Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ημιυπογειου οικου ανοχης.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Αναστασια.Προκειται για μια Ρωσιδα μιλφαρα με καρε ξανθο μαλλι , μετριο σε ομορφια προσωπο με λιγο παραξενα αγρια ματια , ωραιο μεγαλο πεσμενο φυσικοΧμμμ; στηθοςΓλώσσα , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και σωμα με πιασηματα κυριως στον κωλο και την περιφερεια.Η ηλικια της πιστευω ειναι γυρω στα 40 ετηΚουλ.Εχει καπως μελαγχολικοΛύπη βλεμμα και δεν χαμογελαειΕμμμμ.Το βλεμμα που εχουν πολλες ιεροδουλες απο την Ανατολικη ΕυρωπηΕμμμμ.Το δυνατο σημειο στην εμφανιση της ειναι το στηθος της!Γλώσσα Το ματι πεφτει κατευθειαν εκει!Μεγάλο χαμόγελο Εχω ξαναδει την κοπελα στις τσαρκες μου αλλα οι κριτικες μιλουσαν για τυπικο γαμησι και με απετρεπαν να την δοκιμασω.Τελικα σημερα αποφασισα να την τιμησω.Η τσασα ανακοινωσε σταση 69 και ισπανικο.

Εδωσα το εικοσαρικο και περασα στο δωματιο.Να πω οτι το δωματιο ειναι πολυ καθαροΚαπέλο , τα σεντονια καθαρα , το μαξιλαρι , το χαλακι κτλ. Το κλιματιστικο ηταν ανοιχτο και στο δωματιο ειχε δροσιαΚουλ.Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα την κοπελα.Να πω την αληθεια περιμενα να φαω φολαΕμμμμ.Υστερα απο λιγο ηρθε η Αναστασια.Εγω αμεσως της εκανα κοπλιμεντα για το στηθος της.Ηθελα να την καλοπιασωΚουλ.Η γυναικα σηκωσε το διχτυωτο φορεμα της και απελευθερωσε τις βυζαρες τις! Η κοπελα καθισε απο πανω μου και μου εφερε τις βυζαρες τις στο προσωπο μου.Εγω αρχισα να γλυφω εναλλαξ τα βυζια της.Τα εγλυφα και τα βυζαινα.Δεν χορτανα να παιζω με το στηθος τηςΝαι!.Ταυτοχρονα χουφτωνα την κωλαρα της.Με αφησε αρκετη ωρα να ασχοληθω με το στηθος τηςΧαμόγελο.Ολα γινοντουσαν σε αργο τεμποΧαμόγελο.Μου αρεσε αυτο και ηθελα να απολαυσω το μωρο σε χαλαρους ρυθμους.Ηταν λες και ημουν σπιτι μουΝαι!.Υστερα ηρθε η ωρα της κοπελας για να μου κανει προκαταρκτικα.Αυτη αρχισε να μου γλυφει αργα και αισθησιακα πρωτα το ενα μου βυζακι.Εγω κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτη και την χουφτωνα.Επαιζα επιφανειακα με το μουνακι της και με την κωλοτρυπιδα της.Το μονο αρνητικο ειναι οτι ο κωλος της εχει καποια ιχνη κυτταριτιδαςΛύπη.Υστερα η κοπελα ασχοληθηκε και με το αλλο μου βυζακι.Η κοπελα κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να φιλαει την περιοχη γυρω απο το καυλι που ηδη ειχε γινει τσιμεντο!Κουλ Της ζητησα να μου γλυψει τα ξυρισμενα μου μπαλακια και αυτη δεν μου χαλασε το χατηρι!Μεγάλο χαμόγελο Στην αρχη τα εγλυφε και μετα αρχισε το καραμελωμα!Έρωτας Μου τα εγλυφε και μου τα ρουφουσε εναλλαξ!Γλώσσα Το εκανε απαλα και προσεκτικα για να μην με πονεσει.Εγω απολαμβανα την περιποιηση της μιλφαρας που με ειχε παει στον παραδεισοΝαι!.Τρελαινομαι να μου κανουν καραμελωμα στα μπαλακιαΝαι!.Η κοπελα μου περασε το προφυλακτικο για να ξεκινησει την πιπα.Δεν ξερω αν κανει ελευθερο στοματικοΧμμμ;.Στο σαλονι ανακοινωνεται γενικα ''στοματικο''Εμμμμ.Εγω παντως δεν ζητησα ελευθερο.Αυτη πηρε μια σταση σαν 69 , απλως ηταν λιγο προς τα πλαγια προς τα εμενα.Εχει ωραιο λεπτο μουνακι αλλα ηταν τιγκα στην κρεμαMoney Mouth και δεν δοκιμασα να το γλυψω.Αυτη αρχισε μια αριστοτεχνικη πιπα , ετσι οπως αρμοζει σε μια μιλφαρα!