Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123852
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Επίσκεψη Σάββατο 30-05 γύρω στις 01:30 στο κλαμπ μετά από αρκετό καιρό.Κόσμος αρκετός και συνεχώς αυξανόταν,2-3 μεγάλες παρέες(μάλλον οι γνωστοί από τα σάιτ) και αρκετές πουράτζες που με ενθουσίασαν ΓλώσσαΓλώσσα.Η μουσική είχε κάπως βλετιωθεί σε σχέση με την τελευταία φορά που το επισκέφθηκα,τα ποτά όπως πάντα άψογα όπως και το σέρβις.Άφου ήπια το ποτό μου με την φίλη μου και δεν βρήκαμε κάποιο γνωστό μας ζευγάρι στο μπαρ κατεβήκαμε στο υπόγειο όπου αναμέναμε δυνατό παιχνίδι και τρελά σκηνικά τα οποία είχαμε κι οι δυο μεγάλη ανάγκη Ναι!Ναι!.Στον κάτω χώρο κυκλοφορούσαν καμια 15αρια ζευγάρια τα οποία απλά έκαναν την βόλτα τους σαν να είναι στο πάρκο ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Καμία διάθεση για παιχνίδι και μόνο μάτι.Σ'ένα από τα κρεβάτια με τις κουρτίνες πετύχαμε 2 ζευγάρια σε ανταλλαγή αλλά εκείνη την ώρα δυστυχώς τελειώνανε και το μόνο που έγινε ήταν η φίλη μου να κάνει ένα λεσβιακό με μια πουράτζαΣπασίκλας.Η συνέχεια απογοητευτική,κανα 2 ζευγάρια έκαναν φάση αλλά μόνο μεταξύ τους και όλοι οι υπόλοιποι ματάκηδες ανοίγαν τις κουρτίνες για να φτιαχτούν ΜαλακίαΜαλακία.Κάποιοι μάλιστα παπάρες είχαν αφήσει τις γκόμενες που τους συνοδεύανε ακριβώς στην είσοδο του χώρου,εκεί που έχει ένα μικρό μπαρ και έκοβαν μόνοι τους βόλτες για να κάνουν πιο άνετα μπανιστήρι Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Απορώ με την κοπέλα του καταστήματος που στεκόταν εκεί στην είσοδο του κάτω χώρου που τα έβλεπε όλα αυτά και δεν έκανε απολύτως τίποτα ΕμμμμMoney Mouth.Αφού ήμασταν πάνω από μία ώρα κάτω και δεν έγινε τίποτα είχα ξενερώσει απίστευτα,οπότε την κάναμε άμεσα για νιρβάνα μπας και σώσουμε την βραδιά Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Κρίμα για το μαγαζί γιατί τα παιδιά που το έχουν έχουν κάνει τρομερή δουλειά από άποψης σχεδιασμού και αισθητικής αλλά με τέτοιο κόσμο εγώ προσωπικά δεν θα το ξανατιμήσω σύντομα.
Πρόσβαση
Δύσκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Τιμή Εισόδου
20 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2015
Συναγωνιστή σώθηκε η βραδιά στο Νιρβανα ή μία από τα ίδια??
02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο νιρβάνα μία από τα ίδια,αλλά σώθηκε με άλλο τρόπο,θα ανεβάσω κριτική να ενημερώσω ΜατάκιΜεγάλο χαμόγελοΝαι!Ναι!
02 Ιουνίου, 2015
Επειδή ήμασταν κι εμείς την ίδια βραδιά εκεί, θα συμφωνήσω σε γενικές γραμμές μαζί σου.
Νομίζω ότι το μαγαζί πρέπει να κατεβάζει κάτω κάποιον από τους άντρες του προσωπικού, με περισσότερη πυγμή.
Πραγματικά, κυκλοφορούν κάποιοι "τελειωμένοι", οι οποίοι όχι μόνο γίνονται ενοχλητικοί, αλλά ξενερώνουν κι αυτούς που έχουν διάθεση για παιχνίδι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3