Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304577
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήθελα καιρό να την τιμήσω την εν λόγω πορνοσταρ αλλά πάντα μου έμπαιναν στο μυαλό οι ιδέες πως θα φάω φόλα....Έτσι έγινε τελικά...
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική την επισκέφτηκα περίπου πριν δύο εβδομάδες Πέμπτη αν θυμάμαι καλά.Η κοπέλα πότε εμφανίζεται στα προγράμματα πότε όχι,προφανώς οι Γερμανοί την έχουν περίπου μία εβδομάδα στις πέντε...

Λοιπόν η υπηρεσία αφού έκανε ανάλυση των προγραμμάτων με έβαλε δωμάτιο.Πρόγραμμα απλό των 50.Έκανα ένα ντουζ και την περίμενα ξαπλωμένος...Μπήκε στο δωμάτιο και αφού με ρώτησε πως με λένε μου ζήτησε να βγάλω το εσώρουχό μου.Ξεκίνησε κάποια ψευτοχάδια του τύπου σε λαιμό στήθος και κοιλιά και πέρασμα του προφυλακτικού.Άθλιο στοματικό κάτω από τη βάση και χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.
Πρώτη στάση στο σεξ με αυτή από πάνω να κινείται μηχανικά,αλλαγή για ιεραποστολικό και τελείωμα στα τέσσερα με θέα το κώλο της που αξίζει τουλάχιστον...

Τίποτα η γκόμενα δεν αποδίδει κατ'εμέ τώρα δε ξέρω ποία η συμπεριφορά της στα μεγάλα προγράμματα...Εγώ από αυτή τη συνάντηση δεν έχω να θυμάμαι τίποτα...

Αυτά για την εμπειρία μου με τη πορνοσταρ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Reggina Moon
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2015
Ρε φιλε Βασιλη ξερεις αν και το απεναντι στουντιο ειναι Γερμανικη αλυσιδα;
P
partouzalatris
27 Μαΐου, 2015
Γενικα, το μποστανι της Κατεχακη βγαζει καρπουζια "μαπα". Πιο πανω, στη Βριλλησου φυτρωνουν καλυτερα καρπουζια.
Υπαρχει ενα πολυ καλο στο 42 (Αλεξια) και καμποσα αλλα στα 36 & 36Α (Αλινα, Φαίη, Πενυ, Μαρκελα, Αλεξια, Τζενη κλπ). Καλο καρπουζι ειναι και η Εμιλυ στο 55
28 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι δεν ανήκει στους Γερμανούς το 5...!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3