Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 559815
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη μεσημεριανή 15:30 περίπου εντελώς παρορμητική.2 κοπέλες παρούσες Αντέλα και (νομίζω) Ντανιέλα.
Πέρασμα με Αντέλα με απλό πρόγραμμα.

Η κοπέλα έχει ωραίο σώμα με σιλικονάτο στήθος και πρόσωπο με υποψία Ασιατικών χαρακτηρηστικών.
Προκαταρκτικά με φιλάκια στο λαιμό,στήθος και τριψίματα τών βύζων στο καυλί.Σε απόπειρα χαϊδέματος/δαχτυλιάσματος μουνιού ψιλοσφιγγότανε.

Έναρξη τρομπονιού χωρίς χέρια (μόνο λίγο για στήριγμα) με καλά ρουφήγματα,γλωττισμούς και ολίγη από deepthroat.Χρόνος τρομπονίου καλός(εγώ την σταμάτησα).

Στο sex ανέβηκε από πάνω,κατέβηκε από κάτω,έκατσε και στα 4 με καλά στησίματα και χωρίς διαμαρτυρίες.Λίγα βογγητά αληθοφανή και καυλερά από μέρους της και η παράσταση έλαβε τέλος.Καλή συμμετοχή αλλά δεύτερη δεν νομίζω παρ΄ όλο που εμφανισιακά είναι κοντά στα γούστα μου.

Το δωμάτιο καθαρό με ντουζιέρα,πετσέτα,παντόφλες σφραγισμένα.Η τσατσά δεν ενόχλησε στα 20΄ που έκατσα (αυτό μόνο μας έλειπε με 50€).Δεν είχε βέβαια και καθόλου κίνηση το μαγαζί.

Αυτά από μένα.Καλά γαμήσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντέλα
giorgiodelafuentes
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
9
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2015
Τελικά τι έλειπε ? ? ?

Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
03 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε CHEYENNE έχεις δίκιο που απορείς.Έτσι που τα έγραψα...άστα να πάνε.Πού θα πάει,άμα γράψω μερικές κριτικές ακόμα θα μάθω.Τελικά,για να απαντήσω στην ερώτησή σου, έλειπε η ίδια η Αντέλα,λίγη πουτανιά ρε παιδάκι μου...Αυτό ήθελα να γράψω
Ευχαριστώ για την παρατήρηση btw.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2