Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Άβυσσος η ψυχή του μπουρδελιάρη.Και εξηγούμαι.Η κοπέλα ήταν εντελώς έξω από τα γούστα μου.Παρ'όλα αυτά πέρασα με απλό πρόγραμμα 20€(κάνει και ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό με 30.Δεν ψωνίζω αλλά είναι διαθέσιμα για τούς λάτρεις).

Εμφάνιση κοπέλας: χοντρούλα με ατσούμπαλο σώμα και μικρό στήθος (Μόνο καλό σημείο τα γατίσια της μάτια).

Ο αγώνας ξεκίνησε με πολλά γλυψίματα/ρουφήγματα από μέρους της σε στήθος, κοιλιά,όρχεις.Έκανε και κάτι σαν γλωσσόφιλα και καλά αλλά πιο πολύ με έγλυφε περιμετρικώς τού στόματος.

Πέρασμα προφυλακτικού και αρχίζει το τρομπόνι.Καλό πεορούφηγμα και γλύψιμο χωρίς χέρια.Είχε πάρει θέση κάθετα προς εμένα αλλά σε προσπάθειές μου για χάιδεμα/δαχτύλιασμα στο μουνί της κρατούσε τα πόδια κλειστάMoney Mouth.

Στο sex αλλαγή 4 στάσεων χωρίς να βαρυγκομήσει καθόλου(cow girl,ιεραποστολικό,στα 4 και 4-2) και μετά το τελείωμα άραξε για λίγο για κουβεντούλα όπου μού είπε ότι έχει παιδί 6 ετών(εψ'ου και ο τίτλος)στην Βουλγαρία.

Το μαγαζί πένα καθαρό.Όταν μπήκα η τσατσά μόλις είχε σφουγγαρίσει και τράβαγε τούς καναπέδες για να σφουγγαρίσει κι από κάτω.
Το δωμάτιο το ίδιο καθαρό.Έχει και λουτήρα κλωβό (που λέει κι ο bakalhs ή ο saint,δεν θυμάμαι ποιος)αλλά χωρίς πετσέτα (Δεν ζήτησα γιατί ήμουν complete από το σπίτι).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζακλίν
giorgiodelafuentes
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
9
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού