Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565059
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δε θα κρίνω τη συνάντηση με τη Ρετζίνα με κριτήρια στούντιο γιατί πολύ απλά δεν έχω την εμπειρία μιας και είμαι σιτυ-τουράκιας και αυτή ήταν μόλις η 2η φορά μου σε στούντιο.

Η γυναίκα είναι μούναρος, περιποιημένη και πολύ φιλική. Το κορμί της είναι τέλεια μαυρισμένο και αν ξαναποκτήσει την επίπεδη κοιλιά των φωτό θα πλησίαζε το τέλειο.

Τη βρήκα πολύ φιλική κι ευδιάθετη, ούτε ντίβα το έπαιξε ούτε τίποτα. Σ' αυτό ίσως έπαιξε ρόλο και η δική μου αντιμετώπιση, καθώς είχα πάρει το μισάωρο πρόγραμμα (€ 100) και δεν έπεσα με τα μούτρα στον πατσά αλλά προσπάθησα να την λύσω λίγο, κάτι που νομίζω ότι πέτυχε.

Δεδομένων των υπηρεσιών που προσφέρονται στα στούντιο (πίπα με καπέλο, όχι φιλιά), το σεξ ήταν απροσδόκητα καλό και παρότι η ανατομία μας δεν ταίριαξε απόλυτα με τελείωσε σχετικά γρήγορα. Μάλλον ήταν αυτές οι περίεργες προσποιητές κραυγούλες (βογγητά) της που κλιμακώνονταν τέλεια συγχρονισμένες με το δικό μου ρυθμό, σε συνδυασμό με το υπέροχο θέαμα του κορμιού της.

Προσωπικά, είναι πολύ δύσκολο να μην θεωρήσω το 50άρικο για 15 λεπτά πλήρους πρόσβασης σε τέτοιο μουνί VFM, αλλά αυτό έχει να κάνει και με τη σχετική αξία που έχει το 50άρικο για τον καθένα. Όσο για το μισάωρο πρόγραμμα των 100 ευρώ και παρότι θα είχα(;) κάνει τα ίδια πράγματα στο χρόνο που τα έκανα με 70 ευρώ θεωρώ ότι το επιπλέον 30άρι παίζει το ρόλο του και αν είχα διαχειριστεί καλύτερα το χρόνο θα ήταν και αυτό VFM.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Reggina Moon
lavios
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
554
Πόντοι:
1.226
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού