Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780473
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπλαβιασε ο πουτσος ......

Αλβανιδουλα, ξανθουλα, συμπαθητικο προσωπο, βυζαρες σιλικονατες, πισω κινηση φοβερη, ποδια ωραια.

Μου εκανε ενα σχετικα καλο μασαζ. Η πιο ωραια στιγμη ηταν οταν εκατσε επανω μου και πιεζε τη μεση μου με το βαρος της. Ενταξει με το μασαζ για ενα 15 λεπτο περιπου και γυριζω ανασκελα γιατι ηθελα να γλυψω κρεας γυναικειο.

Γλωσσιδια δεν μου εκανε δυστυχως. Ειναι το μονο μελανο σημειο. Θελω γλωσσιδια και ρομαντζαδα. Απλως ακουμπουσε τα χειλη της επανω στα δικα μου.

Βυζαρες φοβερες. Σιλικονατες αλλα καλοσχηματισμενες. Θηλαζα σαν βυζανιαρικο τους μαστους της. Καποια στιγμη ειχε μπει ολο το βυζι στο στομα μου. Φοβερη αισθηση.

Τσιμπουκι μετριο και με χρηση χεριου. Φτυσιματα και ρουφηγμα μπαλακιων.

Οταν εκατσε απο πανω μου και μπηκα στο μουνι της ηταν πολυ στενα. Ηταν τοσο στενο που μπορω να πω οτι μου επαιρνε τσιμπουκι με το μουνι της.

Καποια στιγμη που την επαιρνα στα 4 το πουλι μου λοξοδρομησε και επαθα κραμπα. Βγαλσιμο καποτιδιου και τελειωμα με μαλακια.

Βγηκαν ολα τα υγρα μου επανω στα βυζακια της και στα ενωμενα μπουτακια της. Η δευτερη βολη την πηρε καταλαθος στο προσωπο. Δεν δυσανασχετησε και συνεχισε να με εξυπηρετει μεχρι να βγαλω ολα τα σωθικα μου.

Πολυ ευγενικη και ευχαριστη κοπελα.

Τη συνιστω ανεπιφυλακτα.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού