Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατά την σημερινή μου βόλτα και την είσοδο μου στον οίκο αυτό η υπηρεσία μου παρουσίασε μία μουνάρα τσιγγανορουμάνα με όνομα Καρίνα.Ομολογώ ότι ήμουν εντελώς απροετοίμαστος και δεν μου περνούσε καθόλου απο το μυαλό ότι θα έβλεπα τέτοιο άλογο να σαλονάρει.Μπροστά μου ευθύς αμέσως παρουσιάστηκε ένα ψηλό μανουλομάνουλο με σκούρο δέρμα,λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά όμορφο καλοσχηματισμένο σώμα και πρόσωπο με ωραίο χαμόγελο.Άρχισα να την αγκαλιάζω και να την μπαλαμουτιάζω και είχα προαχθεί σε καγκελάριο απο την κάβλα.Αυτή να μου γελάει ναζιάρικα και να φένεται να γουστάρει την εν λόγω φάση.
Έδωσα το δεκάρικο στην υπηρεσία και εισήλθα στο δωμάτιο.Το γκομενάκι ήρθε αμέσως μιας και δεν είχε δωμάτιο και με πέτυχε ενώ ακόμα γδυνόμουνα.Όσο γδυνόμουν είχε πάρει σέξυ πόζα στο κρεββάτι και με ρώτησε το όνομα μου και απο που είμαι.Απο Αγγλικά μιλάει και καταλαβαίνει τα βασικά ενώ Ελληνικά δεν γνωρίζει καθόλου γιατί είναι καινούρια.Φορούσε ένα όμορφο σέξυ σύνολο γαλάζιου χρώματος.Το κυλοτάκι της το αφαίρεσα ο ίδιος ενώ είχε σηκώσει ψηλά τις ποδάρες της.Το σουτιέν δεν το έβγαλε απλώς το τράβηκε προς τα πάνω και ξεπρόβαλλε ένα ζεύγος απο στήθη ενάμιση νούμερο με σκούρες μυτέρες καβλωμένες ρώγες.
Στο χέρι της κρατούσε το προφυλακτικό αλλά εγώ την ξάπλωσα ανάσκελα για προκαταρκτικά.'Αρχισα να γλύφω το όμορφο σώμα της ξεκινώντας απο τον λαιμό της,τις καβλωμένες θηλές της,τον αφαλό της καταλήγοντας στο μουνάκι της που ήταν χάρμα οφθαλμών αλλά πολύ παιγμένο.Φιλάκια δυστυχώς σε μένα δεν έδωσε.
Άρχισα να την γλύφω και να την ρουφάω με την Καρίνα να έχει καβλώσει και το μουνί της να κάνει συσπάσεις απο ηδονή.Αφού την απόλαυσα της είπα να περάσει στην πίπα και αφού εφάρμοσε την περικαβλίδα ξάπλωσε στο πλάι και με ανοιχτά τα πόδια για να μπορώ να πιάνω χωρίς όμως να επιτρέπει να βάζω δάχτυλο.Η πίπα της ήταν αργή,αισθησιακή αλλά στεγνή χωρίς σάλιο.Τους όρχεις δεν τους έγλυψε.
Την γυρίζω σε 69 και αρχίζω να την απολαμβάνω ενώ αυτή συνέχισε το τσιμπούκι.Η κωλοτρυπίδα της ήταν αρκετά δουλεμένη και αυτή αλλά σε απόπειρα μου να την παραβιάσω δεν με άφησε.
Αφού χόρτασα γλύψιμο την ανέβασα πάνω στο κοντάρι μου και άρχισα να τις δίνω πόνο ενώ αυτή το απολάμβανε.Κατά την διάρκεια της γάμευσης έγλυφα τις θηλές τις,χούφτωνα την κολάρα της και θώπευα τις μπουτάρες της και τις μακριές τις ποδάρες.
Στο πισοκωλητο ανέβασε αρκετά ψηλά την λεκάνη της,την διόρθωσα κάπως αλλά επανήλθε ξανά στην άβολη στάση.Έτσι την γύρισα σε ιεραποστολικό.
Στο ιεραποστολικό στήθηκε τίμια και άρχισα να παλινδρομώ μέσα της αγκαλιάζοντας την σφιχτά ενώ αυτή βογγούσε απο κάβλα.Δυστυχώς σε αυτήν την φάση την φώναξε η υπηρεσία και η κοπέλα μου θύμησε τον χρόνο.Επειδή χύσιμο στο μελαμψό κορμάκι της δεν δεχόταν,επιτάχυνα την γάμευση στην ιεραποστολική στάση και ολοκλήρωσα.
Η κοπέλα αποχώρησε το ίδιο χαμογελαστή όπως ήταν και στο σαλόνι και όταν μπήκε στο δωμάτιο.
Συνοψίζοντας η κοπέλα αξίζει να δοκιμαστεί στο δεκάρικο γιατί είναι μουνάρα και πηδιέται και σχετικά καλά.Εγώ σίγουρα θα την ξαναδοκιμάσω αν την πετύχω γιατί εμφανισιακά είναι αρκετά του τύπου μου και μου άρεσε αρκετά το στυλάκι της σαν γκόμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, mallias20, Jim25jim και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού