Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Έλενα είναι επίσης καινούρια και δηλώνει ότι είναι Ρουμάνα.Εμφανισιακά είναι λεπτή,με καστανόξανθα μαλλιά τα οποία και είχε πιασμένα πάνω,σχετικά μικρά στήθη,πρόσωπο έκφυλο και κάπως τραχύ.Ελληνικά μιλάει και καταλαβαίνει τα βασικά.
Το σαλονάρισμα της έγινε με χαμόγελο και αυτοπεποίθηση, κάνοντας μία περιστροφή στον στύλο του σαλονιού και τουρλώνοντας το κωλαράκι της.Αποφάσισα να την δοκιμάσω γιατί απο τον τρόπο που ανταλλάξαμε τα βλέμματα φαινόταν ότι θα περνούσα καλά.Και πράγματι το ένστικτο του μπουρδελιάρη αυτήν την φορά ήταν αλάνθαστο.
Μπήκα στο δωμάτιο και μετά απο ένα λεπτό και ενώ ακόμα ξεντυνόμουν μπήκε και η Έλενα.Ομολογώ ότι μου έκανε εντύπωση η τόσο γρήγορη εισοδό της καθώς σχεδόν πάντα δίνουν ένα εύλογο περιθώριο στον πελάτη να ξεντυθεί και να ετοιμαστεί.Όσο ξεντυνόμουν η Έλενα αφαίρεσε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε στο πλάι περιμένοντας με ενώ μιλούσαμε.Στο μουνάκι της που ήταν ξυρισμένο απο πάνω στην περιοχή της ήβης της είχε αφήσει μία μικρή καστανόμαυρη φουντίτσα που με εξέπληξε ευχάριστα μόλίς την είδα καβλώνοντας με και της το είπα.
Αφού ήμουν έτοιμος ξάπλωσα και εγώ δίπλα της και άρχισα να την χουφτώνω στο μουνάκι της και στην φούντα της και να την γλύφω στα στηθάκια της και στο λαιμουδάκι της.Φιλάκια δώσαμε λίγα απλώς στα χείλη.
Της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της χαιδεύοντας την φούντα που είχε άφήσει.Η Έλενα έτσι που είχα πέσει πάνω της σαν λυσσασμένος λύκος και έγλυφα το πράγμα της γελούσε και μου είπε πιο απαλά.Σε καμία όμως περίπτωση δεν με απέτρεψε ούτε και με αποπείρε.Γενικά η ατμόσφαιρα ήταν πολύ ευχάριστη.
Μετά απο λίγο ξάπλωσα και εγώ και αφού με ρώτησε πως θέλω το τσιμπούκι το καθάρισε και το καταβρόχθισε στο στόμα της.Στην διάρκεια του τσιμπουκιού είχε ξαπλώσει στο πλάι και με το σώμα της να διασταυρώνει το δικό μου έτσι ώστε να μπορώ άνετα να πιάνω. Δάχτυλο δεν δέχθηκε αλλά μπορούσα να πιάνω ελεύθερα.Το τσιμπούκι της ήταν καλής ηδονικότητας αλλά θέλει να το δουλέψει λίγο ακόμα.Χέρι δεν χρησιμοποίησε και αυτό συγκαταλέγεται στα θετικά.
Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 για να την ξαναγλύψω και αυτή γέλασε και έκανε καλαμπούρι απο την προηγούμενη φορά.Πήρε την ανάλογη θέση χωρίς πρόβλημα και αρχίσαμε το αμοιβαίο γλύψιμο επίσης πέρασα και ένα χέρι την κωλοτρυπίδα της που ήταν παραβιασμένη αλλά δεν την έδινε στο πρόγραμμα.
Κατόπιν η Έλενα πέρασε προφυλακτικό και ανέβηκε πάνω στον πούτσο μου όπου πατώντας με τα πέλματα της στο στρώμα του κρεββατιού άρχισε να κάνει βαθιά καθίσματα στο πέος μου.Η ηδονικότητα ήταν πολύ καλή,η διείσδυση βαθιά και το μουνάκι της στενό.Μου άρεσε η πρωτοβουλία της αυτή να κάνει αυτή παιγνίδι και το ότι γενικά ήταν ξεκούραστη και σε καλή φυσική κατάσταση.Κατόπιν της είπα να πατήσει στα γόνατα της και να έρθει κοντά μου όπου εκεί άρχισα να της ρίχνω εγώ δυνατές πουτσιές.
Και στο πισοκωλητό το στήσιμο της Έλενας ήταν τίμιο χωρίς να κλέβει και η διείσδυση ήταν βαθιά και ικανοποιητικής ηδονικότητας.Άλλο θετικό ήταν ότι είχα και καλή θέα.
Τελευταία στάση η ιεραποστολική οπού εκεί η Έλενα είχε στηθεί καλά αλλά όσο την ξέσκιζα φαινόταν σαν να πονούσε.
Για το φινάλε την έβαλα να μου γλύψει τα αρχίδια τα οποία και περιποιήθηκε αλλά πολύ επιφανειακά με την γλώσσα της μιας και την ενοχλούσαν οι τρίχες απότι φάνηκε.
Έτσι και εγώ την έβαλα να στηθεί στα τέσσερα και κάνοντας παιχνίδι με τα μουνόκωλα της την έχυσα στα κωλομέρια της.
Συνοψίζοντας έμεινα πολύ ικανοποιημένος και πιστεύω ότι η Έλενα έχει να δώσει πολλά ακόμα μιας και έχει το όλο πακέτο.Την προτείνω προς δοκιμή μιας και το εικοσάρικο το δουλεύει πολύ καλά.Απο πλευράς μου θα υπάρξει και άλλη επίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού