Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα ανέβει για δουλιές και πήγα με φίλους στο συγκεκριμένο στριποίδρυμα γιατί μας το πρότειναν από το ξενοδοχείο που μέναμε όταν κατάλαβαν ότι δεν είχαμε σκοπό να ανέβουμε στα δωμάτια για ύπνο... Μας κάλεσαν ταξί και φθάσαμε στις 2 τη νύχτα, αφού είχαμε πιεί λίγάκι από πριν.... Είσοδος 15€ το άτομο με ποτό στο πιό γλάμουρ στριπομάγαζο υποτίθεται της Θες/νίκης, το οποίο είναι γνωστό για τα σεξσόου πού κάνουν διάφορες πορνοστάρ. Οι κοπέλες πού δουλεύουν εκεί δεν είναι και οι ομορφότερες-είναι πίσω σαυτό η συμπρωτεύουσα-και γενικά δεν τρελαίνεσαι να πας για χορό μαζί τους. Υπόσχονταν ορισμένες φραπέ με καλαμάκι στον πριβέ χορό των 50€, ακόμη και ψητό στον πριβέ των 100€, αλλά είπαμε να μην τα κλάψουμε... Έτσι, κάναμε από 1-2 δύο απλούς χορούς ο καθένας των 20€ παρακαλώ...Θυμός Όταν είπα στα κορίτσια ότι ο απλός στην Αθήνα έχει 10 ευρόπουλα, μου είπαν ότι εδώ είναι επαρχία και το μαγαζί πολυτελείας!... Εγώ πήγα με μια Ρουμάνα και δεν το μετάνιωσα...Μεγάλο χαμόγελο Οι χοροί στην πίστα δεν είχαν κάτι το διαφορετικό και το σλιπάκι δεν έβγαινε. Τα σόου όμως με την πορνοστάρ που είχε εκείνο το βράδυ ήταν αντάξια των αθηναϊκών!!! Σεξ στη πίστα, λεσβιακό, δονητές, παιχνίδια...ανέβασαν και έναν πελάτη πάνω και τον έκαναν να ξεχάσει το όνομά του... Κρίμα πού δεν ήταν μαζί μου ο συναγωνιστής Βασίλης, πού τρελαίνεσαι για τέτοια! Ηταν και κάτι μωρά πελάτισες πού γιόρταζαν τα γενέθλια μιας φίλης τους, πού μας καύλωσαν με το παραπάνω...χόρευαν, γλυφώταν μεταξύ τους, κάνανε χορούς με άντρες στρίπερ μπροστά στα μάτια μας...ιδιαίτερα μια μικρή ξανθούλα με τραίλανε και της την έπεσα. Γενικά περάσαμε ωραία από το κέφι που υπήρχε εκείνο το βράδυ.
Το μαγαζί δεν είναι πολυτελείας όπως ισχυρίζονται και οι περισσότεροι καναπέδες δεν βλέπουν πίστα. Η μουσική ελληνικά όπως στα μπουζούκια, νομίζεις ότι είσαι σε ελληνάδικο. Μου άρεσε αυτός ο συνδυασμός πού δεν υπάρχει στην Αθήνα. Έχω πάει και σε ένα μαγαζί τέτοιο στο Βόλο-στριπομπουζούκια-όπου ξαφνικά σταματούν να παίζουν τα μπουζούκια, φεύγουν οι τραγουδιάρες και βγαίνουν τα στριποκόριτσα στην πίστα! Είναι τρελοί αυτοί οι βόρειοι!
Αυτά από Θες/νίκη και σας εύχομαι καλά βόλια! Γειά σας..
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2015
Η είσοδος 15, και το εσώρουχο δε βγαίνει;;;Χμμμ; Πλάκα μας κάνουν; Φίλε, πέρσυ το φθινόπωρο πήγα και είχε 10, και στους χορούς τα 'βγάζαν όλα. Τι έγινε έπεσε το μαγαζί; Τουλάχιστον οι κοπέλες σας άφηναν να τις χουφτώνετε;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1