Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα κατά τις 04:00 από το Μ.Αλεξάδρου 25,ήταν ανοιχτό μόνο το δεξιό μπουρδελάκι όπου έπαιζαν ένα χοντρό μπάζο με απλό και η τσιγγανορουμάνα Ντόνα με φουλ Ναι! Ναι!.Εννοείται διάλεξα την δεύτερη μιας και δεν θα μπορούσα να αντισταθώ σ'ένα γνήσιο τσιγγάνικο κορμί με λίγο σπασμένο πρόσωπο,2,5αρια βυζιά και μαύρες βρώμικες πατούσες :wanker: :wanker:.Ο ρομαντισμός είχε αρχίσει να ξεχιλείζει μέσα μου και αμέσως εκδηλώθηκε και από μέρους της,μιας και με το που μπήκε έπαισαν τα πρώτα ρομαντικά γλωσσόφιλα,ενώ συνέχισα να χουφτώνω άγρια και να γλείφω με μανία τα βυζιά της.Τρελαμένο τσιμπούκι με περιποίηση και στις μπάλες και εκεί που είχα γίνει τούρμπο φέρνει την μουνάρα της πάνω στο καυλί μου και αρχίζει να το τρίβει ενώ ταυτόχρονα παίφτουνε γλωσσόφιλα και ρομαντικές δαγωματιές στο λαιμό μου από μέρους της,τις οποίες φυσικά και είχα τεράστια ανάγκη Ναι! Ναι! Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο.Είχαμε καυλώσει και οι δυο απίστευτα και δεν μπορούσαμε να αντισταθούμε άλλο σε αυτό το ρομαντικό παιχνίδι.Με μια αστραπιαία κίνηση πιάνει το καυλί μου και το χώνει βαθιά μέσα στην μουνάρα της και ξεκινάει να χοροπηδάει σαν τρελή πάνω του,ενώ εγώ της έδινα και κάποια ρομαντικά κωλοσκάμπιλα.Μόλις κατάλαβα ότι κουράζεται την ξαπλώνω στο κρεβάτι και την γαμάω με όλη μου την δύναμη,νιώθωντας το μουνί της να πλυμμηρίζει στα υγρά.Της τραβούσα τα μαλλιά με το αριστερό χέρι,φιλιόμασταν και τα υγρά της τρέλαιναν τον γυμνό πούτσο μου.Απίστευτη καύλα που είχα να νιώσω από τότε που ξέσκισα την μουνάρα της πρώην γκόμενας του πορνόγερου(βέβαια δεν συγκρίνεται η ελλεινίδα με την ηδονή που μου προσφέρει μια τσιγγανορουμάνα).Γύρισμα στα 4 όπου γαμώντας την μουνάρα της βλέπω την ξεχαρβαλωμένη κωλοτρυπίδα της και προς στιγμήν σκέφτομαι να μπω Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο,όμως δεν αντέχω άλλο και ο ακα κρεμπιές στα βάθη του μουνιού της είναι γεγονός :fuck2:.Ξαπλώνουμε αγκαλιά,μερικά γλωσσόφιλα ακόμα και μετά από 4-5 χτυπήματα της τσατσάρας με αποχαιρετά.Βγαίνοντας από το μπουρδελάκι έριξα ένα καλό κατούρημα και ήπια αμέσως έναν χυμό,για να μην ξεχνάμε ποιος είναι ο ασφαλής τρόπος για ακα κρεμπιέδες Χαχαχα! Χαχαχα!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντόνα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2015
Κριτικη-Γροθια σε πρηξαρχιδες πιρφορακους της διπλης καποτας Ναι!Ναι!Ναι!Σπασίκλας
Την ειχαμε τεραστια αναγκη Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΣπασίκλας

C
COBRA1986
20 Μαΐου, 2015
βλεπω να γινεται μεταμεσονυχτιο προσκυνημα στον οικο.εισαι κ συ μεγαλη ροματζα σαν τον κομπρα...μαχη για το χρυσο μεταλιο δινετε οι δυο σας,σας θαυμαζω!!περιμενω με ανυπομονησια την μερα που θα διαβασω για ακα γαμισι με τσατσα
20 Μαΐου, 2015
Ευγε !!! Μακαρι να το ηξερα, εχω δυσθεορατη αναγκη να διπλοχυσω μεσα σε φρεσκοχυμενο μουνι πριν το ξεπλυνει !!!. Το CYRANO πρεπει να αρχισει να στιβει και γκρειπφρουτ μεσα στο χυμο πορτοκαλι
20 Μαΐου, 2015
καλά όλα τ άλλα....αυτό με το χυμό στο τέλος δεν το κατάλαβα. Τι είναι ο χυμός και μάλιστα ο έτοιμος? Το νέο ελιξίριο προς πάσα νόσο? Χμμμ;Χμμμ; Μεγάλο χαμόγελοΝαι!
20 Μαΐου, 2015
Είστε επικίνδυνοι!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Σπασίκλας
R
rotakis1
21 Μαΐου, 2015
εγω την τυπισσα την ξερω για νορμαλ προγραμμα ,ουτε πιπα ακα. πυροβολημενη στο μυαλο, αλλα
η παραπανω περιγραφη ακουγετε εξωφρενικη
21 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι νορμάλ πρόγραμμα ρε μύστη,η τσατσάρα φώναζε στο το σαλόνι ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ η κοπέλα Ναι!Ναι!.Γενικά έχω χημεία με τις τσιγγανορουμάνες μύστη,είμαι μακράν οι πιο ρομαντικές κοπέλες μαζί μου Κουλ
27 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ζω για να διαβασω κριτικη παρτουζα με διπλη διεισδυση Κόστακι κομπρα και τελείωμα και οι δυο με δυο ρομαντικους κρεμπεδιες...ενας στο κολαρακι ενας στο μουνακι...
09 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μηπως λεει για τη σαντρα ?
09 Απριλίου, 2018
ημαρτον οχι ακαποτα Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10