Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 200 10
Sex Studio 296164
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τη Φρατζέσκα την είχα δει μόνο σε φωτογραφίες,κάποια παιδιά που επικοινωνούμε μου είχα πει πως έχει ωραίο σώμα και είναι εμφανίσιμη.Έτσι σκέφτηκα να περάσω να τη δω από κοντά.

Μικρή ηλικιακά κοντά στα 25,λεπτή με καλλίγραμμο σώμα με μικρό στήθος ωραία πόδια και πεταχτό κώλο.Το προσωπο της εντάξει συμπαθητικό.Επλισης σχετικά καλό σαλονάρισμα με αυτοπεποίθηση πράγμα που με "ξεγέλασε"...

Πληρωμή και στο κάτω δωμάτιο,να σημειώσω πως έχουν ανακαινιστεί όλα και διαθέτουν απ'ότι είδα ντουζιέρες...
Κάθισα έκανα ένα νοτυζ και τη περίμενα αραχτός...Μπήκε δωμάτιο με όρεξη σχετικά,λίγη κουβέντα για γνωρίμία στην αρχή και πιάσαμε δουλειά...Δε φιλάει στο στόμα το αποφευγει κάποια πεταχτά φιλιά σε λαιμό αυτιά και το υπόλοιπο σώμα δίνει...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Δε τρελάθηκα, κατ'αρχάς δε τοποθετήθηκε το προφυλακτικό εντελώς σωστά με αποτέλεσμα να έχω και κάποια ενόχληση.Για καραμέλωμα και ενασχόληση με τα μπαλάκια ούτε λόγος...

Έναρξη στο σεξ με τη Φρατζέσκα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς με κάπως μηχανική συμμετοχή.Αλλαγή καθώς δε βολευόμουν σε πισωκολλητό,εδώ κάπως καλύτερα τα πράγματα με δυνατό σφυροκόπημα αλλά και καλό στήσιμο.Αλλαγή για ιεραποστολικό με καλούς σχετικά ρυθμούς αλλά με συμμετοχή πολύ προσποιητή από τη Φρατζέσκα.Εδώ κάπου ήρθε και το τέλος σε αυτή τη συνάντηση...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο και μετά απόχώρησε.

Εντάξει δε τρελάθηκα με τη συγκεκριμένη κοπέλα τη θεώρησα πολύ αρχάρια και πρέπει να κάνει κάποιες βελτιώσεις ως προς το σερβις της...Αυτά για τη γνωριμία μου μαζί της τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φρατζέσκα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2015
Κατατοπιστική και πολύ χρήσιμη κριτική για μια κοπελα η οποία φαίνεται εντυπωσιακή
02 Ιουνίου, 2015
Ναστε καλα κε Μπαρουχο, δεν θα παρουμε. Για ακομα μια φορα θα τα ακουμπησουμε στα 36αρια της ιδιας οδου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2