Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157353
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αννα Ρουμανα,γυρω στα 40 χρονων,κοντουλα με καστανο ισιο μαλλι,αδιαφορη φατσα και συμπαθητικο αφρατο κωλαρακι....τωρα που το σκεφτομαι δεν ξερω τι με τραβηξε και μπηκα αλλα την βλεπω χρονια εκει παντα πρωινη και ειπα ας την γνωρισω κι αυτην.50ε για γυμνο τσιμπουκι και 69

Με το που ηρθε στο δωματιο μπηκε αμεσως για ενα ντους,να φρεσκαρει και το μουνακι της λιγο,ενταξει θετικη κινηση αν σκεφτει κανεις οτι πολλες ριχνουν λιγο αποσμητικο στις μασχαλες του και πανε απο πελατη σε πελατη
Ετσι μαζεμενη απο την αρχη,λιγομιλητη αλλα πολλα υποσχομενη συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας και τα δικα της.
Ε την τραβηξα να κατσει πανω μου αφησε λιγο αερα αλλα και παλι ο σηκωμενος πουτσος ερχοταν σε επαφη με το μουνακι της στο οποιο εριξα μπολικες πουτσοσφαλιαρες
Την ξαπλωσα και μπρουμυτα και της τριφτηκα απο πισω αλλα δε με αφησε στην κωλοτρυπιδα οποτε κατηφορισα και αρχισα να γλειφω την φρεσκοπλυμενη και ομορφη αδουλευτη τρυπιτσα της.Δεν εδειξε να συγκινειται ουτε να αντιδραει καθολου...

Ξαπλωσα και μου εκανε ενα τεχνικο τσιμπουκι με διαφορα πειραγματα στο πουτσοκεφαλο και σιγα τον μπουκωσε μεσα,οχι ιδιαιτερα βαθια,αλλα με πολυ ωραια αισθηση.
Γυρισε και σε 69 οπου συνεχισε στο ιδιο τεμπο κι εγω γευτηκα το επισης ομορφο μουνακι της.

Πρωτη σταση της ζητησα να ερθει απο πανω και αναποδα,με καβαλησε πολυ ωραια,στηριζοτανε στα ποδια μου και εκανε μια ωραια αισθησιακη κινηση πανω κατω να τον παιρνει ολον μεσα.Μετα την εβαλα απο κατω οπου και παλι ηταν εντελως απαθης,ειχε ενα κενο βλεμμα την φωνη της παλι δε την ακουσα Χμμμ;
Μετα την ειπα να με καβαλησει απο πανω κανονικα αλλα επεσε σαν τσουβαλι ολοκληρη πανω μου και πιο πολυ με ζεσταινε παρα με ικανοποιουσε...και τελος την εστησα σε πισωκολλητο οπου εκανε ωραιο στησιμο,τουρλωσε το κωλαρακι και τη γαμησα αρκετη ωρα σε καλο τεμπο,κουνιοταν κι αυτη μπρος πισω ειχαμε καλο συγχρονισμο και εριξα ενα δυνατο χυσιμο.
Κανα δυο τυπικες μαλακιες και αποχωρησε...

Συμπερασμα...καλη κοπελα,ευγενικη φυσιογνωμια,γνωστης του σεξ και εμπειρη,δειχνει οτι θελεις να περασεις καλα αλλα ανευρη εντελως...μουγκαμαρα...παθος μηδεν...εκρηξη μηδεν.Αυτη ειναι για να τη γαμανε τιποτα παππουδες,εγω προσωπικα δε θα ξαναπαρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.284
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού