Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με την ωριμη κοπελα των Βορειων Προαστειων. Η ημερομηνια δεν ειναι πραγματικη καθως την ειχε προτιμησει αρκετα πιο παλια. Συνενοηση ευκολη μονο που δεν κατεληξε σε συναντηση αμεσα αλλα με μια ημερα καθυστερηση απο τοτε που την πηρα τηλεφωνο γιατι δεν μπορουσε εκεινη την ωρα. Βρεθηκαμε στο ξενοδοχειο Μιδας στον παραδρομο της εθνικης οδου μιας και αυτο προτιμαει. Εχει πολυ ομορφο στυλ φινετσατο, ενταξει δεν ειναι και κανα κοριτσακι φαινεται οτι εχει τα χρονακια της αλλα καλοδιατηρημενη. Ηρθε με ενα φορεματακι οχι τοσο κοντο. Σωμα εχει καλο, λιγο πιο λεπτο απο αυτο που μου αρεσει αλλα δεν ειχα κανενα προβλημα. Απο συμπεριφορα ηταν υποδειγμα ευγενειας και απο συμμετοχη στο σεξ το ζουσε εδειχνε να το απολαμβανει. Της αρεσει παρα πολυ το γλυψιμο, φτιαχνεται αρκετα. Μαζι μπορεις να τα κανεις ολα τα προκαταρκτικα δεν λεει σε τιποτα οχι και αν της δειξεις σεβασμο θα σου τον ανταποδωσει εις το πολλαπλασιο. Πολυ φιλικη, μπορεις να κουβεντιασεις για τα παντα μαζι της. Εχει μοναδικο στυλ το οποιο δυσκολα θα το βρεις σε κοπελα μεγαλυτερης ηλικιας. Τωρα η τιμουλα ειναι λιγο τσιμπημενη αν προσθεσεις και το ακριβο ξενοδοχειο. Ειναι πολυ καλη εμπειρια παντως, αξιζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2015
φίλε μου καλε...σα να μας τα παραλές
η κυρία ειναι πανάκριβη για την εποχή μας.
τόσα έπαιρνε και το 2010...
10 Ιουνίου, 2015
Ok η τιμη είναι ψηλα.... αλλα τα αξιζε τα λεφτά της... απο τα καλύτερα θυληκα στο χώρο....
10 Σεπτεμβρίου, 2015
μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις σε πμ το τηλέφωνό της;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3