Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος τα λέει όλα... urban legend...Χμμμ;Χμμμ;

Η ζήτηση λοιπόν και η συ-ζήτηση με οδήγησε να την αναζητήσω όπου εύκολα (!)Ναι! πήρα το τηλεφωνάκι της και κανονίστηκε το 2ωρο ραντεβού για να βρεθούμε.

Στην ώρα της κατέφθασε με τζινάκι και ένα ωραίο μπλουζάκι... Φιλιά με πάθος από το "καλησπέρα"Money Mouth και μετά από κανα 10 λεπτο φιλιών και γρήγορο ντουζάκι μαζί βρεθήκαμε στο κρεββάτι με την Αλίκη να με αφήνει να την περιποιηθώ... Πεντακάθαρη και ωραίο μουνάκι για τα δικά μου γούστα με πολύ μικρά "χείλη" όπως ακριβώς το προτιμώ...
Με γυρίζει όπου με μαεστρία τον παίρνει στο στόμα της και η πρώτη "κατάθεση" ήρθε εκεί πολύ σύντομα. Στη συνέχεια ποτάκι και κουβεντούλα, όπου φαίνεται ότι είναι μια χαρά στο social time με άψογα ελληνικά και ωραίο χιούμορ σε μερικές στιγμές... Καμπανάκι μετά από κανα μισάωρο (αργήσανε και τα ποτά γμτ) και "round 2".... Φιλιά με πάθος τα όποία και αναζητά και αφου περιποιηθήκαμε ο ένας τον άλλο "προφορικώς" περάσαμε στο κυρίως πιάτο... Καλό κούνημα με πάθος από το κορίτσι και με ωραίες πρωτοβουλίες. Παθιάζεται και το ζει....
Την θεωρώ σχετικά καλό VFM...

Είναι τίμια επιλογή και νομίζω ότι αν σε γουστάρει, όπως έχει ήδη ειπωθεί, θα περάσεις καλά... Αρκεί να την αφήσεις να σε περιποιηθεί και νομίζω ότι δεν θα μετανοιώσεις. Το σύστημα δεν μου επέτρεψε μεγαλύτερη βαθμολογία (τι φαεινή ιδέα είναι αυτή....Χμμμ;Χμμμ;), διαφορετικά θα είχα δώσει:


Γενική συμπεριφορά* 8

Επικοινωνία* 8

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 9

Σχέση απόδοσης/τιμής* 8


Τα μειονεκτήματα κατ'εμέ είναι κάποιες φωνούλες που μου φανηκαν ψεύτικες, ο σωματότυπος της που δεν είναι του στυλ μου (προτιμώ πιο petite και skinny κοπέλες) και η φωνή που είναι αρκετά λεπτή και με full πρίμα.... 150000Hz.....

υ.γ. Αλικάκι να θυμάσαι να μην κάνεις "ζαβολιές"... Φιλάκια!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 28, 2015
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
OPTOLEN
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
8
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas8000, master.ioannis

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2015
man μπορεις να μου στειλεις το καινουργιο τηλεφωνο της αλικης thanks!
28 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγγνώμη ρε παλίκαρε αλλά η κοπελιά θέλει να το στέλνει η ίδια (για δικούς της λόγους που δεν γνωρίζω) και αυτό τουλάχιστον το σέβομαι και δεν μπορώ να της το χαλάσω...Καπέλο
29 Μαΐου, 2015
Ο τιτλος σας ειναι εντελως παραπλανητικος. Προφανως καποιο ακουσιο λαθος σας. Urban legend ειναι κατι που θρυλειται οτι υπαρχει αλλα στην πραγματικοτητα ειναι ανυπαρκτο. Σεις ομως περασατε καλα και ευγε! Αν δεν ειχατε περασει καλα, ισως θα μπορουσατε να χρησιμοποιησετε τον τιτλο αυτο.
29 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περασά τόσο καλά όσο περιγράφω... όχι όμως όσο θα περίμενα βάσει των υπολοιπων κριτικών... Θα μου πείτε, "γούστα είναι αυτά" και θα συμφωνήσω απολύτως με αυτό. Αλλά περίμενα κάτι εξαιρετικό σε όψη τουλάχιστον. Δυστυχώς δεν το είδα... Θα περίμενα κάτι τρομερό σε συμμετοχή. Δυστυχώς οι ψευτικες φωνούλες με "Χαλασαν"... Εξ'ου και ο τίτλος. Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4