Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τρίτη, ώρα 17:58
Στο σαλονάκι περίμεναν δύο συναγωνιστές. Προχώρησα με προσοχή ένεκα του σκοταδιού που επικρατούσε. «Γεια σας!», ευχήθηκε η Ελληνίδα υπηρεσία προτρέποντάς με να καθίσω. «Η Αννίτα είναι;», ρώτησα καθώς απίθωνα τον κώλο μου στο ξύλινο παγκάκι. «Αλίνα!», διόρθωσε. «Για ελάτε λιγάκι κορίτσια!...», κάλεσε τις πόρνες. Εμφανίστηκαν δύο χαμηλού αναστήματος κοπέλες, η μία με καρέ μαλλάκι, γλυκό πρόσωπο, ωραίο μικρό στήθος, καλλίκορμη κι η γνωστή Αλίνα (εγώ είχα πάει για την αψηλή Αννίτα), με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, μετριοκαλό πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, μονοκόμματο κορμί. «Οι δύο κουκλίτσες παιδιά, δέκα ευρώ!... Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, φιλάκια στα βυζάκια τους, δεν βιάζονται και παρτουζίτσα κάνουνε!... Πολύ καλά και τα δύο μου τα κοριτσάκια!... Ελάτε!...», ενημέρωσε, υπερθεμάτισε και κάλεσε η τσατσά. Οι δυο συναγωνιστές σηκώθηκαν να φύγουν. «'Ελα μωρό μου, πού πας;...», κλαψούρισε εκείνη αγγίζοντας τον έναν. Ο οποίος την "έγραψε" κανονικά. «Ελάτε εσείς κύριέ μου!...», είπε απευθυνόμενη σε μένα που την πλησίαζα. «Η μία είναι η Αλίνα, την άλλη πώς τη λένε;», ρώτησα με το δεκάρικο στο χέρι. «Ηηη, ξανθούλα είναι η Αλίνα!», ξεκίνησε να λέει. «Η άλλη;». «Κι η άλλη είναι η Χριστίνα!». «Ωραία, με τη Χριστίνα», της έκανα γνωστό δίνοντάς της το χαρτονόμισμα. «Με τη Χριστίνα», επανέλαβε χουφτώνοντας το τραπεζογραμμάτιο. «Μπαίνω, μόνο σε λίγο νά 'ρθει να προλάβω να πλυθώ κομματάκι», ζήτησα. «Ναι, γιατί έχει άλλον πελάτη πιο μπροστά», με καθησύχασε κι έδειξε με το χέρι να προχωρήσω. Προχώρησα προς τ' άθλια ενδότερα με 'κείνη να με καθοδηγεί: «Ναι, μπείτε μπείτε, μέσα!... Μπείτε... Εκεί!».
Κλείνοντας την ετοιμόρροπη πόρτα πίσω μου την άκουσα να χτυπάει τη διπλανή. «Τακ τακ τακ!... Μπορώ να σου πω αγόρι;». 'Υστερα από λίγο ενημέρωνε τη Χριστίνα: «Στο 3 και μετά στο 2 (εκεί που είχε βάλει εμένα)!».
Απ' τη στιγμή που η Χριστίνα μπήκε στον διπλανό, μέχρι τη στιγμή που ολόγυμνος μισάνοιξα τη δική μου πόρτα για να καλέσω την τσατσά, είχαν περάσει 15 λεπτά, κατά τη διάρκεια των οποίων έγιναν κάποια σαλόνια, με την υπηρεσία να υπόσχεται πως «εάν δεν περάσεις καλά, θα σου δώσω τα λεφτά πίσω!» και την Αλίνα να μαρκάρει στενά: «'Ελα μωρό μου να περάσουμε ωραία, γιατί, ντρέπεσαι;».
«'Ερχεστε λίγο;... 'Ερχεστε λίγο;», φώναξα. «Μισό λεπτούλι κύριε!», απάντησε απ' το κουζινάκι. «Να σας πω κάτι!», συμπλήρωσα. Την επόμενη στιγμή ήταν εκεί. «Ναι μωρό μου!». «Στείλτε μου την Αλίνα», ζήτησα. «Α, να σου στείλω την Αλίνα;», ρώτησε. «Ναι ναι ναι!», επιβεβαίωσα και τράβηξα το κεφάλι μου μέσα.
Τα τακούνια της περί ης ο λόγος ακούστηκαν να πλησιάζουν έπειτα από ένα λεπτό. «Πού πάω;». «Στο 2!», την οδήγησε η τσατσά απ' το κουζινάκι. «Τι κάνεις μωρό μου, καλά είσαι;», ενδιαφέρθηκε να μάθει μπαίνοντας γυμνόστηθη με τα σέα της στο χέρι. «Καλά». «Πώς είσαι;». «Δεν μπορούσα να περιμένω, οπότε...», εξήγησα. «'Ετσι, θες να γαμηθούμε μωρό μου...», χαμογέλασε. «Μυρίζει κάτι εδώ μέσα;», ζήτησα να μου πει, μιας και από τότε που μπήκα είχα την εντύπωση μιας άσχημης μυρωδιάς. «Αγάπη μου, μπουρδέλο είναι», σχολίασε... 'Επειτα πήρε να ετοιμάζει την καπότα. Την οποία και προσπάθησε να ξετυλίξει κατά μήκος τής σε ηρεμία πούτσας μου. Στη συνέχεια άρχισε να πιπώνει δυνατά. «Αχ, σιγά σιγά!», "βέλαξα". «Συγγνώμηηη». Στιγμές στιγμές παρακολουθούσε την πράξη απ' τον απέναντι καθρέφτη, ενώ πραγματοποίησε και κάποιους εξωτερικούς γλωττισμούς. Χουφτώματα και χαϊδέματα δεχόταν κανονικά. 'Ομως δεν φιλούσε και δεν έγλειφε, μιας και «καμία δεν κάνει φιλάκια».
«Για κάτσε στα τέσσερα», της ζήτησα γονατίζοντας πλάι της. «'Ετσι, μπράβο... 'Ανοιξε λίγο (τα πόδια), έτσι... Κάτσε κάτω (με το κεφάλι χαμηλά)!». Αγνοώντας την επιθυμία μου παρέμεινε στην ίδια θέση κοιτάζοντας απ' τον πλαϊνό καθρέφτη. «'Οχι όχι, κάνε έτσι!», επέμεινα πιέζοντάς την ελαφρά ανάμεσα στις ωμοπλάτες. «Ε, δεν μπορώ, έτσι!», διαμαρτυρήθηκε. «Τι, έτσι κάθεσαι μόνο;», παραξενεύτηκα. «Ναι μωρό μου». «Α, δεν βάζεις το πρόσωπό σου στο μαξιλάρι;». «Α, έτσι;». Ευτυχώς είχε παρανοήσει. «Ναι μωρέ!», ανακουφίστηκα. «'Ελα μωρό μου!», με κάλεσε ακουμπώντας το μάγουλο κατάλληλα. Το μουνί της άνοιξε σκουρόχρωμο, ξυρισμένο και τίγκα στην κρέμα –όπως διαπίστωσα αμέσως μετά. Τον έχωσα κι άρχισα να μπαινοβγαίνω χωρίς να νιώθω πολλά πράγματα. Τη γάμησα και λίγο ιεραποστολικά, έχοντας πάντα την ίδια αίσθηση και χωρίς ιδιαίτερη δική της συμμετοχή. Τελικά έχυσα αυνανιζόμενος, ενώ εκείνη μου χάιδευε το στήθος και με κοίταζε, κατά κάποιον τρόπο, προκλητικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2015
Τρελή φόλα,Φανούριε...Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1