Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Call-Girls 22617
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πω για αυτο το κοριτσι. Αλλος ενας στοχος επετευχθη, μιας και την ειχα βαλει στο ματι απο τοτε που εμφανιστηκε. Προκειται για μια πανεμορφη κοπελα απο την γειτονικη Ιταλια. Στο τηλεφωνο πανευκολη συνενοηση, ειχε υπεροχη γλυκια φωνη και κλεισαμε το ραντεβου για την οικεια μου. Ειχαμε συμφωνησει να ερθει ντυμενη με κατι οχι τοσο προκλητικο αλλα διακριτικο και σεξι. Οπως και ετσι ηταν. Ηρθε με ενα μακρυ κοκκινο φορεμα το οποιο την κολακευε, αναδεικνυε το ωραιο της μαυρισμενο κορμι. Εχει λιγα πιασιματακια τα οποια δεν με χαλαγαν καθολου ισα ισα ειναι ωραια. Της πανε τα κοκκινα μου το παραδεχτηκε και η ιδια. Κατσαμε λιγο μαζι στον καναπε ειπαμε λιγες κουβεντουλες να γνωριστουμε ενω εγω ειχα αρχισει να την χαμουρευω. Με αυτα και με αυτα αρχισαμε τα γλωσσοφιλα και μεταφερθηκαμε προς το κρεβατι. Γδυθηκαμε και συνεχισαμε τα φιλια. Και τα εσωρουχα που φορουσε κοκκινα ηταν. Μετα απο αρκετα παθιασμενα βαθια γλωσσοφιλα ξαπλωσα και βιωσα ισως το καλυτερο στοματικο. Βαθυ και αργο και ταυτοχρονα να νιωθω τα βυζια της να μου τριβουν τις μπαλες. Επαθα σοκ. Καπου της ειπα να σταματησει. Ηταν τοσο θεικο αυτο που μου εκανε που κρατηθηκα με νυχια και με δοντια για να μην τελειωσω. Μετα απο αυτο της ανταπεδωσα και εγω το δικο μου γλυψιμο στο τρυφερο μουνακι της σε συνδυασμο με λιγο δαχτυλακι και εκει εδειξε να το απολαμβανει. Μου ειπε οτι ειχε φτιαχτει πολυ. Μετα απο λιγο της ζητησα να μου κανει παλι αυτο το απιστευτο στοματικο σε συνδυασμο με παιξιμο με τα φυσικα βυζια της. Να σημειωσω οτι περναγα τοσο θεικα μαζι της που προτημησα να μην κανω δευτερο γυρο. Ηθελα εναν και καλο, να ειμαι φουλ καυλωμενος για να το ευχαριστηθω. Ετσι καναμε εναλλαγες μια με εγλυφε εκεινη, μια την εγλυφα εγω, βαθια γλωσσοφιλα, δαχτυλα και εκει που ειχαμε πια φτιαχτει ασχημα της ζητησα να μου βαλει το προφυλακτικο οπου αλλαξαμε τρεις διαφορετικες στασεις. Απο πανω μου, στα τεσσερα και εγω απο πανω στο τελος οπου εγινε η καταθεση με ατελειωτο σπερμα που γεμισε την καποτα. Μπανακι μετα, ντυσιμο και αποχωρηση. Ηταν τοσο θεικες οι στιγμες που εζησα μαζι της, ηταν τελεια εμπειρια ειδικα το στοματικο ισως ειναι και το κορυφαιο που εχω ζησει. Σε ευχαριστω κοριτσαρα μου για οσα μου χαρισες. Να εισαι παντα καλα! Grazie ragazza bella!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2015
Πολύ άτεχνο προμοτάρισμα...
08 Ιουνίου, 2015
Η φυσιογνωμία της μου θυμίζει ραδιενεργό ζουζούνι. Μπορεί όμως και να σφάλλω ... !
08 Ιουνίου, 2015
"βιωσα ισως το καλυτερο στοματικο. Βαθυ και αργο και ταυτοχρονα να νιωθω τα βυζια της να μου τριβουν τις μπαλες."

Πώς γίνεται αυτό; Χμμμ;
08 Ιουνίου, 2015
Δεν προμοταρω τιποτα αγαπητε. Περιγραφω την αληθινη εμπειρια που εζησα.
08 Ιουνίου, 2015
Ρε τύπε μου 9 στο πρόσωπο, 8 στο σώμα; Πολύ large σε βρίσκω!Χαμόγελο

Τώρα στο κρεβάτι μπορεί να κάνει και παπάδες, δεν την ξέρω κι ούτε που θα την μάθω...
08 Ιουνίου, 2015


"στοματικο. Βαθυ και αργο και ταυτοχρονα να νιωθω τα βυζια της να μου τριβουν τις μπαλες"

Προσπαθώ να φανταστώ πώς "βγαίνει" αυτό και πραγματικά δυσκολεύομαι Χμμμ;
08 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε Κολιμπρι δυο φορες το ειπες κι ακομη δεν το καταλαβες ?
08 Ιουνίου, 2015
Δεν ξέρω τι έζησες, αλλά το 9 στο πρόσωπο είναι κάτι που δεν γίνεται να το έζησες όπως φαίνεται από τις φωτογραφίες της...
08 Ιουνίου, 2015
Καμια Ιταλιδα απο τα Τιρανα ειναι τυπε η απο την Κοριτσα? Εμμμμ
08 Ιουνίου, 2015
Στην τιμη ειναι και ο δευτερος γυρος...? Η ειναι +20...?
Z
z4
21 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3