και δε το αφηνα.Ειχε γινει μουσκεμα,με ενα δαχτυλο μου της χαϊδευα τα χειλη της και τελικα το πηρε στο στομα της και αρχισε να το γλειφει και μετα της εβαλα και δευτερο...Της σηκωσα τα ποδια και εγλειψα και την πανεμορφη,λεια και πολυ δουλεμενη σουφρα της

Μετα ξαπλωσα για πιπα,η πιπα της ηταν μονοτονη με το κεφαλι της να ανεβοκατεναινει πανω κατω στον ιδιο ρυθμο χωρις να με καυλωνει ιδιαιτερα.Με καβαλησε σε σταση 69 οπου εκει ηταν καλυτερα τα πραματα,τον επαιρνε πιο βαθια στο στομα της κι εγω εχωνα τη γλωσσα μου στο μουνι και τον κωλο της.
Την εβαλα να μου γλειψει και τις ρωγες και την δαχτυλιαζα το μουσκεμενο μουνακι της και μετα απο πολυ ωρα παιχνιδιου επρεπε να τη γαμησω κιολας

Την εστησα στα 4 οπου εμεινα για μερικα δευτερολεπτα να κοιταω το πανεμορφο θεαμα και μετα τη γαμησα σε αργο τεμπο χαϊδευοντας απαλα την κωλαρα της αλλα και την πλατη της.Ηθελα να την απολαυσω...Και μετα την εστησα απο κατω για να βλεπω τη φατσουλα της οταν θα χυνω,τη γαμησα αργα με ολοκληρα μεσα εξω,ο πουτσος μου ηταν καγκελο νομιζα θα σπασει,το μουνι της ηταν τοσο υγρο που δε το ενιωθα αλλα με κοιτουσε τοσο τρυφερα μες τα ματια με χαϊδευε και μου γελουσε και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο κραυγαλεο χυσιμο με πολλα τιναγματα πανω της μεχρι να ηρεμησω.Ειχα ξαναγαμησει λιγη ωρα πριν οποτε το 2ο χυσιμο ειναι παντα πιο δυνατο
Τη φιλησα στα μαγουλακια και εφυγε χαμογελαστη

Συμπερασμα...εμενα μ'αρεσε.Ναι μεν ειναι απειρη και ατεχνη αλλα δε λεει οχι σε τιποτα,θελει να σε ικανοποιησει,τη γαμουσα μιση ωρα και δεν ειπε τιποτα...Αμα μαθει και λιγα ελληνικα θα γινει αστερακι.Αλλα το βασικο ειναι οτι ειναι τοσο ομορφο και αγαπησιαρικο πλασμα που δε γινεται να μη το αγαπησεις απλα θελει το τροπο της...θελει ναζακια,θελει αθωοτητα,θελει αγκαλιτσες...Απλα την ερωτευτηκα ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού