Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις βγήκα με χαμόγελο ...ως τ' αυτιά.
Ύστερα από πολύ καιρό πέρασα τρεις μεσημέρι από μεταξουργείο. Τίποτα ξεχωριστό, εκτός της Ρουμάνας Μόνικα.
Η τσατσά στο σαλονάρισμα δεν είπε για ξεσκούφωτη πίπα, λόγω αλλοδαπών που βρίσκονταν στο σαλόνι. Όταν είδαν τη κοπέλα έφυγαν πάραυτα. Και η ευγενέστατη υπηρεσία είπε πως κάνει και ξεσκούφωτο με 10ευρώ. Πέρασα αμέσως έχυσα και ξαναπέρασα 2η φορά. Η Μόνικα είναι λεπτή μελαχρινή με τατουάζ στον ώμο. Γουστάρει να γαμιέται και το δείχνει. Πολύ χαρούμενο κορίτσι κι ευγενέστατη. Δεν λέει όχι μα και μου. Το μουνάκι της πεντακάθαρο και μοσχομυριστό. Είπε πως έχυσε στο γλειφομούνι και στο ιεραποστολικό!!! Ποιός ξέρει????Γλώσσα

Υ.Γ. 10 το πάρκινγκ, λόγω moto.
Συνμπουρδελιάρηδες σπεύσατε.... στο 10ευρω δεν υπάρχει καλύτερη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2015
Συναγωνιστή μια απορία επειδή και εγώ ήμουν περίπου την ιδια ωρα εκει. Κορίνα νομίζω οτι συστήθηκε και οχι Μόνικα.. πρόκειται για την ίδια? Τσιγγανορουμανάκι
λεπτό υψηλό πολλά φιλάκια, και όταν βγήκα ανακάλυψα έγκαιρα ευτυχώς κοκκινάδια απο τα φιλάκια στα μάγουλα... Η τσα2 ενόχλησε στο 10 λεπτο Κεφάλι σε τοίχο!
20 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το 10λεπτο είναι ο τυπικός χρόνος στο Μετάξι.Μου'χουν χτυπήσει πόρτα και σε 5λεπτο περίπου!Κεφάλι σε τοίχο!
04 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο. Λάθος μου.
Καπέλο
Ζ
Ζορό_2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3