Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176101
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η θέα της αχλαδωτής κωλάρας της Αννούλας με συνεπήρε. Πολωνέζα από την Κρακοβία, μάλλον έλεγε την αλήθεια, γιατί ήξερε λεπτομέρειες της πόλης και με συμπλήρωνε όταν ξεχνούσα να της αναφέρω κάτι. Ύψος 1.65, ηλικία πάνω από 30, πρόσωπο όμορφο με λίγο μεγάλη μύτη, αχλαδωτός κώλος, πεσμένο βυζί και άκρα χεριώνε – ποδιώνε περιποιημένα. Γενικά ένα ωραίο σέξυ σύνολο.

Μπήκε στο δωμάτιο και ξεκίνησε να κάνει ένα ωραίο στριπτιζάκι το οποίο απόλαυσα ξαπλωμένος στο κρεβάτι. Όση ώρα γδυνόταν, μου επανέλαβε δυο φορές ότι έχουμε χρόνο μπροστά μας και θα κάνει ότι θέλω. Ωραία προσέγγιση. Ξάπλωσε στο κρεβάτι και άρχισε ωραία φιλάκια στο στήθος μου και τα πλευρά μου. Δυστυχώς δεν δίνει ρομαντικά γλωσσόφιλα. Πίπα με χέρι, αλλά με πρόστυχες ματιές και πολύ αργή. Έγλυφε το κεφάλι, έκανε dp και μετά αισθησιακό γλύψιμο στον κορμό της πούτσας. Αξιοπρεπέστατη τσιμπούκα!

Πρώτη στάση πισωκολητό για να απολαύσω την κωλάρα. Σφυροκόπησα με πολύ δύναμη, κρατώντας την από τα καπούλια και ρίχνοντας κανά-δυο κωλοσκάμπιλα. Κρατήθηκα να μη χύσω. Τη γύρισα ιεραποστολικό και αυξομειώνοντας ένταση έχυσα στη μουνάρα της. Η συμμετοχή της καλή, χωρίς υπερβολικά αχ – βαχ, τα οποία σιχαίνομαι. Η κοπέλα δεν βιάστηκε να φύγει.

Αξιοπρεπής πρόταση, με τίμιες υπηρεσίες από μια όμορφη κοπέλα. Υπηρεσία ευγενική, εννοείται δεν ενόχλησε καθόλου. Η κριτική αφορά το δεξί σπίτι του Κ8.

Καλά να περνάμε.

Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού