Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μας ειχαν πιασει οι καυλες μας ενα μεσημερι και αποφασισαμε με ενα φιλαρακι μου να παμε στο 86 για να γαμησουμε την Αλινα.Δυστυχως για εμας η Αλινα δεν βρισκοταν,βρισκοταν ομως η μαγια.Ρουμανα,μελαχρινη,2αρι στηθος,κορμαρα,με ωραιο τρυφερο κωλαρακι.Προσκύνημα
Μου λεει το προγραμμα η τσατσα (ευγενεστατη κυρια) της δινω τα λεφτα και με εβαλε στο δωματιο.Το δωματιο ηταν απαισιο,βρωμικα σεντονια,κρεββατι που ετριζε και η διακοσμηση απαισια. Χμμμ;
Δεν αργησε πολυ η ιεροδουλη και μπηκε μεσα στο δωματιο. Ξαπλωτος που ημουν ξαπλωσε μαζι μου και μου εβαλε το προφυλακτικο με πεσμενη πουτσο. Αρχισε να μου περνει πιπα,ωραια και αργα στην αρχη γρηγορα αργοτερα και στο τελος εκανε deep throat. Μου ειχε τουμπανιασει. Έρωτας
Στηθηκε στα τεσσερα Κατσικογάμης και την πηρα απο μουνι,το μουνι της ηταν αρκετα κλειστο με το ζορι μπηκε μεσα.Ενοιωθες ωραια αισθηση Έρωτας
Αργοτερα αλλαξαμε σε ιεραποστολικο. Επιανα της βυζαρες της με παθος αλλα δεν αφηνε να της τα γλυψω. Εβγαζε ψευτικα βογκητα.Πριν καν μπει η πουτσα μου αρχιζε να φωναζει Γλώσσα
Ψευτικη συμμετοχη,το μονο που ηθελε ηταν να χυσεις γρηγορα.Σου επιανε της μπαλες και σου τις ζουλαγε για να τελειωσεις μια ωρα νωριτερα Κεφάλι σε τοίχο!
Στα 12 λεπτα νευριασμενα μου κανει οτι πρεπει να τελειωσω Μαλακία. Με ξαπλωσε λοιπον και ανεβηκε πανω μου.Μετα απο καμια 15αρια πανω κατω καταφερε και με εκανε να χυσω Ναι! Μου πεταξε ενα κακο αγορι πηρε το προφυλακτικο και το πεταξε Χμμμ;
Την χαιρετησα με χαιρετησε και πηγε στον φιλο μου Καπέλο

Συμπερασμα: Η τσατσα αρκετα ευγενικη,το μερος ηταν αχουρι,η κοπελα αρκετα ωραια,αγγουρι στο κρεβατι,θα την συνιστουσα να πατε μονο για να γαμησετε το μουνακι της δεν βρησκετε πουθενα τοσο κλειστο. Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Gingos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2015
Πρωκτικο ? απο ποτε?
11 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφηνει αφηνει
17 Ιουνίου, 2015
Πρωκτικό κ ελεύθερο..; Απο πότε..; Σήμερα πριν κάτι ωρίτσες που την γάμησα, όταν πήγα να της χαϊδέψω την κωλότρυπα μου την "είπε".. Ούτε με έξτρα $$ μου την δίνει κ ας την γνωρίζω χρόνια.. Περίεργα μας τα λέτε!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3