Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας ξεκινησω με την κοπελα, με ειπε οτι ειναι απο μολδαβια και την λενε νικη αλλα η συνεννοηση εβγαινε δυσκολα γιατι ουτε καλα ελληνικα ηξερε ουτε και τα λιγα αγγλικα για να συνεννοηθουμε καλυτερα, παντως δεν βγηκε καποιο προβλημα ασυνεννοησιας στην πορεια.Ηλικιακα γυρω στα 25+ δεν μου το ειπε γιατι μαλλον δεν καταλαβε οταν την ρωτησα, ομορφο προσωπακι ωραιο πισω συστημα αλλα μεγαλα και πεσμενα βυζια στυλ σακουλας, που με εδωσαν την εντυπωση και γενικα το σωμα της οτι παλια ηταν χοντρη.
Περασα λοιπον στο δωματιο εδωσα το 40ευρω λιγο ακριβο βεβαια για επαρχια, αλλα ετσι γινεται οταν υπαρχη μονοπωλειο. Το δωματιο σε αρκετα καλη κατασταση ολα τα σχετικα διπλα απο την ντουζιερα,ο χωρος πολυ μεγαλος και ανετος, γενικα ειναι πολυ καλο στουντιο με το δικο του παρκινγκ που εχει και αποκρυψη απ το δρομο και πολυ ωραια δωματια.
Παμε στο σεξ που ειναι και ολο το ζουμι, μπαινει μεσα με χερεταει βγαζει τα εσωρουχα και ριχνετε στην αγκαλια μου αμεσως ενω αρχιζει τα παθιασμενα φιλια και στην πορεια τα γλωσσοφιλα αυτο γινεται για αρκετη ωρα στο μεταξυ τριβεται πανω μου ενω με το ενα χερι πιανει το πεος, αφηνει δαχτιλιασμα δεν δειχνει να εχει προβλημα γενικα σε τιποτα. Οπως καταλαβαινεται εχω γινει τουρμπο και ετσι οπως εχω σηκωθει στα γονατα κανω το λαθος και ενω με εχει περασει προφυλακτικο δεν την αφηνω να με κανει πιπα και την γυριζω στα τεσσερα (δυστυχως η γκαβλα ηταν μεγαλη)Στην αρχη χαλαρα αλλα οσο παω βαραω και ποιο πολυ σε σημειο που της πιανω τα μαλλια (τα εχει κοτσο)και της τα τραβαω με μανια ενω την σφυροκοπαω. κανονικη τσοντα παιδια, αλλα αυτη εκει να θελει και αλλο. Ενταξει λεω εχω πεσει σε λυσσαρα που το γουσταρει πραγματικα, μετα την γυρναω απο μπροστα και ξεκιναω παλι χαλαρα για να παρω και καμια ανασα! εκει αυτη αρχιζει να με τραβαει δυνατα να μπω μεσα της να τεντωνει τα χερια για να πιασει τα οπισθια μου και να με τραβηξει ολο με δυναμη, σε εκεινο το σημειο ξεφυγε λιγο γιατι αρχισε να με τσιμπαει δυνατα σε διαφορα σημεια αλλα δεν καταλαβενα ετσι οπως ημουν,φιλια στο λαιμο και στα αφτια σε σχεδον ολοι την στασει και καπου εκει ηρθε το τελος.Πλυθηκα ενω αυτη ντυνοταν και για αποχερετισμο αρκετα χαμουρεματα και φιλια λες και θα αρχιζαμε δευτερο γυρο, την κατεβασα και λιγο το εσωρουχο ενω αυτη ειχε χωσει το χερι της στο πεος μου και το επαιζε.Ενταξυ στο τσακ γιατι βιαζομουνα δεν πηγαμε για δευτερο στο καπακι.Μπραβο στην κοπελα παρα πολυ καλη, αν βελτιωση λιγο την συνεννοηση και φτιαξει το βυζι νομιζω θα ειναι σουπερ! Ενοειται ενα βρεθειτε απ τα μερη να πατε και θα με θυμηθειτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού