Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ανεβηκα τα λιγα σκαλοπατακια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω υπεριψωμενου ισογειου οικου ανοχης.Καθισα στον ξυλινο καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την Μινα.Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα ιεροδουλη με μακρυ ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , σχετικα ομορφο προσωπο , ωραια μικρα στητα βυζακια , λευκο δερμα , κοντη σε υψος και ωραιο αδυνατο κορμιΓλώσσα.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο στην τσατσα και περασα στο δωματιο οπου ειχα γαμησει την μιλφ Ντανιελα που σε τυλιγε σαν χταποδι!Ναι! Ξαπλωσα στο κρεβατι οπου ηταν καθαρο και το κλιματιστικο ηταν αναμενοΧαμόγελο.Υστερα απο λιγο ηρθε η ανεκφραστηMoney Mouth Μινα.Μιλαει ελαχιστα Ελληνικα.Η κοπελα εβγαλε τα εσωρουχα της.Ηθελε αμεσως να ξετυλιξειΛύπη το προφυλακτικο αλλα εγω την σταματησα.Την ξαπλωσα και εγλυψα το πολυ ωραιο στητο της στηθοςΓλώσσα.Αυτη παρεμενε ανεκφραστη και αμιλητηMoney Mouth.Της ζητησα να μου κανει προκαταρκτικα αλλα αυτη μου ειπε οτι δεν γλυφειΚεφάλι σε τοίχο!.Ξετυλιξε το προφυλακτικο και μου το εφαρμοσε.Η πιπα της ηταν αργη και με χρηση χεριου.Την πιπα της θα την χαρακτηριζα ως μετρια.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι και επαιζα με τα μαλλια της.Εβλεπα αυτο το ομορφο πιπινακι να με πιπωνει και το θεαμα μου αρεσεΓλώσσα.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχεΛύπη.Απλως κοιταζε την κοιλια μου και εβγαζε καποια επιφωνηματα.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Ειχε βαλει ομως υπερβολικα πολυ κρεμαΛύπη.Μετα βγηκα απο μεσα της και σηκωσα το ενα της ποδι στον ωμο μου.Της τον ξαναεχωσα και συνεχισα να την γαμαω και να παιζω με το μουνακι της χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Υστερα την εστησα στα τεσσερα Κατσικογάμης και της τον εχωσα.Αυτη ειχε χαμηλωσει πολυ μπροστα το προσωπο της και κοιτουσε κατω.Δεν με βολευε ομως η σταση του σωματος της και δεν μπορουσα να κανω γρηγορες διεισδυσεις.Επειδη θα αργουσα να χυσω σε αυτη την σταση και στα ασφυκτικα χρονικα πλαισια του Μεταξουργειου για αυτο την ξαναξαπλωσα ανασκελα.Της τον ξαναεχωσα και αρχισα να την ξεμουνιαζω σε πιο γρηγορους ρυθμους στην ιεραποστολικη σταση.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Μινα ειναι μια ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης.Για τα δεδομενα του Μεταξουργειου εμφανισιακα ειναι μια καλη περιπτωση.Οι υπηρεσιες της ομως ειναι τυπικες και βαρετεςΓερο-μύστης.Δεν κανει καθολου προκαταρκτικα.Δεν συμμετεχει καθολου στο κυριως σεξ.Ηταν καπως ανεκφραστη , αμιλητη και μελαγχολικη.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα ενοχλησε περιπου στο 10λεπτο.Η κοπελα ειναι μονο για να πεταξεις τα χοντραΓερο-μύστης.Δεν ειναι περισσοτερα πραγματα.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2015
Συναγωνιστή η Μίνα ήταν η πρώτη που επέλεξα έπειτα από χρόνια αποχή από το σπορ.
Σε πληροφορώ ότι από πείσμα αφού δεν κατάφερα να τελειώσω την 1η, την 2η πήγα και 3η φορά. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα είναι ανέκφραστη, ξινή, και παγωμένη. ΓαμήσουMoney MouthΕμμμμΧμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ
R
rotakis1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1