Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
4η φετινη επισκεψη στη Γαληνη με την οποια περναω καλα και με καυλωνει σαν συνολο.Φωτογραφιες της υπαρχουν στο αλλο σαϊτ με τη φατσα της κιολας οποτε δε χρειαζεται κατι παραπανω,βεβαιως δυνατο της σημειο οι φυσικες βυζαρες της.
Πηρα το προγραμμα με γυμνο τσιμπουκι και παλι

Γνωριζομαστε πλεον οποτε το κλιμα ειναι φιλικο αλλα μαλλον αρχισε να βαραινει κιολας με αστειακια λιγο σνομπ,λιγο στο στυλ σου κανω και χαρη τελοσπαντων το προσπερασα αρχικα.
Επεσε ντυμενη στο κρεβατι οποτε της ορμηξα για να αναψουμε αλλα μου εκοψε τη φορα,πιο σιγα μου ελεγε,μη μου κανεις σημαδια και τετοια Θυμός
Αποκαλυψε τις βυζαρες της τις οποιες ρουφηξα με μανια για ωρα χωρις να διαμαρτυρηθει,εβγαλε και το βρακακι με το κορμακι που φορουσε,επεσα πανω της για το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο στο μουνι της που δειχνει να απολαμβανει κι αυτη.
Επιχειρησα να τη φιλησω αλλα δε μ'αφησε ενω τις αλλες φορες με επνιξε στα γλωσσοφιλα...

Ο πουτσος μου ηταν ηδη καγκελο οποτε ξαπλωσα και απολαυσα το τσιμπουκι της το οποιο επισης δεν ηταν σαν τις αλλες φορες,πολυ επιφανειακο με δυνατη πιεση στο πουτσοκεφαλο σχεδον ενοχλητικη με τα δοντια αφου χρειαστηκε να της το πω κιολας

Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου τη γαμησα δυνατα και αμεσως πλημμυρισε το στενο μουνακι της και αρχισε σιγα σιγα να παραδινεται.Τη γαμουσα και ρουφουσα δυνατα τις βυζαρες της,την επιασα απο το προσωπο και της εριξα και τα φιλια που ηθελα αν και εκανε πως τραβιεται.
Μετα ανεβηκε απο πανω οπου απλα ειναι απαιχτη,κανει φοβερο κουνημα μονο της λεκανης ενω η υπολοιπη ειναι κολλημενη πανω σου και σε κοιταει και μες τα ματια αταραχη σα να μη συμβαινει τιποτα.Μαλιστα εφαρμοσα και τις ρωγες της πανω στις δικες μου και τρελαθηκα απο καυλα.
Και τελος πισωκολλητο οπου επισης στηνεται πολυ καλα και η αισθηση της αφρατης κωλαρας της ειναι υπεροχη,τη γαμησα με ολοκληρα μεσα εξω,αρχισε να εχει σπασμους και να κανει να μου ξεφυγει προς τα εμπρος κι εκει την εριξα πολυ δυνατο σφυροκοπημα και οταν μου ηρθε να χυσω εβγαλα την καποτα και της τα εριξα στην κωλοχαραδρα να τρεχουν στην κωλοτρυπιδα και τα μουνοχειλα.
Καναμε ντουζακι μαζι ειπαμε κανα δυο μαλακιες και εφυγε

Συμπερασμα...οχι δε λεει,αποτελεσματικη ειναι αλλα αρχισε να βαραινει σε διαθεση και το δειχνει κιολας και εμενα αυτο με χαλαει σιγα σιγα.Συνεχιζω να τη θεωρω στανταρακι αλλα νομιζω η επομενη συναντηση μας θα ειναι καθοριστικη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.284
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού