Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169639
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ντανιελα νεαρη Ουγγαρεζα 20-23 χρονων ξανθια χυμωδης με ωραια βυζια,καλη φατσουλα χαριτωμενη,πολυ τρυφερο κορμι με κωλαρα και παρα πολλα τατουαζ πανω της που κατα τη γνωμη της ειναι λιγα και θα κανει κι αλλα λεει.Τελοσπαντων ειναι ενα λαχταριστο πιπινακι που ειχα στη λιστα και τελικα την επισκεφθηκα με 40ε και γυμνο τσιμπουκι.Ηταν περασμενη η ωρα,ειχα πιει και κανα δυο ποτα,σε γενικες γραμμες εχει αρνητικα σχολια οποτε ημουν προετοιμασμενος για καθε ενδεχομενο

Πολυ τυπικη και δηθεν ευγενικη απο την αρχη,προσπαθησα να σπασω τον παγο με διαφορες μαλακιουλες και μου ελεγε ευχαριστω κουνωντας και το κεφαλι σαν κανενα καθυστερημενο Χμμμ;Χμμμ;
Πριν πεσει ακομα στο κρεβατι μου ξεκαθαρισε οτι ουτε καν θα ακουμπησω το μουνι της και τη σουφρα της...Μου τριφτηκε λιγο με τα βυζια της σε ολο το σωμα,τα εβαλε και πανω στον πουτσο μου και αρχισε αμεσως την πιπα.
Η πιπα της ηταν σχετικα καλη με αργο τεμπο και τρυφερες κινησεις,σαλιο οσο πρεπει και χαϊδευε απαλα τ'αρχιδια,την χουφτωνα κι εγω τα βυζια και τον κωλο αλλα το ιδιο μονοτονο πραμα
Εχει τρομερη υφη δερματος και μονο που σ'ακουμπαει το καταλαβαινεις...

Δεν καυλωσα καλα νυσταζα κιολας οποτε την λεω ελα να σε γαμησω...μου βαζει την καποτα και μου λεει σε παρακαλω μη την ακουμπησει ομως με τα χερια σου Money Mouth...την λεω με τι θες να πιασω τον πουτσο μου?..με τα αυτια μου?
Ξαπλωνει ανοιγει τα ποδια και τον βαζει αυτη στο μουνι της αφου πρωτα το γρασαρε καλα καλα...Η αισθηση του να ειμαι πανω της μου αρεσε πολυ και σιγα σιγα καυλωσα τοσο πολυ που θα εσπαγε ο πουτσος μου...ρουφουσα και τις βυζαρες της,φιλουσα και το λαιμο της,μυριζε και πολυ ομορφα το μαλακισμενο,με κοιτουσε και με την αθωα παιδικη φατσα της και με καυλωσε πολυ καλα και προς τιμην της μπορω να πω εκανε την υπομονη της και τη γαμησα πολυ ωρα σ'αυτη τη σταση και εριξα ενα πολυ δυνατο και λυτρωτικο χυσιμο.
Ενα τυπικο χαιρετισμα μετα και αποχωρησε.

Συμπερασμα...στην ουσια ειναι μια συμπαθητικη ξεπετα.Δεν ειναι ομως και απο τα χειροτερα που εχω δει αλλα απο την αλλη δε θα ξαναπηγαινα κιολας.Για συλλεκτικους λογους και μονο θα μπορουσα να την προτεινω σε καποιον με την εννοια οτι ειναι ομορφο λαχταριστο πιπινακι αλλα μεχρι εκει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2015
χαχαχαχα χαχαχχα είσαι θεούλης!!! Αυτό ρε φίλε το ξαπλώνω όλη την ημέρα στο βρωμοσέντονο του πορνομάγαζου,σου παίρνω γυμνό τσιμπούκι και κατα τα άλλα μήν πιάνεις το μουνί μου,τον κώλο μου και την καπότα, χρήζει πράγματι επιστημονικής έρευνας στην ψυχοσύνθεση της γκόμενας!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1