Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431902
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη γύρω στις 23:00 στο μαγαζί με αρκετό κόσμο να περιφέρεται,οι περισσότεροι σάπιες λούγρκρες που θέλουν σφαλιάρες για να καταλάβουν ότι δεν τους έχεις ανάγκη ΜαλακίαΜαλακία.Μετά από λίγο είχα κορυφαία συνάντηση με τον μύστη Ιάκυνθο,έναν πολύ παλιό μέλος του σάιτ και τον μύστη που είχα τραμπουκίσει στην προηγούμενη κριτική με το παράξενο γαμήσι που έριξε στο τραβεστί,αλλά τελικά είναι χύστης και υπερέβαλλα κάπως Σπασίκλας.Φυσικά την παρέα συμπλήρωνε το κρος που είχε γράψει ο ιάκυνθος στο θρεντ πως θα ερχόταν Ναι!Ναι!.Ανεβήκαμε πάνω στους σκοτεινούς καναπέδες τέρμα δεξιά όπου όπως ήταν φυσικό μας ακολούθησε ένα πλήθος κόσμου το οποίο γέμισε τον χώρο Ναι!Ναι!.Άραξα στον καναπέ δίπλα στο παλιό μέλος του μπου και δέχτηκα ένα πολύ υγρό ακα λαρυγγωτό τσιμπούκι από το κρος,ενώ ο Ιάκυνθος και ό άλλος μύστης της παρέας είχαν ξεκινήσει να το δαχτυλιάζουν.Αφού καύλωσα για τα καλά έβαλα καπότα και άρχισα να του ξεσκίζω τον κώλο ενώ πίπωνε τον ''παλιό''.Γρήγορα όμως προέκυψε θέμα με την ζέστη η οποία μας ανάγκασε σε μπρέικ πριν να καταθέσει κάποιος και κάπου εκεί σκάει αναπάντεχα ζευγάρι μ'ένα καυλιάρικο μιλφ με κοντό μαλλί και ωραίο 2αρι βυζί και έναν ψηλό μύστη σαν φορτηγατζή.Μπήκαν στο μικρό δωματιάκι στο τέλος του χώρου και οι υπόλοιποι θαμώνες έκαναν ουρά για να δοκιμάσουν το μιλφ.Εμείς κατεβήκαμε στο ισόγειο και μπήκαμε σε μια από τις μεγάλες καμπίνες όπου υπήρχε μια σχετική ''δροσιά''.Πριν ξεκινήσουμε την φάση με το κρος κάνω υπέρτατη κίνηση και προσεγγίζω τον μύστη ''φορτηγατζή'' για να του πω για την φάση που ετοιμάζουμε κάτω και πως θα γίνει καλύτερο παιχνίδι από εδώ πάνω.Για καλή μου τύχη τον πείθω και κατεβαίνει κάτω μαζί με το μιλφ του.Φυσικά και οι υπόλοιποι δροσεροί θέλαν να συμμετέχουν αλλά απαξιώθηκαν από μένα που κανόνισα το παιχνίδι με αποκορύφωμα έναν πουστρο-μαλλιά που πάντα κυνηγάει ότι τραβεστί-ζευγάρι μπαίνει στο σινεμά και κάποια στιγμή θα του ρίξω τρικλοποδιά ΓαμήσουΓαμήσου,να με παρακάλει να μπει στο παιχνίδι,αλλά τελικά να παίρνει τα αρχίδια μου και να κάθεται απ'έξω με το πουλί στο χέρι.Τέλος πάντων μαζευτήκαμε στην καμπίνα εφτά άτομα και ξεκίνησε η μάχη.Το μιλφ ξεκίνησε να τσιμπουκώνει με μανία εμένα και τον ιάκυνθο ενώ ο ''παλιός'' την άρχισε σ'ένα τρελό γλειφομούνι ΓλώσσαΓλώσσα.Ο ''φορτηγατζής'' και ο άλλος μύστης τσιμπουκώνονταν από το κρος.Το μιλφ είχε τεράστια ανάγκη το γλειφομούνι καθώς θαύμαζε τον δικό της να σκίζει το κρος και φώναζε ''τι ωραία που το γαμάς μωρό μου,έτσι σκίστης της τον κώλο'' και μετά από λίγο ''θα τον χύσω μωρό μου,για πάρτη του θα χύνει το μουνί μου''.Είχα κατακαυλώσει με το σκηνικό,ο ''παλιός να γλειφομουνιάζει το μιλφ,εγώ να του γλείφω τις ρώγες και αυτή να τσιμπουκώνει τον Ιάκυνθο''.Αφού είχε γίνει μούσκεμα το μουνάκι της μπήκε πρώτος ο ''παλιός'' και άρχισε να το σκίζει απαξιωτικά ενώ ο δικός της συνέχιζε να παίρνει στα 4 το ''κρος''.Μόλις τελείωσε ο μύστης πήρα σειρά και το καταγάμησα ενώ με επαινούσαν οι υπόλοιποι μύστες.Δεν ήθελα όμως να τελειώσω στην καπότα έτσι έδωσα σειρά σε άλλον μύστη,φίλο του Ιάκυνθου που είχε κάνει το γκεστ του στην παρέα.Όσο οι υπόλοιποι μύστες γαμούσαν το μιλφ,φρόντιζε το κρος να με τσιμπουκώνει και να με κρατάει καβλωμένο.Μετά από λίγο κι ενώ σχεδόν όλοι οι μύστες είχαμε γαμήσει το μιλφ ήταν η ώρα για το τελείωμα το οποίο φυσικά ήρθε πρώτα από μένα στα βυζιά και στο προσωπάκι της.Στο ένδιάμεσο του τρομερού σκηνικού και καθώς μπαινοβγαίναμε οι μύστες για νερό-τσιγάρο,έβλεπα τον μαλλιά-σίχαμα με βλέμμα κλαμμένου μουνιού να έχει κολλήσει ακριβώς έξω από την πόρτα και σε μια απόπειρα που έκανε να χωθεί έφαγε την πόρτα στα μούτρα ΓαμήσουΓαμήσου.Κουβεντούλα για λίγο η παρέα ,μούσκεμα όλοι μιας και πάλι υπήρχε θέμα με την ζέστη ΘυμόςΘυμός και αποχώρηση των υπολοίπων,πλην εμού που έκατσα λίγο ακόμα για να βλέπω την αντι-μάπα του μαλλιά που έκλαιγε ακόμα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Έφυγα και ένιωσα σαν να είχα πιάσει το τζόκερ μιας και σε λιγότερο από 24ώρες είχα κάνει 2 τρομερές παρτούζες.Τα σέβη μου σε όλους τους συμμετέχοντες για την συμμετοχή τους,το είχαμε όλη τεράστια ανάγκη Ναι!Ναι!
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.333
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, gimnistis, antiosmuchachos

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2015
Το όλο σκηνικό θυμίζει λίγο την Ελληνική ταινία 'Βρώμικη Παρτούζα' Μεγάλο χαμόγελο
02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μύστη ακούγεται ωραία ταινία έχεις κανα λινκ να την δούμε ΕμμμμΧμμμ;Ναι!Ναι!
02 Ιουνίου, 2015
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
ΣΑΤΑΝΟΠΟΡΝΟΗΔΟΝΙΣΤΙΚΟ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΜΑ 1ο ΒΑΘΜΟΥ
R
rotakis1
02 Ιουνίου, 2015
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

φιλος εισαι απαικτος!!!
παω συνεχεια στο εν λογο μαγαζι αλλα τοσο προχο σχεδια δεν εχω δει... αντε να δουμε ποτε θα ερθει και η σειρα μας!
καλη συνεχεια...
10 Ιουνίου, 2015
γαματος ΚουλΚουλ
30 Ιουνίου, 2015
εσυ ο μεγας μυστης των παρανομων εξτρακιων πως και δεν την εσκισες ακαποτα????θα ηταν πολυ δυνατη περιπτωση....!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6