Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετρια βιζιτα πολυ μετρια βιζιτα. Προσωπο σκληρο δεν θα το ελεγα ομορφο ουτε και ασχημο. Ειχε και μια υποψια μυστακος στο επανω χειλος.

Κωλος με σπυρακια διασπαρτα αλλα καλος ομως στο σχημα του. Βυζι θα ελεγα ασχημο. Γενικη επιδερμιδα καλη.

Στο γαμησι δεν επαιρνε καλες στασεις. Επισης χρησιμοποιουσε χερι στο μουνι της για να τελειωσω. Αν ειναι ετσι τελειωνω στο σπιτι μου με τα δικα μου χερια. Εγω θελω να γαμησω μουνι οχι χερια.

Ευτυχως που με ρωτησε για το αν με ενοχλει το καπνισμα. Με εγραψε κανονικα στο μουνι της και εγω ρουφαγα το καπνο της.

Μεταξυ πρωτου και δευτερου γυρου χρηση κινητου στην αναπαυλα που δεν μου αρεσε. Επισης εμφανης προσπαθεια να μου φαει χρονο με παρακολουθηση τηλεορασης. Ευτυχως που δεν ειχε Μπρουσκο (ξερετε αυτες τις μαλακιες που βλεπουν οι γυναικες και πορωνονται) να μου φαει ολο το χρονο.

Τσιμπουκι με χρηση χεριου και γλωσσιδια οχι. Ακουμπουσε τα χειλη της στα δικα μου λες και φιλαγε την Παναγια την Πορταϊτισσα.

Οσο για την εθνικοτητας της.Αν η Ειρηνη ειναι Ελληνιδα εγω ειμαι ο Γιουρι Καγκαριν και εχω πατησει στη σεληνη. Απο την προφορα καταλαβαινει κανεις οτι δεν ειναι Ελληνιδα. Αλλωστε τα Ιταλικα που γνωριζει (ετσι τουλαχιστον λεει στο σαϊτ) παραπεμπουν σε Ρουμανα γιατι τα Ρουμανικα μοιαζουν λιγο με τα Ιταλικα. Αν και νομιζω οτι ειναι Αλβανιδα.

Εν ολιγοις συνεμπουρδελιαρηδες μου μακρια. Σιγουρα δεν ειναι καμια φολα τελειως αλλα σιγουρα υπαρχουν καλυτερες πολυ καλυτερες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2015
Αλβανιδα είναι φιλε Καπέλο
21 Μαΐου, 2015
Γιατί πήρες 2ωρο χωρίς να την ξέρεις ?? Τα θέλει ο κόλος σου μάλλον ΜαλακίαΜαλακία
Υποτακτικό σε βλέπω ... ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Τα χέρια τα κόβεις αν πάει να τα βάλει όταν την τον καρφώνεις ... Αυτό είναι νόμος ...


21 Μαΐου, 2015
Αυτο μαζι με το αγγελειες συνοδων μακραν απο τα χειροτερα γραφεια.οι περισσοτερες γυναικες ειναι πρωην μπουρδελοκοριτσα.μαυρο ....
22 Μαΐου, 2015
Τύπε με γενική βαθμολογία 7, δεν θα έλεγα πως εισαι δυσαρεστημένος... Άλλα γράφεις άλλα βαθμολογείς.
Εισαι κατι σαν το "κατι ψήνεται"..!!!
22 Μαΐου, 2015
Η Ειρηνη δεν ειναι για τα μπαζα. Απλα ειναι σε εμφανιση σαν τα κοριτσια των μασατζιδικων, δηλαδη οχι κατι τρομερο. Το θεμα ειναι οτι δεν θα την ξαναεπαιρνα οπως θα επαιρνα αλλες βιζιτες του παρελθοντος μου πολυ επιτυχημενες.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5