Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490921
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
μετα απο μια βαρετη νυχτα στο σπιτι βγηκα τσαρκα να βρω κατι καλο να περασω την ωρα μου.καθως η ωρα ηταν περασμενη που να παω ο ανθρωπος?αναγκαστικα επρεπε να καταληξω σε καποιο στουντιο και ο δρομος τελικα με εβγαλε στην λ. αθηνων και συγκεκριμενα στο 318.το κοριτσακι ηταν η χαρα ελληνιδα. στην εμφανιση του κοριτσιου μελαχρινη πολυ ομορφο προσωπακι γλυκο και αριστο κορμι.πληρωσα 80 για ελ.στοματικο και 69 μιας και ειπα σημερα να ειμαι καλο παιδι.περασα στο δωματιο εβγαλα τα ρουχα μου και την περιμενα να κανουμε ντουζακι μαζι.μολις ηρθε το πιπινακι μου λεει μπορεις να με γδυσεις εσυ καυλιαρη μου?αρχισα να ιδρωνω .της λεω θα σε γδυσω αλλα εσυ θα με κανεις μπανιο?μου λεει συμφωνοι.της βγαζω ενα σουτιεν με καρφια που φορουσε που με τρελλαινουν και της βγαζω με τα δοντια μου και το βρακακι της.καθεται στο κρεβατι και μου λεει βγαλε μου και τα παπουτσια μωρο μου.της τα βγαζω και μου λεει παμε να σε πλυνω κουκλε μου.με βαζει στη ντουζιερα και καθεται πισω μου και ξεκιναει να με πλενει απο την πλατη προς τα κατω . με πλενει καλα καλα και μου πιανει και τον πουτσο μου με τα σαπουνια .με ειχε καυλωσει ηδη τρελλα το πουτανακι.μου λεει μωρο μου δεν σε εχω πλυνει καλα πρεπει να σε γλυψω για να εισαι καθαρος.μπορω μου λεει?οτι θες κανε κουκλα μου της λεω.ξεκιναει να με γλυφει απ το λαιμο προς τα κατω και μολις φτανει στον πουτσο μου αρχιζει και τον παιρνει ολον κοιτωντας με στα ματια με κολασμενο υφος .παρτον πουτανακι μου ειναι δικος σου της λεω.τον παιρνω μωρο μου μου λεει μ αρεσει να σε ρουφαω γουσταρω τον πουτσο σου .ενω με εχει τρελλανει το πουτανακι για να μην τελειωσω την βγαζω απ τη ντουζιερα την πεταω στο κρεβαττι στα 4 και αρχιζω να την γλυφω με μανια.καθως αρχιζω να αισθανομαι τα υγρα της την γυρναω σε 69 να με τσιμπουκωνει και εγω να την γλυφω ασταματητα.απ την καυλα δεν καταλαβα ποτε μου περασε καποτα και σηκωνεται ορθια κολλαι στον τοιχο και μου λεει ελα γαμησε με αγρια σ εθελω μεσα μου.τρελλαινομαι της τον καρφωνω αγρια της ριχνω και μερικα χαστουκια στην κωλαρα της την τουρλωμενη καθως την εσκιζα και την εγλυφα στο λαιμο μου λεει θελω ν αμε χυσεις μωρο μου,το θελω πολυυυ.....μου τον βγαζει εξω και εκει που νομιζα οτι κατι στραβωσε πεφτει στα γονατα μου βγαζει την καποτα μου φτυνει τον πουτσο και ξεκιναει την αρχη του τελους μετα απο λιγο οπως με επαιρνε στο στομα της με μανια καθως πνιγοταν μερικες φορες και με τρελλαινε πιο πολυ χυνω ασταματητα χωρις αυτην να σταματαει.μου ρουφηξε το μεδουλι η ατιμη....


το κοριτσακι ενω φαινεται σαν μαζορετα απο το λυκειο ειναι κολαση καυλωμενη.εμενα με τρελλανε και μετα κοιμηθηκα σαν πουλακι.μωρο θα σου ξαναερθω να με πλυνεις.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Χαρά
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού