Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανα στην Αντζελα ενα μηνα μετα και περιγραφη της δινω 2 κριτικες παρακατω αν και σκουρυνε καπως το μαλλι της.Τελοσπαντων ειναι μια γλυκεια νταρντανουλα που αν τη δεις εξω στο δρομο ισως να μην την κοιταξεις καν.50ε αυτη τη φορα για 69 με γυμνο γιατι την αλλη φορα δυσκολευτηκε να τον παρει απο τον κωλο.

Δε με θυμοταν γι'αυτο και προσπαθησα να σπασω τον παγο απο την αρχη,γδυθηκε και ξαπλωσε διπλα μου περιμενοντας απο μενα πρωτοβουλια...ξαπλωσα πανω της προσπαθωντας να τη φιλησω αλλα απεφυγε,ρουφουσα δυνατα τα βυζακια της και της ακουμπησα τον πουτσο στο μουνακι της που ειναι κατι που την ξετρελενει και δε μπορει να πει οχι...μαλιστα τον πιανει αυτη και κανει μονη της το πινελιασμα στην κλειτοριδα της με πιεση και βγαζει κατι περιεργες κραυγες,της γυρναει το ματι,καυλωνει για τα καλα...
Αυτα σαν μια μικρη προθερμανση...

Αφου πηρε να καυλωνει ορμηξα με μανια στο στρουμπουλο μουνακι της,το εγλειψα για πολλη ωρα χωρις να το αφηνω αυξανοντας σταδιακα την πιεση,επιχειρησα να της βαλω και δαχτυλο αλλα δε με αφησε...
Ε καποια στιγμη λεω φτανει ας συνεχισουμε μη μου πει μετα περασε η ωρα και τετοια...και μου λεει μη σταματας συνεχισε το γλειψιμο και μου επιασε το κεφαλι και μου το κουνουσε αυτη οπως ηθελε μεχρι που εχυσε τιναζομενη πανω στο κρεβατι σαν δαιμονισμενη...

Στηνομαι στα γονατα μπροστα της με τον πουτσο καγκελο,αυτη καθιστη μπροστα μου με ανοιχτα τα ποδια,χαϊδευω το μουνι της που ειχε γινει σαν τουρτα κι αυτη μου κανει πιπα.Αυτη τη φορα δε μ'άρεσε η πιπα,ξεκινησε επιφανειακα απαλα γλειψιματα στο πουτσοκεφαλο και ελαφρως προς τα κατω στον κορμο αλλα μεσα δεν ελεγε να τον παρει...προσπαθησα να την πιεσω το κεφαλι και μου ελεγε συνεχεια στασου μη βιαζεσαι Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ε με τα πολλα τον εβαλε και στο στομα αλλα και παλι δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο

Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου τη γαμησα δυνατα και σιγα σιγα πηρε να ξανακαυλωνει,τη ρουφουσα και δυνατα το λαιμο,φιλια στα χειλη,αναψαμε για τα καλα...η ωρα ομως ηταν περασμενη αρχιζα να κουραζομαι οποτε την λεω ελα απο πανω...
επεσε σαν τσουβαλι πανω μου και εκανε πως κουνιεται αλλα δεν ευχαριστηθηκα οποτε την γυρισα σε πισωκολλητο οπου στηθηκε ωραια τουρλωνοντας το ασπρο αφρατο κωλαρακι της,τη γαμησα δυνατα κι αυτη ετριβε παλι το μουνι της η αχορταγη...
Κουραστηκα ομως κι ετσι οποτε την ξαναβαλα απο κατω,με γραπωσε πανω της,περασε και τα ποδια της αναμεσα στα δικα μου σα να με κλειδωσε πανω της και δε μπορουσα να κουνηθω καλα να τη γαμησω...το δεχτηκε και μου αφησε λιγο περιθωριο,το μουνι της εσταζε κανονικα,τη γαμησα παλι αρκετα και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες κι αυτη να με τραβαει πανω της με ολη της τη δυναμη σα να ηθελε να με πνιξει...

Συμπερασμα...η γυναικα ειναι απλα λυσσαρα και σκοπος της ειναι να γαμηθει για να χυσει λες και εχει πληρωσει αυτη και μαλιστα σε καθοδηγει κιολας ωστε να πετυχει το στοχο της.Σπανιο φαινομενο αυτο,καθολου κακο αλλα λιγο το παρακανει με την εννοια οτι δε χορταινει και δε σ'αφηνει να κανεις παιχνιδι.Την πρωτη φορα ειχα ενθουσιαστει πιο πολυ να πω την αληθεια αλλα οπωσδηποτε το γαμησι μαζι της ειναι ξεχωριστη εμπειρια.Δε τη νοιαζει καθολου η ωρα ημουνα 40 λεπτα μεσα αλλα το γεγονος οτι στις 4.30 το πρωι ηθελε να γαμηθει για να χυσει ειναι περιεργο οπως και να το κανουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.300
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού