Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325926
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειναι η δευτερη φορα που παω με την Βικυ μεσα σε ενα μηνα. Συνηθως δεν γραφω κριτικες γιατι το βρισκω ανουσιο μιας και συνεχεια κανω καταθεσεις στην Αφρουλα η οποια ειναι η αδυναμια μου αλλα τωρα τελευταια ισως αναθεωρησο. Η Βικυ η αλλιως βικτωρια ειναι μια κοπελα γυρω στα 30 με ωραιο μαυρισμενο κορμι, με φυσικο στηθος και περιποιημενο νινακι. Η Βικυ οποτε με βλεπει μου κανει παραπονα γιατι δεν πηγαινω πιο συχνα μαζι της. Παντα με φιλαει στο στομα με γλωσσοφιλα και στο 69 με αφηνει να της δαχτυλιαζω την κωλαρα της μεχρι βαθεια και ενω την τελευταια φορα μαζι της μου ειπε οτι προτιμαει να την γαμανε απο το μουνι παρα απο τον κωλο αυτην την φορα απο μονη της δαχτυλιαζε το κωλι της και γουσταρε. Αυτο με εφτιαξε πολυ και με το που αρχισα να την γαμαω τελιωσα σχετικα γρηγορα, αυτη στεναχωρεθηκε και μου ειπε ποσο πολυ ηθελε να την γαμησω πισωκολητο.. και οτι αλλη φορα οταν παω να της μιλαω για να κραταω πιο πολυ η να της λεω οτι ειμαι πολυ καυλωμενος για να πηγαινει και αυτη πιο ηρεμα. Τι να πω. εμφανισιακα μου αρεσει πολυ η γκομενα και γαμιεται και καλα. τι αλλο θελω δηλαδη. και ενα παραπανω ατου που εχει σε αντιθεση με την αφρουλα ειναι οτι κανει φουλ προγραμματα. Αφρουλα μου βρηκες νεο αντιπαλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.501
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2015
Αντε τυπε,καλα στεφανα... Μεγάλο χαμόγελο
30 Μαΐου, 2015
Χμμμ;ΈρωταςΧμμμ;
30 Μαΐου, 2015
Πόσα πλήρωσες μαν; Χμμμ;
31 Μαΐου, 2015
Γλωσσοφιλα η Βικυ; Αυτη απ'οσο ξερω δε κανει με κανεναν, ειναι πολυ κατα. Περιεργο...
12 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

50 κανονικα ειναι 60.
12 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ισως με ερωτευτηκε Κεφάλι σε τοίχο!
06 Νοεμβρίου, 2015
παιδια η βικυ εμενα μου ειχε πει οτι αμα νιωσει καλα με καποιον κανει γλωσσοφιλα και αγκαλια !δεν ειναι τοση δυσκολη ισα ισα εγω για την γαληνη δεν της το χα για γλωσσοφιλα αλλα απο οτι ειδα εδω με ολους εκανε!και αντιστοιχα η καρμεν που κανει δυσκολα με μενα παντα εκανε απο μονη της
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7