Γερο-μύστης Η στυση μου βαρουσε κοφτες!Ναι! Με πιπωνε μονο με το στοματακι της χωρις να χρησιμοποιει το χερακι της.Με πιπωνε οσο βαθια μπορουσε!Ναι! Ενταξει ντιπθροατ δεν μπορει η γυναικα.Με πιπωνε με μετριο ρυθμο , ετσι οπως μου αρεσει , ουτε γρηγορο , ουτε πολυ αργο.Ημουν ξαπλωμενος και την εβλεπα να ειναι μπουκωμενη με το καυλι μου!Ναι! Ηταν ωραιο θεαμαΓλώσσα.Με ειχε κατακαυλωσει με την πιπα της!Γλώσσα Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξΜατάκι.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει ωραιο μουνακι αλλα τελικα δεν δοκιμασα να το γλυψω.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Την γαμουσα και της εγλυφα τον λαιμο και τις βυζαρες που εχουν μεγαλες ρωγες!Ναι! Πεσαν μερικα πεταχτα φιλιαΈρωτας αλλα τα γλωσσοφιλα τα αποφευγει ευγενικαΛύπη.Την γαμουσα και αυτη εβγαζε αληθινα χαμηλοφωνα επιφωνηματα.Της ζητησα να την χυσω στις βυζαρες.Αυτη δεχτηκε αμεσωςΧαμόγελο.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει βγηκα απο μεσα της.Πεταξα το προφυλακτικο και ανεβηκα απο πανω της.Αυτη επιασε τις βυζαρες τις και εγω αρχισα να την παιζω με αυτο το ωραιο θεαμα.Τον επαιζα και αυτη εβγαζε καυλιαρικα την γλωσσα τηςΓλώσσα.Υστερα απο λιγο ενιωσα το τελος να πλησιαζει.Τα πρωτα χυσια πεταχτηκαν πολυ μακρια!Ναι! Περασαν αναμεσαΕμμμμ στα βυζια και δυστυχωςMoney Mouth την πετυχα στο στομα με τα χυσια μου!Ναι! Οχι , δεν το ηθελα!Εμμμμ Δεν το εκανα επιτηδες!Ματάκι Δεν περιμενα να τα πεταξω τοσο μακριαΝαι! αλλα μαλλον φταιει το γεγονος οτι με ειχε φτιαξει αγρια με τα προκαταρκτικα και την πιπα της.Αυτη ξαφνιαστηκε αλλα δεν μου ειπε κατι!Χαμόγελο Αρχισε να σκουπιζεται με ενα μωρομαντηλο.Εγω τα εχυσα ολα και σαν τζεντλεμανΚουλ πηρα χαρτι και της εδωσα για να σκουπιστει.Η κοπελα σκουπισηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε ευγενικα και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Αναστασια ειναι μια μιλφαρα συμπαθητικης εμφανισης.Το δυνατο σημειο στην εμφανιση της ειναι το στηθος τηςΓλώσσα.Σε συνδιασμο με το σχετικα καλο κορμι της , την κανει μια καλη περιπτωση εμφανισιακα για την κατηγορια των μιλφ.Σπανια συναντας μιλφαρα με μεγαλο στηθος και να εχει καλο κορμιΓερο-μύστης.Συνηθως ειναι κατι χοντρες.Κανει ωραια και μεγαλης διαρκειας προκαταρκτικαΓερο-μύστης.Κανει ωραιο καραμελωμα στα αρχιδιαΓερο-μύστης.Η πιπα της ειναι μαεστρικη και μεγαλης διαρκειαςΓερο-μύστης.Ενταξει στο κυριως σεξ δεν εχει την ιδια συμμετοχη.Ειναι ομως δεκτικη σε φιλια στο σωμα και βγαζει αληθινα βογγητα.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Με χαλαρωσε και με εκανε να ξεχασω οτι βρισκομαι σε μπουρδελοΝαι!.Αν εδινε και γλωσσοφιλα τοτε θα ηταν vfm.Μου εκανε ολα τα χατηρια.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Ειναι καθαρη γυναικα και φαινεται οτι προσεχει την υγιεινη της.Γενικα ειναι μια ευγενικη,ηρεμη και χαμηλων τονων μιλφαρα.Σεβεται τον πελατη και προσπαθει να τον ικανοποιησειΚαπέλο.Πιστευω ειναι μια καλη επιλογη για τους μιλφακηδεςΓερο-μύστης.Περασα καλα χωρις να το περιμενωΜατάκι.Η Αναστασια με την τσιμπουκαρα που μου εκανε , δικαιωσε την φημη της τσιμπουκομανας οδου Διδυμου!Ναι! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού