Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Bad girls λοιπον ισως το πιο διακριτικο μαγαζι της πολης πιο πριβε δεν γινεται. Βλεποντας τις φωτο της Βανεσας και διαβαζοντας την κριτικη πηγα να βαλω τα δαχτυλα μου «επι των τυπον των ηλων». Η κοπελα ηταν στο δωματιο και περιμενα στο σαλονι να τη δω πριν περασω στα ενδοτερα. Η τσατσα την παινευε λεγοντας ότι κανει τρελα στο δωματιο καλα ειπα από μεσα μου αν δεν παινεψεις τον οικο σου. Τελικα όμως ειχε δικιο η κοπελα παιζει μεγαλη μπαλα. Αργησε αρκετα να βγει από τον προηγουμενο αφου η τσατσα αναγκαστηκε να ανεβασει την μουσικη δυο φορες ως ενδειξη ότι ο χρονος τελειωσε (πρωτο φαουλ). Μολις βγηκε λοιπον ηρθε και μου προεταξε τους τορνευτους γλουτους της χωρις να γνωριζει ότι αυτή είναι και η αδυναμια μου. Και η κοπελα διαθετει γλουτους εκπληκτικους. Όταν μπηκε στο δωματιο ειχα την ευκαιρια να τους περιεργαστω με κάθε δυνατο τροπο. Με το που μπηκε λοιπον κατεβηκε από τα τακουνια και αρχισαμε ένα μπαλαμουτι στα ορθια που με εφτασε στα ορια μου. Η Βανεσα δεν είναι ψηλη αλλα ουτε και κοντη πρεπει να είναι γυρω στο 165+, ιδανικο υψος για μενα, ενταξει το βυζακι είναι μικρο αλλα καλοσχηματισμενο και το δερμα βελουδινο και σφριγηλο δεν χορταινα να την γλυφω. Και το μικρο όμως δεν ηταν αμετοχο αντιθετως επαιζε με τη γλωσσα της το κορμι μου και με ειχε ανεβασει στο ζενιθ. Λιγο το τρυφερο της ηλικιας της λιγο η μεθυστικη μυρωδια του κορμιου της σε συνδυασμο με το θεσπεσιο κωλαρακι της ένα ζαχαρο το ανεβασα. Το τελος ηρθε γρηγορα οποως ηταν αναμενομενο με τοση καυλα οποτε δεν εχω πολλα να πω. Στην πιπα την κρατησα 30 δευτερα το πολύ μου εβαλε και μια καποτα που κοντεψε να μου σταματησει το αιμα (δευτερο φαουλ) και μετα με μερικες μεσα εξω εχυσα πολύ δυνατα.
Η Βανεσα δεν μιλαει ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα αλλα η συνενοηση γινεται μια χαρα πολύ καλυτερα από άλλες που μιλανε. Το σιγουρο είναι ότι η κοπελα συμμετεχει ενεργα και είναι και ομορφη οποτε θα τιμηθει ξανα συντομα.

Υ.Γ προσοχη η κοπελα ειναι ερωτευσιμη τα μαλα και από ότι καταλαβα εχει σταθερους πελατες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού