Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157352
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξημερωματα Σαββατου και μετα τις ασκοπες περιπλανησεις μου στη νυχτερινη Θεσσαλονικη κι ενω δεν ειχα ικανοποιηθει με τιποτα κατεληξα στις 4 το πρωι στη σιγουρη και φιλοτιμη επιλογη Νικολ την οποια ειχα να επισκεφθω κανα διμημο περιπου

Χαρηκε που με ειδε ως συνηθως,αλλα ειχα αρχισει να νυσταζω οποτε δεν ειχα ορεξη για μπλα μπλα,με το που γδυθηκε και ξαπλωσε την επιασα απο το κεφαλι και της εχωσα τον πουτσο μου στο στομα.Μου΄κανε πιπα πολυ ωρα αργησα να καυλωσω αλλα τελικα μου'γινε καγκελο οπως συμβαινει παντα μετα απο 2 ουισκακια...2 ομως οχι παραπανω.Εγλειψε και τ'αρχιδια,με χαϊδευε και απαλα στο σωμα...

Πρωτη σταση πισωκολλητο που την καρφωσα με δυναμη και ταχυτητα και της εριχνα και δυνατες μπατσες στον κωλο και χουφτωνα και τις βυζαρες απο μπροστα...Kαποια στιγμη βαρεθηκα οποτε κανουμε την αποπειρα για κωλο...κρεμα κλπ αλλα και παλι τιποτα,της τον εχωσα αλλα βογγηξε απο πονο δε το αντεχε εχει κλεισει εντελως ο κωλος της και μου ειπε οτι το εκοψε και απο τα προγραμματα.
Τελοσπαντων την εβαλα να με καβαλησει απο πανω πατωντας με τα ποδια της στο κρεβατι,κουνηθηκε αργα και αισθησιακα πολλη ωρα,καποια στιγμη κουραστηκε οποτε την εβαλα απο κατω τη γαμησα λιγο ακομα και τελικα την εχυσα στα βυζια και τα πασαλειψα κιολας

Συμπερασμα...δεν αλλαζει αυτη,παντα προθυμη να προσφερει.Το γεγονος βεβαια οτι μου στερει τον κωλο ειναι ενα πληγμα για μενα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2015
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.274
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού