Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα συστηνόταν παλιά ως Μαξίμ, δούλευε σε διάφορα μαγαζιά, κυρίως στο της Α. Γεωργίου 4 που έχει κλείσει τώρα. Είχε μάλλον αρνητικές κριτικές. Τώρα συστήνεται ως Άννα. Από Πολωνία (γνωστή της Κάντυ), γύρω στο 1.70, ξανθό κοντό μαλλί, καλό σωματάκι με μακριά πόδια, ανοιχτόχρωμη επιδερμίδα. Η μνήμη μου έχει πάει περίπατο τον τελευταίο καιρό και δεν την αναγνώρισα αμέσως στο σαλόνι, μου έκανε πάντως εντύπωση. Σίγουρα διαφορετικής εμφάνισης από τις άλλες κοπέλες εκεί γύρω, έτσι αποφάσισα να επιστρέψω για τη δοκιμή. Πήρα τζακούζι μισής ώρας που πάει στα 80ε εκεί (ξέρω, ξέρω Κεφάλι σε τοίχο! )

Με το που βγήκα από το ντους στο δωμάτιο, ήρθε και αυτή και μπήκαμε απευθείας στο μεγάλο και πολύ άνετο τζακούζι. Το νερό πολύ ζεστό και ευχάριστο, αλλά η Άννα μάλλον απαθής, στις ερωτήσεις μου απαντούσε μονολεκτικά, στα χαδάκια μου δεν αντιδρούσε ιδιαίτερα. Δε νομίζω να έσκασε πάνω από 2-3 χαμόγελα στην όλη διάρκεια. Αν ήταν η Νατάσα στη θέση της θα είχε αρχίσει να με ξεκοκκαλίζει ήδη, ενώ αν ήταν η Έμμα θα είχαμε αρχίσει τη non-stop πάρλα. Τέσπα, αφού ευχαριστήθηκα το νερό και τις μπουρμπουλήθρες την έβαλα να μου πάρει ένα τσιμπούκι στο τζακούζι και μετά προσφέρθηκε να μου κάνει ένα μασάζ στο κρεβάτι. Δεν το είχα ανάγκη, καλό ήταν πάντως και το ανταπέδωσα για ώρα. Ενώ συνήθως με φτιάχνει να κάνω μασάζ, παρατήρησα ότι αυτή τη φορά δεν συνέβη κάτι τέτοιο. Τη γύρισα για ένα γλειφομούνι, όχι ιδιαίτερη αντίδραση. Γυμνό τσιμπούκι, αργό και χαλαρό, την έφερα για 69, μου άρεσε, από τις λίγες καλές στιγμές. Έβαλε προφυλακτικό, ανέβηκε από πάνω, την έφερα αμέσως κάτω για να αναλάβω δράση εγώ. Μου είπε "σιγά-σιγά", έκανε μπαμ ότι δεν ήταν για γρήγορους ρυθμούς. Γύρισμα ιεραποστολικά και μετά στα τέσσερα, μου ζήτησε να γυρίσουμε πάλι ιεραποστολικά. Ξενέρωσα, βαρέθηκα και συνειδητοποίησα ότι δεν ήθελα πραγματικά να την πηδήξω. Με τελείωσε με το χέρι μέσα σε ένα λεπτό, υποψιάζομαι ότι έχει μεγάλη εμπειρία σε τέτοιου είδους καταστάσεις. Μετά ξαναμπήκαμε στο ευχάριστο τζακούζι για κανά δεκάλεπτο ακόμα, έπρεπε να σηκωθώ για να βγούμε, συνολικά πρέπει να ήταν γύρω στα 40-45 λεπτά η όλη φάση και ξεπέρασε την προβλεπόμενη ώρα.

Βασικά η κοπέλα είναι παλτό και επιβεβαίωσε τις προηγούμενες αρνητικές κριτικές της. Δεν είναι τυχαίο ότι άλλαξε το όνομά της. Ενώ δε με τσάτισε και δεν έδειξε το παραμικρό ίχνος βιασύνης, ήταν υπερβολικά χαλαρή και κλεισμένη στον εαυτό της με το μυαλό της μάλλον κάπου αλλού, δεν έκανε ιδιαίτερες προσπάθειες να μ΄ανάψει και την βαρέθηκα εύκολα. Τυπικά vfm το 80άρι για κανονικότατο τζακούζι και σε διάρκεια και σε προγράμμματα, αλλά...τελικώς μάλλον μπουρμπουλήθρες η όλη ιστορία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα-Μαξίμ
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
487
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού