Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχει αρχισει να αποδιδει αριστα η τακτικη της προσεγγισης της τσατσας για ψησιμο της κοπελας για ρομαντικο ακα σεξ. Η Μαρια ειναι ενα μικροκαμωμενο Αλβανιδακι με σγουρο καστανο μαλλι και παιχνιδιαρικο βλεμμα. Ωραιο σωματακι και κολαρακι. Με εξιταρε το τζηνακι που φοραγε πανω απο το εσωρουχο και το υφακι του αθωου μεν ξεκολο δε... Υπεραπλο προγραμμα ανακοινωσε η αθωα βλαχοτσατσα και εκει την επιασα στο μπλα μπλα. Μετα απο 2 λεπτα βγαινει απο την κουρτινα και μου λεει οκ. Ειχα πει θα δωσω και δωρακι στη κοπελα... Ολα καλα σε 10 λεπτα ερχεται το μωρο στο δωματιο γεματο ναζι και γελακια. Γδυνεται και καθεται στο κρεββατι, εγω ορθιος αφηνω το πουτσο μου σε μια εξαιρετικη περιποιηση απο τη μικρη που αν το δουλεψει λιγο ακομα (με μενα χεχε) θα γινει πολυ καλη και στο ντιπθροατ. Δεν της εγλυψα το μουνι γιατι ηθελα να μπω στεγνα στο στενο μικροσκοπικο μουνακι της. Την επιαρνα πολυ ωρα αργα και την πηρανε τα ζουμια απο τη καυλα και τα γλωσσοφιλα. Εγω ομως εχω κλεισει τα 21 εδω και πολυ καιρο και οι διαθεσεις ηταν αφενος να μη σταματαει να χυνει το μικρο, αφετερου να καυλωσω οσο το δυνατον πιο πολυ μεχρι να φτασω στο αμην. Αφου την περασα ολο το καμα σουτρα την εβαλα στα 4 να δω ποσο αντεχει το μουνακι της που παρεμενε στενο παρα τα ζουμια και τους οργασμους. Αντεξε και γουσταρε το σφυροκοπημα. Εκει αρχισα να παραδιδω πορνοπνευμα και επειδη ηθελα να ειμαι ενταξει απεναντι της, ξαπλωσα νε με τελειωσει με χαντζομπ. Η μικρη δε γουσταρει καθολου το σπερμα, ποσο μαλλον μεσα στο στομα η το μουνι της. Οταν βγαινεις απο το μπουρδελο και δε ψαχνεσαι για την επομενη καταθεση, εχεις περασει καλα !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία Αλβανιδακι
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2015
Mύστη ξεροχύνω που καταφέρνεις και ψήνεις την τσατσά για ρομαντικά ακα γαμήσια με την τανα Ναι!ΚαπέλοΠροσκύνημα.Φαντάζομαι θα το είχες τεράστια ανάγκη να σκίσεις το μικρό αλβανιδάκι ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Πόσα παραπάνω στοίχισε αυτός ο ρομαντισμός ΣπασίκλαςΕμμμμ
22 Μαΐου, 2015
Μυστη απολυτο ρισπεκτΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!Καπέλο
Σου κανε ελευθερο στοματικο το Μαρακι;;Χμμμ; Εγω 3 φορες την εχω παρει, ολες ακαποτο γαμησι και ρομαντικο κρεμπιε απ την πρωτη φορα, αλλα ελευθερο στοματικο δεν μου εκανε με τιποτα η καριολα Κεφάλι σε τοίχο! . Προσεχει την υγεια της μου ελεγε και δεν εκανε ακα πιπα...
Μαλλον σταματησε να προσεχει...Money MouthΣπασίκλας
C
COBRA1986
23 Μαΐου, 2015
Kostakis εχει πολυ αδρεναλινη το σκηνικο με τις τσατσαδες αφου ενιοτε πεφτει πολυ καραμουζα. Μια μου πεταξε τασακι με αποτσιγαρα παλια...
Cobra κανει πολυ καλη πιπα το μικρο και για αρκετη ωρα. Δεχεται και υποδειξεις "πιο βαθεια" "ολο μεσα" "βαλε σαλιο"...
23 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+10 μυστη μου.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4