Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ζοχαδιασμένος από το μετριότατο σεξ με την ΛΕΝΑ ΤΡΑΝΣ εκεί στο Φυλής 99, μπήκα στον κόπο να μου χαρίσω ένα 2ο σουτ. Μικρή λεπτομέρεια, όχι σημαντική ίσως : η Λένα Τρανς στα 25 ευρώ με μετριότατο σεξ για να μην πω σεξ αγγαρεία, η Χριστίνα στα 20 ευρώ με κώλο, χάδια, γλυκόλογα, μασαζάκι και σεξ 9 μποφόρ και η οποία έκανε την υπέρβαση.

Όχι ψηλή, με λεπτό σωματάκι, ωραίο και στήθος 2 - 3 φυσικό και στητό μπήκε στο ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ δωμάτιο (να τα λέμε αυτά και να τα τονίζουμε) και άρχισε να με φτιάχνει αμέσως με χάδια, τριψίματα, γλύψιμο ρώγες και προς τα κάτω, μέχρι και τους όρχεις κλπ κλπ. Λίγη ώρα μετά και αφού με έχει κάνει τούρμπο, μπαίνω στο μουνί της και της αρχίζω τις ψωλιές. Σε κάποια ώρα της είχα κάνει το μουνί πηγάδι. Την γυρίζω και μου έδωσε ελάχιστο λιπαντικό και το έτριψα στην ροδελίτσα της. Έπαιξα λίγο με το δάχτυλο με την ροδέλα της και μου άρεσε. Μετά από λίγο την γύρισα και σιγά και σταθερά της τον κάρφωσα όπως μας τον καρφώνει ο Υπουργός Οικονομικών με τον ΕΝΦΙΑ : συστηματικά και σκληρά. Γούσταρα κανονικά. Σαν να γαμάς ένα νεαρό κορίτσι με ωραίο σώμα και καλή διάθεση ! Όσοι πιστοί του κόλου και των petit κορασίδων σπεύσατε !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.436
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2015
όπως μας τον καρφώνει ο Υπουργός Οικονομικών με τον ΕΝΦΙΑ : συστηματικά και σκληρά. Ναι! Ναι! Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1