Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η αλήθεια είναι ότι είχα στείλει στην Αλίκη pm για το τηλέφωνο της το φθινόπωρο του 14', και η απάντηση ήρθε 9 μήνες μετά! (γνωρίζοντας και το ότι δίνει σχετικά δύσκολα το τηλ. της, εξεπλάγην όταν είδα το μήνυμα). Σε κάθε περίπτωση, δεν θα άφηνα την ευκαιρία να πάει χαμένη. Μετά από μερικές προσπάθειες, κανονίστηκε απογευματινό ραντεβού στο Μέδουσα. Όχι και το καλύτερο ξενοδοχείο κατά την γνώμη μου, αλλά δεν πήγαμε εκεί για το hotel...

Ήρθε στην ώρα της, ελαφρώς βαμένη και ωραία, κορίτσίστικα ντυμένη, με αμφίεση κατάλληλη που αναδείκνυε τα φυσικά της προσόντα. Λαλίσταση, γελαστή, ευχάριστη και πάνω απ'ολα ευγενική, που μου προκάλεσε πολύ ευχάριστη εντύπωση. Προσφέρθηκε ακόμα και να κεράσει τα ποτά που παραγγείλαμε, άσχετα που δεν την άφησα. Εμφάνιση, όπως υπέροχα είπε και κάποιος άλλος, καμπυλοπίπινου! Δεν ξέρω εάν έχει πάρει κάποια κιλάκια από παλιότερα, καθώς δεν την έχω ξανασυναντήσει, αλλά και να έχει δεν έχει σημασία. Είναι άψογα κατανεμημένα στα σωστά σημεία και κάνουν τις καμπύλες της τέλειες για την σωματοδομή της. Όλα τα άλλα που ακούγονται ότι χόντρυνε και δεν τις πάνε κτλ. είναι φύκια και μεταξωτές κορδέλες! Επίσης, το φυσικό 3-3,5 βυζί, με ρόγες που κοιτάνε στον Θεό, όντως υπάρχει, και είναι το καλύτερο μέγεθος που θα μπορούσα να ζητήσω.

Στα του αγώνα, είναι υπερβολικά σεξουαλική και περιποιητική. Είναι εκεί για να σε κάνει να περάσεις καλά, αλλά θέλει να περάσει και εκείνη καλά μαζί σου. Στοματικό σεμιναριακού επιπέδου, με εναλλαγή στις μπάλες. Η απαλή και μυρωδάτη επιδερμίδα της σε εμπνέει να το γλύφεις και εσύ από την κορφή ως τα νύχια. Στο σεξ κολλάει πάνω σου σαν χταπόδι, και σε συνδυασμό με τα παθιασμένα φιλιά που σου δίνει παντόυ, και την απίστευτη αίσθηση που νιώθεις μέσα της, μπορείς να πάθεις έυκολα και γρήγορα την ζημιά. Οι κινήσεις της λεκάνης της είναι φτιαγμένες για να σε κάνουν να χάσεις την μπαλα, οπότε θέλει προσοχή! Δεν έχει πρόβλημα με καμία στάση (όχι οτι δοκιμάσαμε τίποτα εξωφρενικό - αυτά next time!), έχει αντοχές και απλά εύχεσαι να την είχες εκεί για μέρες.

Το τελευταίο προφανώς δεν γίνεται (εκτός εάν είσαι ο Abramovic), οπότε όταν τουλάχιστον έρθει το τέλος, έρχεται με απίστευτο τρόπο. Προσωπικά ήταν από τα πιο satisfying τελείωματα που έχω κάνει πρόσφατα, καθώς έλουσα το φανταστικό της στήθος με αρκετά μεγάλη ποσότητα.

Η συνέχεια μας βρήκε με ντουζάκι, τσιγάρο από μεριάς της για το οποίο με ρώτησε πρώτα, και πάρλα, η οποία και ξέφυγε από τα επιτρεπτά χρονικά όρια, και για αυτό φταίω και εγώ. Αποτέλεσμα να μην υπάρξει δεύτερος γύρος. Θα προσέξω περισσότερο την επόμενη φορά, καθώς τέτοιο πλάσμα πρέπει να το γεύεσαι όση περισσότερη ώρα μπορείς.

Εν κατακλείδι, η Αλίκη είναι ένα υπέροχο κοριτσάκι, και σε εμφάνιση, και σε μυαλό και στο σεξ. Η ώρα πέρασε πολύ ευχάριστα, σε ότι και αν κάναμε, γιατί δεν είναι μόνο καλό κρεβάτι, φαίνεται να είναι και πολύ καλό παιδί. Είναι από τις περιπτώσεις που άμα δεν ήξερες ότι είναι call girl, δεν θα καταλάβαινες την διαφορά από την κοπέλα σου. Από την εμπιρεία μου και από τα συμφραζόμενα, καταλαβαίνω πως ίσως είναι λίγο πιο δύσκολο να της συναντήσεις από το average call girl, αλλά εν τέλει αξίζει και με το παραπάνω. Ίσως θέλει τρόπο και υπομονή αντί για κόπο. Όταν θα δεις το μήνυμα με το τηλέφωνο και την συναντήσεις όμως, θα συμφωνήσεις ότι άξιζε. Εγώ τουλάχιστον αυτό πιστέυω. Προσωπικά, θα προσπαθήσω να την ξανασυναντήσω λείαν συντόμως.
Εύχομαι καλά να γαμάτε. Εάν τα καταφέρνετε κιόλας με την Αλίκη, τότε σίγουρα γαμάτε καλά!

Αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
golden21
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.397
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2015
Έτσι είναι ότι και να πεις ότι και να πω είναι λίγο για αυτήν την γυναικά........ΈρωταςΈρωτας
N
nuber1
10 Ιουνίου, 2015
φιλε μας εφτιαξες με την περιγραφή σου...Πώς την βρίσκουμε? Αν θελεις σε ευχαριστω..
(Updated: 12 Ιουνίου, 2015) 12 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της στέλνεις pm και κάνεις την προσευχή σου! Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3