Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είπα να μην ξαναγράψω κριτικές για δικούς μου λόγους και όντως το τήρησα για αρκετούς μήνες, μέχρι που συνάντησα αυτή που κυνηγάω εδώ και 2 περίπου χρόνια (πάνω-κάτω από τότε που ξεκίνησα δηλαδή το συγκεκριμένο "χόμπυ"). Θυμάμαι όταν ξεκίνησα που μετά από αρκετό διάβασμα στο φόρουμ είχα στοχεύσει διάνα σε Εύα και Λυδία (νυν Λιαγουροπούλου) κάνοντας μια πολύ καλή αρχή. Με το σωστό διάβασμα και τις κατάλληλες ερωτήσεις στα σωστά πρόσωπα κατάφερνα πάντα να συναντάω πολύ αξιόλογες κοπέλες. Από τότε όμως που είχα διαβάσει την κριτική του Μεγάλου Nitro για την Αλίκη, για κάποιο λόγω η συγκεκριμένη κοπέλα μου είχε καρφωθεί στο μυαλό.

Έλα όμως που δε μου "έκατσε" ποτέ. Πολλές φορές κοντραριστήκαμε μέσα από το φόρουμ σε σημείο που είχα κάνει πια σαφή επιλογή να μη ξανα-ασχοληθώ με το άτομό της. Δύο όμως πολύ σεβαστά μέλη του φόρουμ (που ποτέ δε γνώρισα προσωπικά αλλά σέβομαι απεριόριστα -Νick, Kyklopas) κατάφεραν να διορθώσουν την παρεξήγηση.

-Συνάντηση

Την Αλίκη την είχα δει σε αρκετές φωτογραφίες και μαυρομάλλα και κοκκινομάλλα και ξανθιά (ξανθιά μου αρέσει περισσότερο). Συνεπώς ήξερα σε γενικές γραμμές τι θα αντικρίσω. Έλα όμως που έπεσα έξω! Άλλο πράγμα η φωτογραφία και άλλο η πραγματικότητα. Με το που άνοιξα την πόρτα κατάλαβα ακριβώς ότι μόλις είχα βρει αυτό που έψαχνα τόσο καιρό. Η αύρα της, η γλυκύτητά της και η ομορφιά της σε διαπερνούν. Ντυμένη με ένα υπέροχο σικ φόρεμα.

Αφού ξεκινήσαμε να φιλιόμαστε από την πόρτα λες και γνωριζόμασταν για χρόνια με παρακάλεσε να της ξεκουμπώσω το φόρεμα. Απίστευτα απαλή, λευκή επιδερμίδα και ένα υπέροχο γυναικείο κορμί. Στήθος ποίημα (2,5) και ξαφνικά άρχισα να νιώθω ότι είμαι πρωταγωνιστής του GOT και έχω αγκαλιά τη μικρή αδερφή της Daenerys Targaryen. Τα πρόσωπά μας είχαν γίνει κόκκινα από τα φιλιά και το κραγιόν και κάπου εκεί σταμάτησε ο χρόνος...

Η απόλυτη GFE experience. Η κοπέλα όταν γουστάρει απλά δεν παίζεται. Δεν ένιωσα σε κανένα σημείο ότι είμαι με CG. Ήταν λες και γνωριζόμασταν εδώ και χρόνια. Τι να πω για το στοματικό της, για τις φωνούλες της, για τη συμμετοχή της? Τελείωσα σε στάση cow girl και η καύλα ήταν τέτοια που η Αλίκη συνέχισε για κάνα 5 λεπτο.

Ντουζάκι και social. Η Αλίκη είναι ένα υπέροχο "παιδί" που αξίζει σεβασμό. Μου έκανε εντύπωση που με είχε "τσεκάρει" στο φόρουμ. Η συζήτηση μαζί της ήταν εξίσου ευχάριστη με αυτό που είχε προηγηθεί. Ακολούθησε και 2ος γύρος με ένα υπέροχο 69 και μαεστρικά γλυψίματα εκατέρωθεν, εντός εκτός και επί τα αυτά κλπ κλπ κλπ.. δεν περιγράφω άλλο...

Συμπέρασμα

Δεν μου αρέσουν οι συγκρίσεις αλλά η Αλίκη συγκεντρώνει πολλά θετικά στοιχεία από τα καλύτερα CG που έχω συναντήσει. Την νεραϊδένια αύρα της Veronica, τη "ζεστασιά" της Κλέλιας... και πάει λέγοντας. Σε καμία περίπτωση βέβαια δεν μπορείς να τη συγκρίνεις. Πιστεύω ότι ταίριαξε η χημεία μας. Νομίζω ότι αν σε γουστάρει και της φερθείς και σωστά είναι ικανή να σε κάνει να ξεχάσεις που πατάς και που βρίσκεσαι. Εδώ και 3-4 χρόνια έψαχνα αυτή την κάποια που θα καταφέρει να με κάνει να χάσω την αίσθηση του χρόνου και ότι δε βρίσκομαι με CG. 2-3 CG ΣΧΕΔΟΝ το κατάφεραν, η Αλίκη το κατάφερε ολοκληρωτικά και μάλιστα στο 1ο ραντεβού. Αναρωτιέμαι τι έχει να γίνει στο επόμενο...Γλώσσα


Υ.Γ.: Γράφω στα π@π@ρι@ μου όσους θεωρήσουν ότι προμοτάρω. Όσοι με ξέρουν, ξέρουν τι και πώς το γράφω. Θα ήταν άδικο να μη γράψω για την Αλίκη. Η άποψή μου είναι καθαρά υποκειμενική. Ευχαριστώ όλα τα παιδιά του φόρουμ (και είναι πάρα πολλοί)που με έχουν βοηθήσει κατά καιρούς να συναντήσω πολύ ενδιαφέρουσες περιπτώσεις κοριτσιών. Χωρίς αυτούς θα σπαταλούσα τζάμπα χρόνο και χρήμα.

Respect to all !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Noah_1
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
570
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostasm2005

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2015
Μπραβο φίλε έτσι είναι όπως τα περιγράφεις !
21 Μαΐου, 2015
Παιζει να μαθουμε το τηλεφωνακι....? Προσκύνημα
Z
z4
21 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Της μίλησα για το θέμα του τηλεφώνου. Πιστεύω ότι αν της το ζητήσετε με όμορφο τρόπο, χωρίς εκνευρισμούς και επίμονή, θα σας το δώσει...
21 Μαΐου, 2015
Μπράβο ρε συ, επιτέλους. Τόσες φορές της είχα μιλήσει. Και με άλλους είχε κοντραριστεί και την είχα πείσει σχετικά εύκολα, με σένα ήταν ανένδοτη όσο και αν επέμενα. Μάλλον στον κύκλωπα χρωστάς περισσότερα Ματάκι

Τέλος καλό, όλα καλά. Ναι! Μούρλια ξανθό το Αλικάκι.
05 Αυγούστου, 2015
Ελα παληκαρι μου. Οι 10 φωτογραφιες που ανεφερες για την aliki που βρισκονται? Δωσε στιγμα γιατι θελω να την δω
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5