Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Call-Girls 9888
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η συναντηση ειχε γινει λιγους μηνες πριν. Δυστυχως η εν λογω κοπελα με απογοητευσε. Ενω ηταν αρκετα ομορφη και ενω πληρωθηκε κανονικα για τις υπηρεσιες της, δεν τις τηρησε. Περα απο λιγα δευτερολεπτα πιπα αδιαφορη, φιλια δεν εδινε ουτε να τη γαμησω δεν με αφησε. Μου ειχε πιασει την πολυλογια μου ελεγε δικαιολογιες οτι ειναι πολυ κουρασμενη και μου ειπε να της βαλω λαδι παντου στο σωμα και να της κανω μασαζ. Εγω στην αρχη ψαρωσα και της εκανα λεω ενταξει αφου το θελει τι να κανω θα φαω μετα. Ελα ομως που δεν εφαγα. Η μια ωρα ειχε συμπληρωθει. Χωρια που τα εφτυσα και ιδρωσα. Εν τω μεταξυ η κοπελα μου πουλαγε ερωτα οτι και καλα θα με παρει τηλεφωνο να συναντηθουμε μαζι ιδιαιτερως και οτι και καλα με γουσταρε και οτι εκει θα τα καναμε ολα. Ακομα την περιμενω. Εγω την πατησα σαν μαλακας πανω στην καυλα. Οποτε προσοχη παιδια μην πεσετε στην παγιδα της. Προφανως η κοπελα επιλεγει με ποιους θα γαμηθει αλλα τα παιρνει απο ολους. Ειναι απατεωνισσα. Λυπαμαι για αυτο το γραφειο που ειναι θυγατρικο του αλλουνου και αλλες φορες με εχει απογοητευσει με τις φολες που μου εχει στειλει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2015
Ευτυχώς που χρειαστηκες μονο λίγους μήνες για να μας ενημερώσεις.. . Χμμμ;
07 Ιουνίου, 2015
Εμ γραφειο που στελνει τετοιο μουναρο με 90 ευρω λογικα καποιο λακο θα ειχε η φαβα Χμμμ;
07 Ιουνίου, 2015
και αφου δε σε πηρε τηλεφωνο για να βγειτε αγαπουληστικο ραντεβουδακι ειπες να παρεις εκδικηση γραφωντας μια τετοια κριτικη..
07 Ιουνίου, 2015
Φιλαράκι αφού έχεις τον μητσοτάκη στο προφίλ σου γκαντεμιά θα σε πάειΜεγάλο χαμόγελο!!! Σε τέτοιες περιπτώσεις παίρνεις το γραφείο τηλέφωνο να τους πείς τι ακριβώς συμβαίνει και η να σου στείλουν μίαν άλλη πορνοαντικαταστάτρια η να δώσουν εντολή στην πουτάνα να σου επιστρέψει το πορνοπαράβολο και φυσικά να την σουτάρουν ...Είναι ανεπίτρεπτο να εμπιστευόμαστε πόρνες που δέν τις γνωρίζουμε καλά και μάλιστα να πιστεύουμε δήθεν έρωτες και μεταξωτές κορδέλες απο αυτές!!! Θα εκτιμούσαμε ιδιαίτερα ωστόσο όλοι οι πορνοσυναγωνιστές σου να μας ενημέρωνες νωρίτερα για αυτή την πορνοκατάντια του κωλοπορνογραφείου ώστε να έχουμε το νού μας!Περαστικά...
07 Ιουνίου, 2015
μικρο το κακο...90ευρω...και εγω την εχω πατησει με την συγκεκριμενη...δεν υπαρχει η τυπισσα...ειναι γεια σου
K
Kapsonis19891989
07 Ιουνίου, 2015
Εάν το γραφείο "και άλλες φορές σε έχει απογοητεύσει με τις φόλες που σου έχει στείλει", γιατί επέμεινες να ξαναπάρεις κοπέλα από εκεί;
07 Ιουνίου, 2015
Mαλλον αναφερεσαι στο προηγουμενο γραφειο δεν βλεπω εδω στο αθενς γκιρλς με 90 ελενηΚεφάλι σε τοίχο!
Και καλα αφου πληρωσες γιατι δεν Κατσικογάμης το επαιζες Έρωτας
08 Ιουνίου, 2015
Παρακαλω να με συγχωρεσει οποιο μελος παραπονιεται οτι εγραψα καθυστερημενα την κριτικη γιατι απλα δεν ειχα χρονο να γραψω. Η κοπελα συνεργαζοταν με αλλο γραφειο το οποιο ειναι θυγατρικο του gde το οποιο φερνει αλβανιδες και τις πλασαρει για ελληνιδες ή ιταλιδες. Τωρα ανηκει σε αλλο γραφειο δεν ξερω αν και εκει κανει τα ιδια αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας.
09 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΑΠΑΤΕΩΝΙΣΣΑ με κεφαλαια γραμματα!!! δεν εχω να πω τιποτα αλλο...Καπέλο
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9